پیشخدمت های روز, بازیگر در شب: در نیویورک آن را محو گزینه

نیویورک

آن بوده است این داستان برای بسیاری از: یک starry-eyed, خلاق, نوع به دنبال یک شکست بزرگ در اپل بزرگ – صبر جداول به پرداخت صورتحساب در حالی که آزمون, انجام, خوانندگی, نقاشی, رقص, نوشته, هر آنچه در آن طول می کشد برای آرزوی موفقیت می پیوندند.

اما شده است وجود دارد یک پیچ و تاب و طرح به لطف coronavirus قرار دادن مواد غذایی سرور از کار در ماه های اخیر به عنوان رستوران ها مجبور شدند خود را تعطیل ناهار خوردن در خدمات. و مقدار عدم قطعیت باقی مانده است بیش از آنچه که رستوران ناهار خوری را می خواهم نگاه حتی به عنوان شهر نیویورک بازگشایی.

پرسش از این که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی برای کسب و کار موسسات به باز بماند و حتی پیشخدمت شغل برای پر کردن باعث نگرانی در مورد آنچه که به معنی شهر خلاق کلاس اگر شغل است که به کمک آنها قادر به زندگی در اینجا و اضافه کردن به این شهر هنری فرهنگ دیگر به آسانی در دسترس است.

“این واقعا بخشی از زندگی این هنرمند در نیویورک, بنابراین من نمی دانم آنچه که به مانند اگر آن را فقط به طور ناگهانی یک گزینه دیگر گفت:” تراویس McClung که صرف نزدیک به نه سال انتظار جداول در حالی که انجام تئاتر آواز و اخیرا در تلاش برای ساخت حرفه ای خود را در ویرایش ویدیو و پس از تولید.

این ویروس شده است ویرانگر برای شهر رستوران کارگران است. به گفته وزارت امور خارجه وزارت کار رستوران ها و دیگر eateries شاغل بیش از 273,000 مردم در ماه فوریه قبل از این شهرستان تعطیل در اواسط ماه مارس با توجه به همه گیر. در ماه آوریل در اوج ویروس موارد که شماره افتاده بود به زیر 78,000. به عنوان شهر بازگشایی شد در آن اندکی افزایش یافت و به نزدیک به 100,000 هنوز هم بسیار پایین که در آن بوده است.

و در حالی که ناهار خوری اجازه داده شده در هفته های اخیر با حدود 6,600 رستوران در پنج بخش نیویورک درخواست برای مجوز برای تغذیه مردم در پیاده روها و خیابان ها و بازگشت به داخل سالن ناهار خوری قرار داده شده است به طور نامحدود به بیش از ترس است که محدود چهارم را ویروس موارد سنبله.

برای آقای McClung که آمد به شهر نیویورک در سال 2009 از دالاس و حومه به مطالعه تئاتر در دانشگاه آغاز شده و انتظار جداول در اینجا یک رستوران کار شده است و یک شبکه امن از انواع. قبل از همه گیر شهر نیویورک را در پر جنب و جوش صحنه رستوران مشغول به اندازه کافی است که او همیشه احساس او تا به حال یک شکست.

“این یک حس امنیت آن را به من اجازه اقامت در شهر نیویورک پرداخت اجاره بها در اینجا,” او گفت:.

که آنچه منجر به گذشته خود قبل از ویروس پیشخدمت کار و موقعیت در یک ناهار خوری گاه به گاه محل در منهتن فوقانی سمت غرب.

“من تا به حال یک فرفره در حال ویرایش و آن را لغو و من دست پاچه و سپس دوست من پست شده او ترک است که کار” آقای McClung گفت. “من messaged او برای ارجاع و سپس به من رو استخدام روز بعد.”

ریچل بری که نقل مکان به شهر نیویورک در سال 2004 تلاش دست خود را در یک دسته از شغل های مختلف مانند راه رفتن سگ و nannying قبل از حرکت به عهد بوق و برخی از جداول انتظار در سال 2016.

لورل مریلند, بومی و حتی برخی از صرف زمان در یک 9 تا 5 گیگ در اوایل 20s یافت اما این ساختار بیش از حد سفت و سخت به او زمان کافی برای کار در حرفه های خلاق که شامل عکاسی, نقاشی, انجام, و اخیرا طراحی داخلی کار می کنند.

“وجود دارد فقط چیزی در مورد مواد غذایی, خدمات, صنعت, صنعت,” او گفت:. “آن را می توان به یک زندگی است که من می توانم در نیویورک است.”

او در حال حاضر نگرانی در مورد چه خواهد شد هنوز هم در دسترس خواهد بود در رستوران ها به عنوان اجتماعی فاصله محدودیت نیاز به کاهش ظرفیت ها در مواد غذایی و نوشیدنی موسسات برای آینده قابل پیش بینی و اینکه آیا او می توانست به کار و حتی بیشتر در زمینه های دیگر مانند خرده فروشی به آنچه که او قادر بوده است تا در خدمات غذایی.

“من رفتن به همان فرصت های فراهم شده به من از نظر مالی و یا شما می دانید من می خواهم به در گیر این کار من نیاز به دو تا سه شغل برای دریافت توسط” خانم بری پرسید.

و این البته با فرض اینکه مردم را ترک نمی کند و یا دریغ برای آمدن به شهر نیویورک در حال حاضر در وهله اول گفت: جن لیون صاحب MeanRed تولیدات یک شرکت قرار می دهد که در هنر و رویدادهای موسیقی.

که یک نگرانی به او به عنوان کسی که به نظر می رسد به کار با و بدو خدمت در یک شهرستان که در آن بود در حال حاضر گران و دشوار است برای هنرمندان برای حفظ خود.

به عنوان کسی که سال ها صرف bartending او قدردانی برای خدمات مواد غذایی شغل و چه آنها ارائه انواع خلاق.

آنها “بهترین شغل برای زمانی که شما نیاز به تمرکز بر روی هنر خود را به ویژه در نیویورک,” او گفت:.

اما در حال حاضر اگر این شغل تا حد زیادی ناپدید می شوند “چه اتفاق می افتد در جهان است که به طور ناگهانی به من ندارد و هنرمندان جوان به کار به دلیل آنها نمی تواند استطاعت New York,” او گفت:. “شما لازم نیست مردم ایجاد هنر در نیویورک کنه.”

این بیماری همه گیر “های پراکنده در بسیاری از پتانسیل هنرمندان” او گفت:. “ما در حال رفتن به از دست دادن یک دهه ممکن است استعداد تا مردم بفهمند که چگونه به ماندن است.”

از دست دادن آن معماران و طراحان نیز یک “تهدید” به این شهر پارچه به طور کلی گفت: الی Dvorkin سرمقاله و سیاست مدیر در مرکز شهری آینده است که طرفداران سیاست است که شهر نیویورک عادلانه تر.

“این یک مشکل بزرگ برای نیویورک شده است به طوری وابسته به نقش خود به عنوان یک پایتخت فرهنگی جهان,” او گفت:.

“به عنوان یک شهرستان ما نمی توانیم به از دست دادن ما لبه خلاق. این شده است یکی از محرک های اصلی این شهر رشد اقتصادی طی دهه های گذشته” آقای Dvorkin اضافه شده است. “این یکی از دلایلی است که چرا من فکر می کنم نیویورک حفظ موقعیت خود به عنوان یک فانوس دریایی برای خلاق و نوآورانه و مردم از سراسر جهان است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im