علائم حیاتی: چگونه ما می دانیم که Covid endgame اگر ما شاهد آن ؟

مرز تنش با چین بیش نیست اما با سربازان disengagements یک آخر بازی در حال حرکت است. توجه در حال حاضر می تواند بازگشت به Covid همه گیر به مراتب جدی تر از کوتاه مدت به میان مدت تهدید. چگونه ما می دانیم که Covid آخر بازی قابل مشاهده است و پیروزی برابر این بیماری همه گیر است که در چشم? پاسخ این است حیاتی برای سیاست های عمومی.

ما می تواند تعریف پیروزی از نظر معیارهای کلیدی از جمله عفونت و مرگ و ‘R0’ اقدامات است. مسلما این مشکل اقدامات است. در هند مورد تحت این حکومت تقریبا تمام آمار مشکوک – که توسط مجادلات در اطراف رشد تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری. اما اجازه می دهد به صورت علامت سوال در اطراف اعداد شاید ما می توانید موافقت کنید که آخر بازی نزدیک است زمانی که عفونت و مرگ و مير سطوح پایین به سالانه آنفلوآنزای فصلی سطح.

دوم مهم آستانه و یا متریک است که تعداد زیادی از مردم که بازدید از بیمارستان برای بیماری های بیارتباط به Covid. در سراسر جهان در طول همه گیر تعداد بیماران به دنبال اضطراری و روال درمان و همچنین روشهای جراحی مختلفی را به طور چشمگیری کاهش یافته است. جالب اینجاست که این تعداد افزایش آن خواهد شد نشانه آن است که Covid endgame است در چشم: با استفاده از خود را تخمین می زند و قوانین کلی مردم را محاسبه خواهد کرد که عفونت بسیار کاهش می یابد و آن را بی خطر است برای بازدید از بیمارستان ها و درمانگاه ها.

کاهش در تقاضا برای ماسک خواهد بود نشانه ای از Covid endgame. در واقع تظاهرات اثرات محلی و داستان سرایی را به گسترش این کلمه که عفونت در حال کاهش است و ماسک های دیگر مورد نیاز است. متناوب ماسک استفاده خواهد سیگنال آخر بازی. به عنوان مردم متوقف کردن با استفاده از ماسک به جز زمانی که آنها به اجتماعات بزرگ و یا شلوغ فضاهای عمومی و یا به صورت ناگهانی و موضعی شیوع ما بوی پیروزی.

چهارمین نشانه از آخر بازی خواهد بود که پیشگیری و درمان Covid. بسیار آموخته شده اند در حال حاضر در مورد هر دو عنصر است. نگاه به آینده پیروزی بر Covid نیاز جهانی در دسترس و با کیفیت بالا و مقرون به صرفه تست. زمانی که ما دسترسی به ارزان, قابل اعتماد, تست و سپس پایان را در چشم می شود.

حتی بیشتر مهم در پیشگیری است که توسعه یک واکسن. پیروزی واقعی بیش از Covid رخ خواهد داد زمانی که ما یک جهانی در دسترس و موثر واکسن که تجویز شده است به طور گسترده ای به اندازه کافی به طوری که گله ایمنی به دست آورد. مانند واکسن آنفولانزا اگر Covid واکسن ‘به روز رسانی’ سالانه برای پاسخ دادن به گونه های جدید ما را مورد ضرب و شتم ویروس.

همانطور که برای درمان پیروزی به دست خواهد آمد در سراسر جهان محلی تنوع زمانی که ما توسعه یک استاندارد مجموعه ای از مداخلات است که هر GP reflexively می داند آنجا که او به طور معمول می داند که چگونه برای پاسخ به آنفولانزای فصلی. اگر remdesivir و دگزامتازون استاندارد داروها پیروزی بر Covid نیاز خواهد داشت که آنها ارزان در دسترس است.

فراتر از این نشانه هایی از آخر بازی بیشتر thoroughgoing تغییرات جوامع خواهد شد. یک پیروزی واقعی بیش از هر بیماری همه گیر باید آماده سازی و پروتکل های بعدی همه گیر. واضح است که ارتباط بین که عضو دولت های ملی و استانی و شهرداری دولت باید بهبود یافته است. نظارت سیستم های ناهموار در سراسر جهان و در هند. آنها باید تقویت شود به گرفتن شیوع هر چه زودتر. پس از اطلاع از شیوع بیماری و پاسخ از جمله مستندات و quarantining باید دستورالعمل های عملیاتی استاندارد اگر ما به پیروزی در مبارزه با این بیماری همه گیر.

پیروزی بر Covid مستلزم تغییرات دراز مدت در اجتماعی فاصله. باز کردن ایستگاه های کاری خود را در کابین و دفاتر. تخصصی فیلتر و معماری بوجود می آیند که دوباره کاری فضاهای اداری به طوری که airflows حداقل رساندن عفونت. دفاتر خواهد شد و حتی بیشتر بدون کاغذ. جلسات حتی در محل کار تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای مجازی. مسافرت هوایی نیاز به تنظیم از حضورها به روش های امنیتی به inflight ترتیبات. بنابراین سفر با وسایل دیگر.

در نهایت هیچ پیروزی می تواند کامل و بدون استنطاق به علل این بیماری همه گیر. آن را به سیگنال پیروزی اگر که پرس و جو است untrammelled و مطابق با بالاترین استانداردهای علمی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de