قفسه ها خالی بودند در محلی خارج شده و بعد از مردم مواجه نگردند کاغذ توالت و عفونی در Sulphur Springs, تگزاس, در روز چهارشنبه.

عکس: لری w smith/شاتر

Walmart , Inc. گفت: این امر پرداخت ویژه پاداش نقدی جمعا به مبلغ 550 میلیون دلار به آن ساعتی کارگران و استخدام 150,000 موقت کارکنان به عنوان بزرگترین خرده فروش به دنبال مدیریت یک خرید افزایش برانگیخته توسط coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت که حدود 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده تلاش کرده است خود را به فروشگاه های مجهز و انجام سفارشات آنلاین به عنوان مصرف کنندگان به دنبال انبار کردن مواد غذایی و ملزومات خانگی. این شرکت آن را نگه داشته متحده باز کردن فروشگاه ها کاهش می یابد اما ساعت فروشگاه و محدود خرید مقادیر برای برخی از اقلام است.

کروناویروس و تعطیلی فروشگاه

ردیابی آمریکا’ خرده فروشان و رستوران ها

در روز پنج شنبه خارج شده گفت: این امر پرداخت 300 دلار جایزه نقدی به تمام وقت کارگران ساعتی و 150 دلار جایزه برای بخش تایمر. این شرکت گفت: این امر نیز سرعت بخشیدن به سه ماهه اول پاداش.

Walmart همچنین قصد دارد به استخدام 150,000 کارگران از طریق پایان ماه مه در فروشگاه های آن و تحقق مراکز. شغل خواهد شد به طور موقت در ابتدا اما می تواند تبدیل به دائم نقش.

خارج حرکت می آیند روز پس از آمازون.com, Inc. گفت: این برنامه ریزی برای استخدام اضافی 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و افزایش پرداخت برای انبار و تحویل کارگران توسط $2 ساعت از طریق آوریل است. هر دو شرکت در حال تلاش برای مدیریت افزایش سفارشات در یک زمان است که بسیاری از لباس ها و بازار مبتنی بر خرده فروشان بسته خود را درب.

مرتبط

FDA کمیسر Stephen هان گفت: این سازمان را تست کلروکين یک داروی ضد مالاریا به عنوان یک coronavirus درمان است. این دارو می تواند در خدمت به عنوان یک واسطه درمانی قبل از واکسن در دسترس می شود. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

در خارج بخش عمده ای از کارگران جدید را کارکنان مراکز توزیع و آنلاین تحقق مراکز را برای ذخیره از کارگران که در حال آمدن به محل کار دن بارتلت معاون اجرایی رئیس جمهور از امور شرکت ها برای خارج گفت: روز شنبه در تماس با خبرنگاران. “این بسیار در مورد پر کردن یک شکاف وجود دارد ولی فقط تا مقدار تقاضا,” او گفت:.

خارج مقامات روز پنجشنبه گفت: آنها تا به حال رسیده به گروه های صنعت به نمایندگی از هتل ها و رستوران ها ارائه به استخدام کارکنان که به تازگی شغل خود را از دست. خارج شده است و همچنین سرعت آن فرایند استخدام به 24 ساعت از آنچه که معمولا دو هفته روند درخواست.

خارج گفت: هر متحده ساعتی کارگر شاغل در مارس 1 دریافت جایزه ویژه و پرداخت خواهد شد در 2 آوریل.

“ما احساس کردیم این بود که در یک لحظه آنها نیاز به ارائه برخی از اضافی پرداخت شایستگی” آقای بارتلت گفت. “آنها در حال انجام بسیار دشوار کار در فروشگاه ما در خدمت مشتریان در رک و پوست تنش محیط زیست است.”

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

در ابتدا ظاهر coronavirus موارد در ایالات متحده راند فروش از آب تمیز و محصولات کاغذی آقای بارتلت گفت: اما به عنوان مقامات شروع به صحبت کردن در مورد پناه در خانه تقاضا معطوف به مواد غذایی دسته بندی ها.

خارج خواهد شد و شروع به استفاده از آن پارکینگ برای تست بیماران برای Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus ظرف مدت 24 تا 72 ساعت در منطقه شیکاگو آقای بارتلت گفت. خارج اجرایی داگ McMillon و دیگر خرده فروشی اجرائی مورد بحث ایده بدون دادن جزئیات در کاخ سفید در نشست خبری روز جمعه گذشته.

اولین تست سایت های که آقای بارتلت در روز پنج شنبه به عنوان خلبان خدمت پزشکی کارگران و اولین پاسخ دهندگان. اما فروشندگان قادر به اضافه کردن تست بیشتر نقاط تا زمانی که وجود دارد به اندازه کافی تست لوازم و پزشکی, حفاظت, او گفت:. عدم عرضه “است و محدود کردن همه است.”

خارج شده است و با پیوستن به دیگر خرده فروشان به خصوص Walgreens چکمه داد Inc. ، به ارائه تست سایت آقای بارتلت گفت. در ابتدا کارکنان دولت انجام خواهد شد و آزمون. اگر تست قادر به گسترش به سایت خارج شده و Walgreens هدف خود کارکنان داروخانه انجام آزمایشات گفت: با تمرکز در مناطق روستایی و دیگر شکاف در دولت تست مکان.

آمازون و خارج تصمیم به رفتن در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام و افزایش کارگر پرداخت را نشان می دهد دوگانه چالش های این شرکت ها به عنوان آنها به دنبال حفظ عملیات خود را در حال اجرا و آدرس کارکنان نگرانی در مورد بیماری همه گیر. هر دو شرکت افزایش یافته است بیمار خود را-ترک سیاست های پس از وقوع.

هر دو شرکت فاش کرده اند حداقل یک ایالات متحده کارمند تست مثبت برای Covid-19. برای خارج, آن را به یک فروشگاه کارگر در کنتاکی. آمازون گفت: یک کارگر در تحویل ایستگاه در کوئینز, n. y., تا به حال آزمایش مثبت به چندین انبار کارکنان در اروپا است.

نوشتن به سارا در Nassauer sarah.nassauer@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de