خارج شده است Jetblack خدمات در شهر نیویورک شده است یک آزمایش شخصی خرید و تحویل با تکیه بر پیام های متنی.

عکس: کوین هاگن برای وال استریت ژورنال

Walmart , Inc. این است که خاموش کردن آن Jetblack شخصی-خرید خدمات و تخمگذار کردن بسیاری از آن حدود 350 کارکنان پس از خرده فروش های رها شده برنامه ای برای پیدا کردن سرمایه گذاران برای سود عملیات.

نیویورک-بر اساس واحد ارائه می دهد که سریع تحویل محصول در سفارشات قرار داده شده از طریق پیام متنی متوقف خواهد شد خدمات تحویل در فوریه. 21 یک Walmart سخنگوی گفت. وال استریت ژورنال پیشتر گزارش داد که خارج شده بود و برنامه ریزی برای پایان دادن به آن Jetblack خدمات و بازسازی سازمان است.

برخی از اعضای Jetblack فناوری و طراحی تیم تبدیل خواهد شد بخشی از خارج را گسترده تر مشتری سازمان ادامه کار به خارج از نیویورک سخنگوی گفت. خارج شده را بخدمت 293 از Jetblack کارکنان, او گفت:.

سال گذشته خارج شده و مشغول به کار به چرخش پول-از دست دادن واحد که تا به حال کمتر از یک هزار نفر از مشتریان به عنوان از سال گذشته است. خرده فروش مورد بحث سرمایه گذاری با چندین شرکای بالقوه از جمله Microsoft Corp. و سرمایه گذاری-سرمایه شرکت از جمله شرکت همکاران مجله گزارش در زمان.

کسانی که مذاکرات را به پایان رسید, مردم آشنا با این وضعیت گفت.

Jetblack اجرایی جنی Fleiss چپ در سال گذشته موفق شد توسط Nate بندگی Walmart معاون ارشد رئيس جمهور از e-commerce لجستیک که تا به حال کار کرده قبلا برای Jet.com e-commerce startup خارج خریداری شده در سال 2016.

Jetblack راه اندازی شد علنا در سال 2018 به عنوان بخشی از یک نوآوری بازو در خارج لقب فروشگاه شماره 8 که در آن شرکت در نظر دارد برای ساخت فناوری و واحدهای کسب و کار که نیست بلافاصله سودآور اما می تواند یکپارچه به شرکت در آینده است.

خارج شده و مدیران باید در مورد Jetblack به عنوان یک پتانسیل خیابان از رشد پژوهش و نه به عنوان یک مرکز سود. از تابستان گذشته Jetblack از دست دادن حدود 15.000 دلار در هر عضو سالانه مجله گزارش شده است.

Jetblack اعضای پرداخت 600 دلار برای یک سال و به منظور هر چیزی به جز مواد غذایی تازه توسط پیام متنی. سفارشات خود را به یک Jetblack دفتر که در آن عوامل نشستن در کامپیوتر میدان سوالات مشتریان از پوشک reorders به درخواست برای پیشنهاد یوگا لباس. پیک بهانه اقلام به طوری که آنها می تواند دست تحویل معمولا همان روز.

وال مارت با هدف استفاده از Jetblack را عوامل انسانی به آموزش های مصنوعی-هوش سیستم که روزی خواهد قدرت خودکار شخصی-خرید خدمات آماده سازی خارج شده و برای زمانی که مرورگر وب جستجو میله ناپدید می شوند و بیشتر خرید انجام شده از طریق صدا-دستگاه های فعال خانم Fleiss گفت: سال گذشته است.

خارج شده است که گزارش درآمد سه ماهه در هفته آینده در روز سه شنبه کار کرده است برای جلوگیری از ضرر و زیان خود را کوچکتر e-commerce واحد در سال گذشته با فروش واحد یا برش کارکنان در آن کسب و کار. Walmart خورده بیشتر از باقی مانده Jet.com کارکنان به بقیه عملیات خود را در سال گذشته گذاشته و کارگران در بونوبوها های پوشاک مردانه خرده فروش آن را صاحب است.

ماه گذشته خارج شده و بسته اوماها دفتر مرکزی شرکت از Hayneedle آنلاین مبلمان سایت آن را به ارث برده همراه با Jet.com. “ما در حال یکپارچه سازی Hayneedle کسب و کار” در خارج اما نگه داشتن وب سایت برای کسب و کار باز یک سخنگوی گفت: در اوایل این ماه.

نوشتن به سارا در Nassauer sarah.nassauer@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im