فولکس واگن هرچه بیش از 2 میلیارد دلار به چین را الکتریکی-صنعت خودرو

خط مونتاژ در JAC کارخانه در حرفه در چین شرقی استان آنهویی.

عکس: کلی وانگ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شانگهای— فولکس واگن AG سرمایه گذاری €1 میلیارد دلار ($1.11 میلیارد دلار) در یک خودرو چینی ساز و بیشتر €1.1 میلیارد دلار در یک محلی باتری تولید این شرکت گفت: در آخرین شرط آلمانی خودرو ساز چینی الکتریکی-خودرو در بخش.

فولکس واگن در حال افزایش سهام خود در یک موجود سرمایه گذاری مشترک با JAC Motors به 75% از 50% از طریق کسب نیمی از JAC پدر و مادر, شرکت, دولتی, Anhui Jianghuai Automobile Group. این سرمایه گذاری مشترک بر وسایل نقلیه الکتریکی.

این سرمایه گذاری مشترک معرفی خواهد شد تا به پنج اضافی ماشین الکتریکی مدل سال 2025 فولکس واگن گفت. خروجی سالانه از سرمایه گذاری مشترک افزایش خواهد تا 400,000 وسایل نقلیه توسط 2029 چینی خودرو ساز گفت.

به طور جداگانه فولکس واگن گفت: در آن زمان 26 درصد از سهام خود در Guoxuan High-Tech Co., همچنین به عنوان شناخته شده Gotion با تکنولوژی بالا تبدیل شدن شانگهای-ذکر شده EV باتری شرکت بزرگترین سهامدار.

هر دو JAC و Guoxuan در حال مستقر در شهر Hefei 300 مایل در غرب شانگهای.

چین بزرگترین بازار خودرو و اوایل رهبر در اتخاذ خودروهای الکتریکی کرده اند مقابله با رکود در تقاضا. دولت چین در حال تنظیم یک هدف از فروش دو میلیون وسایل نقلیه الکتریکی در این سال, اما تحلیلگران انتظار دارند تنها حدود 1.1 میلیون دستگاه خودرو به پیدا کردن خریداران پایین در حدود 10 ٪ از سال گذشته است.

در سال 2025 چین برای هدف جدید-انرژی وسایل نقلیه از جمله اتومبیل های الکتریکی به حساب برای یک چهارم از فروش خودرو در کشور است.

نوشتن به Trefor خزه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>