فولکس واگن هشدار از عدم قطعیت در پیش رو پس از 2019

کارکنان راه می رفت خارج فولکس واگن برقی خودرو کارخانه در تسویکاو آلمان در روز سه شنبه. بزرگترین خودرو ساز پیش بینی 4 درصد کاهش در فروش کلی این سال است.

عکس: Krisztian Bocsi/مهر نیوز

برلین—آلمان تولید کننده خودرو فولکس واگن AG در روز جمعه گزارش داد رشد قوی در خرید و فروش و سود در سال 2019 اما هشدار داد که هر گونه پیش بینی برای سال جاری مواجه شده عدم اطمینان از جغرافیای سیاسی تلاطم و تاثیر coronavirus بیماری همه گیر.

فولکس واگن بزرگترین خودرو ساز در جهان با فروش و بزرگترین در چین است که دیده می شود فعالیت اقتصادی تقریبا به توقف خرد در ماه گذشته به عنوان coronavirus گسترش و دولت چین را به تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری تعطیل کارخانه ها و نگهداری خانه مردم.

در روزهای اخیر این ویروس به اروپا و ایالات متحده آمریکا را تهدید به تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر و یک خطر بزرگ برای اروپا در حال حاضر اقتصاد ضعیف. در آن گزارش درآمد فولکس واگن پیش بینی 4 درصد کاهش در فروش کلی این سال, اما گفت که هنوز هم انتظار می رود از فروش خودکار آن علامت های تجاری است که شامل VW آئودی, پورشه, Skoda و صندلی را کمی افزایش می یابد.

بیشتر درآمد شرکت ها

  • فولکس واگن هشدار از عدم قطعیت در پیش رو پس از 2019 فوریه 28 سال 2020
  • Wayfair کپی آمازون به رشد سریع است. در حال حاضر از آن برای سود فوریه 28 سال 2020
  • Baidu هشدار از درآمد قطره سیگنالینگ مشکل برای چین بخش خصوصی فوریه 28 سال 2020
  • فراتر از گوشت قصد دارد به مشتری جلب کردن Healthfulness از آن همبرگر فوریه 27 سال 2020

که پیش بینی شده است که موضوع را به تعدادی از هشدارهای این شرکت گفت: ما این امر را به نگه داشتن یک چشم بر روی “عدم قطعیت از جمله تنش های سیاسی و درگیری و همچنین شیوع گسترش در سراسر کشور و مناطق مانند زمان گسترش coronavirus.”

فولکس واگن گفت: خرید و فروش در سال 2019 افزایش 7 درصد به €253 میلیارد و 278 میلیارد دلار) و سود افزایش 13 درصد به رقم 13.3 میلیارد دلار (15 میلیارد دلار). تولید کاهش یافت و 2 درصد به 10.8 میلیون وسایل نقلیه.

فولکس واگن به هیچ برآورد دقیق از چگونگی از دست دادن تولید و فروش در پی این ویروس در چین را تحت تاثیر قرار فروش و درآمد در سه ماهه اول. چین حدود 41 درصد از فولکس واگن به طور کلی واحد فروش و کسب و کار خود را در چین باعث می شود سهم قابل توجهی به درآمد سالانه.

یک بررسی منتشر شده در این هفته توسط اتاق بازرگانی گفت: اکثر شرکت های اروپایی در این نظرسنجی انتظار می رود شدید ضربه به کسب و کار از ویروس.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im