خارج شده و نیاز به ماسک صورت در تمامی فروشگاه های ایالات متحده شروع جولای 20

حدود 65 درصد از خارج بیش از 5000 مکان در مناطق که در آن یک دولت دستور بر پوشش صورت در محل است.

عکس: القاعده بلو/گتی ایماژ

Walmart , Inc. WMT 0.64% نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در داخل خود ایالات متحده خارج شده و سم فروشگاه باشگاه شروع جولای 20, تبدیل شدن به بزرگترین شرکت برای اعمال محدودیت در میان خروش در coronavirus موارد در چندین ایالت آمریکا.

خارج شده و به دنبال یک تعداد انگشت شماری از ملی زنجیر—از جمله بهترین خرید شرکت ، استارباکس Corp. و Costco Wholesale Corp. —نیاز به ماسک صورت به عنوان شرکت سعی خود را برای محافظت از کارکنان و مشتریان در برابر پاتوژن.

حدود 65 درصد از خارج بیش از 5000 مکان در مناطق که در آن یک دولت دستور بر پوشش صورت در محل گفت: Dacona اسمیت رئیس عامل از خارج آمریکا و لنس De La Rosa, باشگاه سام افسر ارشد عامل.

وجود گسترده علمی و پزشکی اجماع است که در صورت ماسک های مهم در کاهش ویروس گسترش یافته است. سوالات بیش از پوشیدن آنها باید سوخت گرم بحث های سیاسی در ایالات متحده و گاهی اوقات منجر به درگیری های خشونت آمیز بین خرده فروشی کارگران ماسک اجرای قوانین و مشتریانی که حاضر به پوشش صورت خود را.

یک چهل تکه در ایالات متحده از قوانین و مقررات و حدود استفاده از آنها منجر به سیاست های متنوع در میان ملت بزرگترین خرده فروشان. اکثر شرکت های بزرگ از بزرگ جعبه خرده فروشان به داروخانه های زنجیره ای, نیاز به ماسک در مکان های که در آن دولت و یا دولت های محلی می گویند که آنها الزامی است. برخی از این شرکت ها منع کاربران از ورود بدون ماسک در حالی که دیگران درخواست مشتریان می پوشند اما هنوز هم اجازه می دهد آنها را اگر آنها حاضر.

خارج شده گفت: از آن خواهد شد که کارکنان در نزدیکی در ورودی به یادآوری بازدید کنندگان که با پوشیدن یک ماسک و دست از ماسک رایگان برای کسانی که نمی آوردن یک. “همکاران ما آموزش داده خواهد شد که در آن استثنا برای کمک به کاهش اصطکاک برای خریدار و این فرایند را به عنوان آسان که ممکن است برای همه” آقایان اسمیت و De La Rosa گفت.

فروشگاه تک ورودی برای اطمینان از نیاز به سازگاری.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus بحران همچنان غرق در ایالات متحده عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان را با اشاره به یک سری از اشتباه و محاسبات غلط در کشور پاسخ. در اینجا یک نگاه چگونه آمریکا شد کانون جهانی همه گیر. عکس درو Angerer/گتی ایماژ

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im