Vox Media آماده به غیر روحانی کردن برخی از Furloughed کارکنان

Vox Media حال furloughed حدود 100 نفر از کارکنان در ماه آوریل است.

عکس: ریچارد وگل/آسوشیتد پرس

Vox Media ناشر New York magazine, the Verge و SB Nation حال آماده سازی برای یک دور از اخراج به عنوان آن وضعیت مالی همچنان به رنج می برند از اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر مردم آشنا با این موضوع گفت.

این شرکت تا به حال furloughed حدود 100 نفر از کارکنان در مارس و بسیاری از این کاهش به احتمال زیاد خواهد شد از فراق راه به طور دائم با کسانی که در حال حاضر بازگشت و به مردم گفت. این شرکت در حال حاضر درگیر در مذاکرات با اتحادیه های کارگری برای تعیین چگونگی کاهش گشوده خواهد شد و مردم گفت.

Vox را کردند دوره تنظیم شده است به اعتبار جولای 31, بنابراین این شرکت در حال حاضر مشغول به کار در چگونه بسیاری از کارکنان در صورت وجود آن را می توانید استطاعت را یکی از مردم گفت. برخی از ابتدا furloughed کارکنان در حال حاضر بازگشت به کار فرد گفت.

CNBC قبلا در آینده اخراج.

مانند بسیاری از رسانه های بورسی دچار تیز درآمد کاهش می یابد به عنوان همه گیر سوار تبلیغات و هزینه های ناشی از آن را به متوقف کردن تولید سودآور حوادث. درآمد کل شرکت در سه ماهه دوم 40 درصد کمتر از آنچه که این شرکت تا به حال پیش بینی شده در آغاز سال و یکی از مردم گفت. برای سال, این شرکت انتظار درآمد به 25% کمتر از آن هدف اصلی فرد گفت.

بسیاری از این کاهش به شمار می رود به کارکنان در شرکت وقایع کسب و کار و همچنین در آن اخبار ورزشی, سایت SB Nation و آن املاک و مستغلات سایت پیشتر فرد گفت.

اکثر رسانه های خبری تا به حال به تصویب برخی از ترکیبی از اخراج furloughs یا کاهش دستمزد برای کمک به مقابله با اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر. در کل بیش از 30,000 اخبار کارکنان متاثر شده اند از جمله کاهش با توجه به شمارش شده توسط Ejc-CWA.

نوشتن به Lukas I. Mathslice در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>