خارج شده و زنده برنامه ای برای فروش سهام خود در انگلستان زنجیره ای مواد غذایی

خارج دعوت کرده است خریداران بالقوه برای ارسال پیشنهادات خود را برای انگلستان کسب و کار.

عکس: Rui Vieira/زوما پرس

Walmart , Inc. WMT 0.05% است مجددا راه اندازی و برنامه ریزی فروش اکثریت سهام آن در انگلستان مواد غذایی-فروشگاه های زنجیره ای Asda گروه Ltd می باشد. پس از قرار دادن روند برگزاری در ماه آوریل برای تمرکز بر مدیریت عملیات خود را از طریق این بیماری همه گیر.

ایالات متحده بزرگترین خرده فروش دعوت کرده است خریداران بالقوه برای ارسال پیشنهادات خود را برای انگلستان کسب و کار با توجه به افراد آشنا با این وضعیت. این Asda کسب و کار بود به ارزش حدود 9 میلیارد دلار در سال 2018 است.

“خارج شده و Asda باید دوباره شروع مکالمات با تعداد کمی از شخص ثالث سرمایه گذاران که علاقه مند در به دست آوردن سهام در Asda,” گفت: یک Walmart سخنگوی دوشنبه.

زمان مناقصه نمی تواند آموخته است. اما خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های مانند آپولو مدیریت جهانی Inc., APO -0.71% Lone Star بودجه و TDR سرمایه LLP قبلا رقابت برای به دست آوردن اکثریت سهام از Asda و به احتمال زیاد به یکی دیگر از نگاه برخی از مردم آشنا با این وضعیت باید گفت.

خارج شده و تصمیم به دوباره سوار فروش تلاش در یک زمان می آید زمانی که مواد غذایی در بخش داغ است. Coronavirus همه گیر است تغییر عادات خرید با بیشتر مصرف کنندگان متمرکز در خرید فقط ملزومات از قبیل مواد غذایی و یا سفارش آنلاین و در نتیجه افزایش فروش. برای استفاده از این رشد Albertsons Cos., یک Walmart رقیب در مواد غذایی بخش عمومی رفت در ماه گذشته. سهام خود را تضعیف و در اولین روز معاملاتی پس از قیمت گذاری کمتر از حد انتظارات و تغییر پس.

خارج شده بود گفت: در ماه فوریه بود که با توجه به امکان فروش سهام از Asda پس از دریافت بهره از پتانسیل مناقصه. اما خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس مجبور سوپر مارکت های غول پیکر در طول چند ماه گذشته به اولویت بندی جلسه افزایش تقاضا برای مواد غذایی اصول در میان همه گیر مستند بیش از این ممکن است Asda فروش.

در ایالات متحده, که در آن خارج می کند بخش عمده ای از کسب و کار خرده فروش استخدام بیش از 400 ، 000 اضافی فروشگاه و انبار کارگران از اواسط ماه مارس در حالی که Asda به ارمغان آورده است در حداقل 22,000 کارکنان جدید برای کمک به نگه داشتن قفسه مواجه نگردند با گوشت چرخ کاغذ توالت تمیز کردن لوازم و محصولات دیگر.

اما خارج شده گفت: ممکن است که آن را موقعیت خوبی برای مدیریت از طریق بحران نشان می دهد که فشار در آن عملیات است کاهش. در همان زمان راه اندازی Asda فروش در حال حاضر اجازه می دهد تا بنتون ویل, کشتی.-بر اساس خرده فروش را به استفاده از افزایش تقاضا برای مواد غذایی به تلاش برای رسیدن به بالا قیمت فروش. چالش خواهد بود متقاعد کردن خریداران بالقوه که در زمان تقاضا پایدار است پس از همه گیر عبور می کند.

فروش علامت خواهد بود Walmart آخرین حرکت به سازماندهی مجدد آن عملیات بین المللی توسط retrenching از به چالش کشیدن بازار به نفع شرط در رشد خدمات آنلاین در کشورهای دیگر.

خارج شده قبلا سعی در فروش Asda به رقیب انگلستان سوپر مارکت اپراتور J Sainsbury PLC در سال 2018 به عنوان آن مشغول به کار بود به سمت خرید هند Flipkart گروه برای 16 میلیارد دلار. این Sainsbury معامله را به ارزش Asda در £7.3 میلیارد دلار (9 میلیارد دلار) اما انگلستان رقابت ناظر مسدود معامله در سال گذشته نگران این امر به کاهش رقابت و به طور بالقوه خار بالاتر قیمت برای خریداران.

Asda در میان صفوف انگلستان بزرگترین سوپر مارکت همراه با خرده فروشان تسکو PLC Sainsbury و ارزان فروشان Aldi کرده است.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام خریدار کمتر احتمال دارد به صورت موشکافی مگر اینکه آنها خود را یک کسب و کار است که در حال حاضر در میان صفوف بازار بزرگترین اپراتورهای.

ممکن است Asda فروش آخرین حراج به بازگشت به زندگی به عنوان اقتصاد شروع به ظهور از این بیماری همه گیر. ماراتن نفتی Corp. تمدید مذاکره با خریداران بالقوه برای آن جاده سریع السیر گاز-ایستگاه واحد ژورنال گزارش داد.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected] سارا Nassauer در [email protected] و بن Dummett در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de