رای گیری در زمان بحران: چگونه coronavirus شکل 2020 انتخابات

به عنوان اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تشدید در سراسر کشور – از آموزش از راه دور برای میلیون ها نفر از دانش آموزان به لغو ورزشی فصول و توقیف فروشگاه ها و رستوران ها – تاثیر بر مبارزات و انتخابات نیز تبدیل شدن مشهود است.

فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی هستند هنوز برگزاری انتخابات مقدماتی امروز البته با برخی تغییرات از قبیل کاهش می یابد مکان های رای گیری در حالی که کشورهای دیگر تصمیم گرفتند برای به تعویق انداختن. دراماتیک صحنه باز شدن در اوهایو دوشنبه شب به عنوان فرماندار به تعویق افتاد اولیه آن تنها چند ساعت قبل از انتخابات بودند را به باز کردن.

فراتر از مکانیک از انتخابات خود COVID-19 است upending سنتی سیاسی در مبارزات انتخاباتی به عنوان ما آن را می دانم. تظاهرات canvassing و تلفن بانک هم نامیده شده است و با جایگزین مجازی سالن های شهر و آنلاین barnstorms.

برای بسیاری از رای دهندگان این وضعیت نیز مصاحبه سیاست در نور کاملا جدید در حالی که بالا بردن ریسک از انتخابات. آن را با قرار دادن یک حق بیمه جدید در صلاحیت دولت در حالی که به طور همزمان روشن شدن سوال: کدام نامزد دارای کیفیت مناسب منجر به از طریق این زمان نامشخص?

“این مهم ترین انتخابات در طول عمر من می گوید:” راب Faithfully که صاحب یک کسب و کار مراقبت از چمن و بازیگران اولیه رای گیری برای جو بایدن در پالم بای فلوریدا.

ورو بیچ فلوریدا.

این بود که همیشه رفتن به یک هفته پر مشغله برای لسلی قو.

به عنوان ناظر از انتخابات رودخانه هند یک شهرستان در فلوریدا mid-Atlantic coast او آماده کرده بود در تمام طول سال برای پنج شنبه اولیه: ثبت نام رای دهندگان آموزش های نظرسنجی کارگران و سازماندهی حوزه مکان. اما چند روز گذشته ارائه غیر منتظره to-do list – تمیز کاری اینترنت برای ضد عفونی کننده دست و آموزش کارگران در مورد چگونه به پاک کردن تجهیزات بین رای دهندگان.

“این آخرین چیزی که من انتظار داشتم که می گوید:” خانم قو در لابی از ساختمان اداری است که دو برابر به عنوان یکی از 20 رای گیری مکان.

به عنوان اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تشدید در سراسر کشور – از آموزش از راه دور برای میلیون ها نفر از دانش آموزان به لغو ورزشی فصول و توقیف فروشگاه ها و رستوران ها – تاثیر بر مبارزات و انتخابات نیز تبدیل شدن مشهود است.

فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی هستند هنوز برگزاری انتخابات مقدماتی امروز البته با برخی تغییرات از قبیل کاهش سنجی و مکان و در میان افزایش تنش ها. سه دیگر آمریکا — لوئیزیانا گرجستان و کنتاکی – به تعویق افتاد و خود را نامزد مسابقات تا بعد از آن در بهار است. دراماتیک صحنه باز شدن در اوهایو دوشنبه شب به عنوان, فقط ساعت قبل از انتخابات راه اندازی شد برای باز کردن فرماندار به تعویق افتاد اولیه آن پس از دولت سلامت مدیر دستور رای گیری سایت های بسته برای جلوگیری از خطر قرار گرفتن در معرض.

فراتر از مکانیک از انتخابات خود را, اما COVID-19 ریخته گری گسترده سایه بیش از 2020 کمپین – upending سنتی سیاسی در مبارزات انتخاباتی به عنوان ما آن را می دانم. تظاهرات canvassing و تلفن بانک هم نامیده شده است و با جایگزین مجازی سالن های شهر و آنلاین barnstorms. در نشانه ای از بار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز مورد بحث در روز یکشنبه در خالی, استودیو, ایستاده شش فوت از هم جدا.

و برای بسیاری از رای دهندگان این وضعیت قرار داده است, سیاست در نور کاملا جدید بالا بردن سهام از انتخابات. بسیاری از آنچه گذشت به صورت استاندارد گفتمان سیاسی فقط هفته پیش در حال حاضر به نظر می رسد خرده و کنار نقطه به عنوان ملت چهره یک چالش بی سابقه. برای بسیاری از آن را با قرار دادن یک حق بیمه جدید در صلاحیت دولت در حالی که به طور همزمان روشن غرفه رای گیری سوال: کدام نامزد دارای کیفیت مناسب منجر به از طریق این زمان نامشخص?

“در حالی که همه گیر است و اخلال در سیستم های ما واقعا تاکید می کند که نیاز به رهبری در راه است که واقعا قابل لمس برای مردم می گوید:” وندی وایزر ایالت مدیر دموکراسی برنامه در دانشگاه نیویورک Brennan Center for Justice. “این بر اهمیت دولت است.”

“مهم ترین انتخابات در طول عمر من”

روز جمعه به عنوان راب Faithfully برگ نخل Bay Community Center, تک-داستان خردل بلوک های ساختمان های دور از خانه موبایل پارک و رودخانه هند او squints به صبح روشن نور و پاک تازه دسته علف و غیره از ضد عفونی کننده دست بین دست های خود را. آقای Faithfully بازیگران اولیه رای گیری برای آقای بایدن – اولین بار او تا به حال رای اولیه انتخابات, او می گوید.

“این مهم ترین انتخابات در طول عمر من می گوید:” آقای Faithfully که صاحب یک کسب و کار مراقبت از چمن. “بایدن را ندارد مسائل مانند ما رئیس جمهور فعلی. … تهمت نیست این فرد چه کسی قادر به حل این مشکل است.”

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

بازنشستگان جین و چارلی هلشتاين راه اندازی یک چادر برای Brevard County جمهوری خواهان در خارج از محل رای گیری در پالم بای, فلوریدا, مارس 13 سال 2020 است. آنها می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ثابت شده توانایی های خود را به عمل قاطعانه به آدرس این بیماری همه گیر.

ده ها تن از دیگر فلوریدا در مصاحبه می گویند که احساس می کنند به شدت بیشتر از همیشه مورد اهمیت رای گیری در ایالت های اولیه احساس خاصی است که خود را نامزد بهترین قادر به هدایت این کشور از طریق این بحران است. جفری Nall یک کمکی علوم انسانی استاد در ساحل Vero که به یک محلی Facebook صفحه برنی ساندرز در سال 2016 می گوید COVID-19 ساخته شده است آن را بیشتر آشکار تر از همیشه که کشور نیاز به یک رئیس جمهور ساندرز به تصویب جهانی مراقبت های بهداشتی.

همان می رود برای رای دهندگان جمهوری خواه حتی اگر اولیه خود را تا حد زیادی نمادین است. بازنشستگان جین و چارلی هلشتاين که در حال ایستاده در زیر یک چادر با “Brevard County جمهوری خواهان” بنر در سراسر پارکینگ از آقای Faithfully خودرو می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نشان داده شده است توانایی های خود را به عمل قاطعانه به آدرس این بیماری همه گیر. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک “تجربه مدیر می گوید:” خانم Holstein, پوشیدن “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020” کلاه و تطبیق فیل طلا و جواهر – و که به گسترش بحران مدیریت است. یک مرد ترک خلیج پالم مرکز جامعه yells از “من با تو!” به Holsteins که موج در بازگشت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که چگونه به انتخاب حق مردم می گوید:” آقای هلشتاين. “پنس کردم تا هر کسی که کسی را در زمینه های پزشکی. آنها در حال انجام یک کار بزرگ و من نمی دانم که چگونه مردم می توانند انتظار داشته باشيم بهتر است.”

رای دهندگان و دانشمندان علوم سیاسی به طور یکسان را حدس بزند که در مورد نامزد ممکن است صدمه دیده و اکثر مختلف غیر منتظره در حال حاضر عوامل مؤثر در مبارزات. بزرگ, پر انرژی, تظاهرات – تكیه هر دو آقای ساندرز ” و آقای تهمت مبارزات – در حال کردن جدول در حال حاضر. اما در حالی که یک قطره در کمپین حوادث ممکن است به نفع آقای بایدن حامیان او نیز انحراف از آقای ساندرز’ و ممکن است ترس بیشتری در مورد تبدیل کردن به رای دادن.

در واقع به عنوان به زودی به عنوان بازنشستگان جان و باربارا Spilman فایل از Indian River County Library با “من رای دادند” برچسب بر روی سینه آنها تصویب یک بطری کوچک از ضد عفونی کننده دست به عقب و جلو. مانند آقای Faithfully, آنها می گویند که آنها می خواهم که به جای رای دادند در روز سه شنبه به دلیل آن را احساس می کند بیشتر میهنی اما تصمیم گرفت رای گیری اولیه بهتر بود برای سلامت خود.

“نکته اصلی آنها به شما می گوید:” خانم Spilman “است به دور ماندن از بسیاری از مردم در فضاهای کوچک است.”

به دنبال به جلو به نوامبر

بلندی سوال این است که چگونه متحده انجام خواهد شد 33 باقی مانده مقدماتی و قفقاز با کاخ سفید در حال حاضر هیچ توصیه تجمع بیش از 10 نفر برای حداقل 15 روز آینده. بسیاری از کشورهای در حال با توجه به گسترش رای خود را توسط پست الکترونیکی ، روز دوشنبه یک گروه از سازمان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر فلوریدا برای گسترش رای خود را توسط پست الکترونیکی مهلت.

جای تعجب نیست, میزان مشارکت در انتخابات روز سه شنبه به نظر می رسد کم است. در ایلینوی وقتی خبرنگار پرسید: سخنگوی هیئت مدیره شیکاگو انتخابات اگر پایین مردم در انتخابات بود که برکت داده گزارش به طور غیر منتظره وجود ندارد نظرسنجی کارگران و او پاسخ داد: “من هرگز تماس پایین مردم در انتخابات یک برکت و رحمت است. من می خواهم به انجام یک انتخابات در میان جهانی از همه گیر لعنت.”

هنوز هم بسیاری از کارشناسان اشاره می کنند که coronavirus بحران ضربه در یک نقطه زمانی که دموکراتیک اولیه در حال حاضر به نظر می رسید تا حدودی حل و فصل پس از آقای بایدن را پیروزی بزرگ در روز شنبه و هفته بعد به او داده بود قابل توجهی سرب در نماینده دفعات مشاهده شده است.

“حتی اگر ما ندارد coronavirus نگرانی مردم در انتخابات را پایین چون پویایی تغییر کرده می گوید:” مایکل مک دونالد, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا است. “نوامبر – در حال حاضر این مسیری است که ما نیاز به فکر می کنم.”

در واقع اگر آمریکا می خواهد به مطمئن شوید که آن را آماده برای ماه نوامبر انتخابات پارلمانی می گوید: خانم وایزر ایالت با Brennan Center در حال حاضر زمان برای شروع است. اگر نیاز به یک جرم افزایش در ایجاد و توزیع پست الکترونیکی-در برگه های رای به عنوان مثال در حال حاضر زمان برای کنگره برای تخصیص بودجه بنابراین شرکت می تواند شروع چاپ.

یازده کرسی فرمانداری در 35 ایالات متحده کرسی سنا و تمام 435 کرسی مجلس را در رای گیری در ماه نوامبر در علاوه بر این به رقابت برای کاخ سفید است. در یک op-ed در واشنگتن پست روز سه شنبه دموکراتیک سنسور. ctq و Ron Wyden گفت: آنها می توان به معرفی قانون به زودی به مطمئن شوید که هر آمریکایی باید گزینه ای برای رای دادن از طریق پست. آنها همچنین گسترش اولیه رای گیری برای کاهش خطر ابتلا به عفونت از صف های طولانی و جمعیت.

“ما انتخابات برگزار شد در تمام انواع بحران ها در میان طوفان و جنگ داخلی” می گوید: خانم Weiser. “ما فقط نیاز به آن را عادلانه و بر بالای آن در حال حاضر.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>