بیدار شدن از خواب به stigmatisation

بسیاری از جنبه های اجتماعی در واکنش به شیوع کروناویروس ضربان استدلال است. از دوران کودکی به ما آموخته اعتقاد به خدایان قهرمانان و پیروزی خوبی بر بدی است. و آن را در بحران بار است که بسیاری از ما کدها تست شده هستند. چه توضیح می دهد که ترس واکنش بسیاری از مردم به آن قرنطینه و یا کسانی که تست مثبت برای Coronavirus? چه توضیح می دهد که ظالمانه تبعیض در پرداخت به پزشکان درمان Covid-19 بيمار توسط همسایگان? چه توضیح می دهد که جمعی از احساسات است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از بازده زمین, اما ممکن است تنها سخت در طول این شیوع?

Coronavirus است متوقف, همه چیز: اقتصاد, شغل, زندگی, عادات, سبک زندگی و بسیاری از چیزهای دیگر. و آن را به نظر می رسد که آن را نیز دزدیدند بسیاری از مردم از خود ضروری بشریت است. خطر مشهود است به سیاستمداران است. نخست وزیر نارندرا مودی هشدار داده است که ویروس نمی تمایز بین افراد مذهبی و دلایل دیگر. مگر اینکه شهروندان همکاری بسیار وجود دارد وزارت بهداشت و درمان می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. این stigmatisation از آن قرنطینه و یا کسانی مانند پزشکان و پرستاران شاغل با Covid-19 بیماران ایجاد کرده است ترس و مهار آزمایش و کشف بیشتر موارد. این نهاد همه ما در معرض خطر است.

چه ننگ وحشت جماعت نفرت و عدم تحمل می کند این است که نابود کردن اعتماد به نهادهای عمومی علاوه بر فرسایش اساسی بشر نجابت. Thankfullly بر خلاف پیش فرض کارمندان دولت آگاه از خطرات ناشی از خود بیگانگی اجتماعی در این زمان بحرانی که در آن ما باید همه با علائم فعالانه رویکرد مقامات. بمبئی که حاضر به قبول خدمات از یک پسر تحویل به دلیل دین او بود که بنا به گزارش ها بازداشت شده است. کسانی که ایستاده بود توسط یک شجاع چنای دکتر که تسلیم به این بیماری را تضمین و او را یک نیمه مناسب و معقول دفن می شوند شرکت به عنوان قهرمانان در حالی که کسانی که سنگ پرتاب می کردند را مجبور به زندگی با شرم برای بقیه زندگی خود را.

سیگنال چنین اقداماتی ارسال مهم برای هند است که یک فرصت برای ایجاد یک علامت در جامعه جهانی دوباره. در آینده هفته و ماه ها و سال های بسیاری از کشورهای خاصی به خلاص با چین و شیفت سرمایه گذاری به هند است. اگر آنها ترجیح می دهند هند بیش از سایر رقبا مانند ویتنام ما نیاز به پروژه هماهنگی اجتماعی و سیاست ثبات است. عربی در پاسخ به اسلام هراسی در هند رو فراموش هند هر خوب صرف نظر از خود شپشو شهرت در مسائل. واقعیت این است که ما نباید اجازه دهید هر کسی انگشت اشاره را در ما. سال 70 ما سکولار ضبط شده burnished ما شهرت بین المللی. ما نیاز به دم مترقی منطقی لبه به داستان. ما نیاز به یک جدید هند داستان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru