Walmart پست مخلوط تعطیلات فروش

Walmart گفت: ایالات متحده به فروش قابل مقایسه با افزایش 1.9 درصد در سه ماهه چهارم.

عکس: کمیل krzaczynski/ایسنا

Walmart , Inc. گزارش تنبل تعطیلات فروش با وجود ادامه آنلاین سود اضافه کردن به یک رشته از نا امیدی از فروشندگان سنتی آنها به عنوان تنظیم برای تغییر عادات خرید.

Walmart گفت: ایالات متحده به فروش قابل مقایسه با کسانی که از فروشگاه ها و کانال های دیجیتال عامل برای حداقل 12 ماه افزایش 1.9 درصد در سه ماهه چهارم کمتر از حدود 3% رشد این شرکت پیش بینی کرد.

نتایج نشان داد که بزرگترین خرده فروش تلاش برای به دست آوردن خریداران به صرف در فروشگاه خود را در طول یک تعطیلات کوتاه تر فروش نجومی آن را به عنوان ramped تا تلاش برای رقابت با Amazon.com Inc. خارج U. s. e-commerce فروش 35 درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد, با مواد غذایی آنلاین سفارش.

مدیران گفت: فصل تعطیلات آغاز شده قوی در اطراف شکرگزاری اما مقصر نرم فروش کالا به طور کلی در هفته قبل از کریسمس. مدیران اشاره ضعیف, فروش اسباب بازی, بازیهای رایانهای و پوشاک. آنها میزبان یک سرمایه گذار روز بعد جمعه که در آن تحلیلگران انتظار می رود به شنیدن بیشتر در مورد استراتژی شرکت.

Walmart هوا یک سال دیگر از قوی رشد فروش پیش بینی ایالات متحده قابل مقایسه فروش افزایش خواهد یافت حداقل 2.5% در سال مالی 2021—پس از افزایش 2.8 درصد در سال فقط به پایان رسید. این انتظار U. s. e-commerce رشد برای سال 30 درصد کمتر از 37% رزرو در سال 2020 است.

“ما آغاز شده به پایان رسید و سه ماهه با شتاب در حالی که فروش منتهی به کریسمس در ایالات متحده فروشگاه ها کمی نرم تر از حد انتظار” گفت: مدیر اجرایی داگ McMillon در آزادی مطبوعات. “سال جدید را آغاز کرده است به خوبی.”

عامل کاهش درآمد 12.3 درصد برای سه ماهه چهارم به 5.3 میلیارد دلار به این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در آن حاضر عملیات. خارج شده است باریکش هزینه در جای دیگر اضافه کردن اتوماسیون به فروشگاه ها و تخمگذار کردن کارگران در برخی از آن سود e-commerce مارک.

در طول سه ماهه خارج شده و همچنان به کار برای کاهش هزینه های اما پس انداز ندارد, تاثیر تا آنجا که انتظار می رود “با توجه به کاهش حجم فروش و فشار مربوط به کاردانی برنامه ریزی” رئیس امور مالی برت Biggs گفت: در انتشار.

به طور کلی خارج شده گزارش درآمد 2% افزایش یافت به $141.67 میلیارد دلار برای سه ماهه منتهی به ژانویه. 31 از جمله دستاوردهای آن در بازارهای بین المللی و آن باشگاه سام انبار و زنجیره ای. درآمد خالص $4.14 میلیارد دلار تا 12 درصد از سال پیش از جمله چند یک بار مالیات اقلام است.

خارج شده است و شانس بهتر از بسیاری از خرده فروشان ایالات متحده آمریکا در سال های اخیر به عنوان غول خرده فروشی رمپ تا مواد غذایی آنلاین سفارشات و سهم بازار از زنجیره ای کوچکتر مانند سیرز که در حال بسته شدن فروشگاه.

فصل تعطیلات است ناامیدی به سنتی ترین خرده فروشان. هدف Corp. سقوط کوتاه از خود انتظارات با استناد به ضعیف فروش اسباب بازی و لوازم الکترونیکی. Macy’s , Inc. گفت: به تازگی آن را خواهد دید دیگری 125 از آن فروشگاه.

با توجه به اواخر شکرگزاری وجود دارد کمتر از شش روز در سال 2019 تعطیلات-فصل خرید در مقایسه با سال 2018 که ممکن است خورده اند به فروش گفت: خرده فروشی تحلیلگران.

خارج شده و سهام آن در حال معامله در نزدیکی اوج تمام وقت شد کمی تغییر در بامداد سهشنبه تجارت. سهام بسته جمعه در $117.89 پایین کمی تا کنون در این سال پس از تجمع حدود 30 درصد سال گذشته است.

در هفته های اخیر خرده فروشی تحلیلگران شده است کاهش انتظارات خود را برای خرید و فروش خارج و سود پس از انتشار تا حد زیادی خوش بینانه گزارش سال گذشته است. اگر چه فصلنامه رشد فروش و سود از دست رفته قبل پیش بینی نتایج نبودند به عنوان ضعیف که برخی از آنان ترسید.

برای سه ماهه چهارم Walmart گزارش تعدیل سود هر سهم $1.38 زیر اجماع برآورد $1.44. برای سال مالی 2021 شرکت پیش بینی تعدیل درآمد از $5 $5.15 یک سهم اندکی افزایش از سال 2020 اما زیر وال استریت انتظارات از $5.22.

خارج شده که در عمل صدها فروشگاه در چین گفت: آن را همچنان به نظارت بر شیوع کروناویروس اما نه شامل هر مالی بالقوه اثرات آن هدایت برای سال مالی جاری. Apple Inc. روز دوشنبه هشدار داد و آن را از دست آن مه سه ماهه مالی اهداف با توجه به شیوع.

بیشتر در خارج

  • خارج شده و به پایان Jetblack خرید خدمات (Feb. 13, 2020)
  • فروشگاه ها و خریداران معتقدند: خود پرداخت سخت است (Feb. 13, 2020)
  • خارج سلاح مخفی برای مبارزه با آمازون: این Supercenter (Dec. 21, 2019)

نوشتن به سارا در Nassauer [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im