Walgreens برای برش از 4000 شغل در انگلستان, چکمه, فروشگاه تعلیق Buybacks

این Covid-19 همه گیر شده است به چالش کشیدن برای داروخانه ها مانند Walgreens به بیماران قرار داده مراجعه به پزشکان و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت.

عکس: نم Y. Huh/آسوشیتد پرس

Walgreens, چکمه, داد , Inc. گفت: این طرح به کاهش حدود 4000 شغل در انگلستان و تعلیق سهام buybacks به عنوان تقاضا کاهش یافت و در آن کسب و کار بین المللی در داروخانه های زنجیره ای در آخرین سه ماهه.

داروخانه های زنجیره ای در روز پنج شنبه گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس قطعه قطعه کردن حدود 700 میلیون دلار به $750 میلیون دلار در فروش برای سه ماهه به پایان رسید که در مارس 31, با بیشترین تاثیر را به آن گره خورده داروخانه خرده فروشی کسب و کار در خارج از کشور.

یک “کاهش چشمگیر” در مشتری ترافیک از جمله 85% کاهش در ماه آوریل وزن در تقاضا برای آن چکمه های انگلستان فروشگاه های Walgreens گفت. این شرکت گفت: این ثبت noncash اختلال اتهامات از 2 میلیارد دلار به چکمه های انگلستان واحد.

این کاهش شغل در انگلستان را تحت تاثیر حدود 7 درصد از نیروی کار آن وجود دارد و شامل سازندگان: 48 چکمه بینایی سنج ها و 20% کاهش یافته در شرکت انگلستان پشتیبانی دفاتر.

ترافیک پا “زمین مجازی halt” در Walgreen به انگلستان چکمه های کسب و کار که شامل زیبایی-محصولات خرده فروشان و eyecare مراکز و همچنین داروخانه ها, Walgreens امور مالی رئیس جیمز Kehoe گفت.

به طور کلی, Walgreens چرخش به از دست دادن $1.71 میلیارد دلار یا $1.95 یک سهم خود را برای آخرین سه ماهه در مقایسه با یک سال قبل سود $1.03 میلیارد دلار یا $1.13 یک سهم. آن تعدیل سود کاهش یافت و به 83 سنت به اشتراک گذاری و کوتاه از انتظارات است.

شرکت تولید $34.6 میلیارد دلار در فروش تقریبا مسطح در سال بیش از سال. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet پیش بینی $34.3 میلیارد دلار در فروش برای آخرین دوره است.

در ایالات متحده خرده فروشی واحد فروش گل رز در حدود 3 ٪ از یک سال پیش از آن به $27.4 میلیارد دلار برای سه ماهه. داروخانه فروش شد تا 4.6% در حالی که نسخه هائی که در سه ماهه سوم کاهش 1.3%.

این Covid-19 همه گیر شده است به چالش کشیدن برای داروخانه ها به بیماران قرار داده مراجعه به پزشکان و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت. Walgreens بخشی از یک ائتلاف از سلامت متمرکز در شرکت هایی که پرداخت پول برای تبلیغات است که مردم را تشویق به بازگشت به خود را ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

مربوط تصویری

سازمان های بهداشت عمومی پیگیری گسترش coronavirus و استفاده از نمودار ها و نمودار برای تجسم داده ها. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که آنچه به دنبال در داده ها برای درک اینکه چگونه این ویروس را تحت تأثیر خود را در جامعه. تصویر عکس: لورا Kammermann/وال استریت ژورنال

“در سطح جهانی داروخانه, دوره نهفته افت پزشک و بیمار بیمارستان پذیرش” این شرکت اعلام کرد.

Walgreens است با همکاری و سرمایه گذاری در اولیه-ارائه دهنده مراقبت های VillageMD برای باز کردن 500 تا 700 دفاتر پزشکان در داروخانه ها.

رقیب CVS سلامت Corp. در حال توسعه و به اصطلاح بهداشت و درمان-مراقبت هاب در فروشگاه خود ارائه طیف وسیعی از خدمات پزشکی است. Walmart , Inc. همچنین با اضافه کردن درمانگاه به آن مکان است.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected] و شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de