قابل سیاسی گرم کردن در مهاجران خواهد تنها خود را افزایش و مشکلات

طبیعت خود را راه یادآوری مردم از حماقت افشای خود تناقضات و لباس زشتی خود را. Coronavirus همه گیر قرار داده است به جلو بیش از حد بسیاری از جنبه های اجتماعی و روانی به حکومت به اقتصاد است که تا کنون یا نادیده گرفته و یا به عمد نگه داشته و تحت زیبا فرش تنها راه ما قرار داده به دیوار پنهان قابل مشاهده فقر در جریان بازدید از قدرتمند ترین برای کشور ما است. بیش از حد بسیاری از چیزهایی که ما از خودمان بیش از حد – چیزهایی که ما نمی خواهم برای دیدن و یا چیزهایی که نشان می دهد ما حماقت و آزار دادن ما را از حضور خود.

کلی مسئله مهاجران به طور کلی و از کارگران مهاجر به ویژه در یکی از این مسائل را نگه داشته تا به دقت تحت پوشش در طول سال و سال است. در زمان این امر محصول در یک فرم و یا دیگران – گاهی اوقات در قالب گروههای کوچک و کارآفرینان و گاهی اوقات در قالب مهاجر دانش آموزان گاهی اوقات در قالب مشاغل کوچک در یک محل و یا دیگر و برخی از ad hoc اقدامات خواهد بود گرفته شده و تنظیم آن را کنار گذاشته است. بر اساس سیاسی راحتی احزاب مختلف سیاسی و govts را به خود می ایستد و پس از مدتی همه چیز سرد و وجود دارد خواهد بود کسب و کار به عنوان معمول است. بدترین کلاس از مهاجران بوده است کارگران مهاجر که اغلب خواهد تحمل فشار از همه سقوط-outs. به آن نیاز دارد در واقع بسیاری از شجاعت را بر سر مسئله به دلیل وجود ناراحت کننده استنتاجات سیاسی درگیر است.

همه رهبران در سراسر احزاب سیاسی – استثنا هم در با توجه به زمان سخن گفته اند و عمل علیه منافع کارگران مهاجر خود را برای خدمت منافع سیاسی ، Once upon a time بالا Saheb معروف در زمان ضد مهاجر ایستاده در بمبئی (سپس بمبئی) و آن را تبدیل به یکی از مسائل هسته ای در شکل گیری Sthaniya Lokadhikar Samitee و بعد از شیو سنا. بسیاری از وزرای ارشد از ارشد به عنوان کمال نات از حزب کنگره به اضافی انقلابی, Arvind Kejriwal, از Aam Admi او را آوازی کینه جو ایستادگی در برابر این کارگران در با توجه به بار. مصرف ضد مهاجر ایستاده بوده است مورد علاقه در راه استناد و encashing فرزند خاک روح در سراسر حزب خط. در این میان از این موضوع که رسانه های مورد علاقه به دلایل آشکار و به عنوان کشور شروع به باز شدن سیاست بیش از حد است همچنین گرم کردن در مورد این مسئله. این موضوع پس از همه, همه پتانسیل ساخت و پاسخ نوری المالکی از شعارها و حتی رهبران. دیر یا زود پایین ترین و شاید مهم ترین لایه از جامعه ما کمک به رشد اقتصاد و در عین حال باقی مانده و فراموش شده ترین و بدترین مراقبت از گرفته شده بود تا در سطح می شود نه تنها قابل مشاهده است اما تبدیل شدن به یکی از مبرم ترین و عامل هدایت از راه تن از سیاست. بیایید نگاهی چند به نظر می رسد:

برای اولین بار در این مرکز متهم برخی از کشورها – به ویژه در غرب بنگال – نه رضایت به قبول خود مردم در دولت است. ایده دولت میزبان و دولت موافقت و رضایت به کارگران قصد بازگشت به خانه خود را در کشور خود به خودی خود بد بود تصور و مضر. این به سادگی کاهش می یابد انسان به کالا است. این مرکز به طور جدی اشتباه در نظر گرفتن مالکیت این مشخصه ایالتی موضوع در حالی که مدیریت بحران وارد عمل شد و در زور و دولت فقط موظف به پیروی از مرکز آموزش مسائل هر چه. در بالای این, بسیار عجیب, بنگال و بیهار به ظاهر با تاخیر خود را رضایت راه است که بی میلی خود را تبدیل به بیش از حد آشکار است. در نهایت این مرکز در زمان بیش از این موضوع را نزد خود و راه آهن باید به اندازه کافی مشغول تعدادی از Shramik ویژه برای تکمیل کار به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است با وجود این سفر’ woos از مسافران است. چرا و چگونه این مرکز نمی تواند آن را از آغاز چیزی است که احتمالا هرگز شناخته شده است. اما پس از آن دیدی بیش از حد خواهد شد باید به او توضیح دهید که مردم دیر یا زود.

دوم یوگی Adityanath از تا شده ترین آوازی و فعال از وزرای ارشد از, آغاز به کار اولین ارسال اتوبوس برای مردم خود را در طول کامل مستند پس از آن که آوازی در مورد نگرانی های خود را متهم به کشورهای دیگر از مراقبت از مردم خود را به درستی و در حال حاضر ادعا که کارگران اجازه داده نمی شود به تواند مورد استفاده توسط کشورهای دیگر بدون اجازه دولت. او خواسته است دولت او به جلو بروید رسمی و نهادینه کردن این کار در دولت خود را. راج Thackeray ماهاراشترا منو Nirman سنا در پاسخ به این که کارگران را مجبور به کسب اجازه از دولت خود را به عنوان به خوبی برای ورود و کار. این نه تنها تضعیف شأن و منزلت کارگران بلکه سازش آزادی خود و آزادی – به حرکت و کار در هر کجا که می خواهید – تضمین شده توسط قانون اساسی خود است. دولت را در ایجاد رقابتی فرصت های شغلی برای کارگران آن به جای ایجاد موانع در درآمد خود را در جای دیگر.

سوم, Bihar وزیر دیده شده است تا حدودی دور در موضوع ظاهر می شود به این معنی که اگر او نمی خواست کارگران برای بازگشت خانه در دولت است. کارگران به نظر می رسد تا حدودی ناخوشایند در خانه های خود و دولت به طور جدی فاقد آمادگی را در کمتر از سی Lakhs از مهاجران جان خود را از پذیرش. زیرساخت های قرنطینه و بهداشتی مرتبط با ترتیبات در حال حاضر دیده می شود در حال فرو ریختن همراه با بی تفاوتی از مردم دست زدن به مقدمات است. انتخابات آینده از دولت ممکن است این موضوع به عنوان داغترین عامل. Nitish کومار بیرون از خود را در حال حاضر قابل مشاهده خوشنودی و اتهام وضعیت مبادا آن را منحرف نکنید.

از آن شده است عجیب و غریب است که کارگران’ exodus همزمان با افتتاح تا به طور جدی به خطر انداختن دسترس بودن نیروی کار در هر کجا که نیاز به غیر از قرار دادن فوق العاده ای فشار بر اقتصاد خود خانه متحده – در حال حاضر این کشورها در حال حاضر افزایش تعداد بیکاری و همچنین همه گیر. آن را آسان تر است برای سیاستمداران به شعله ور شدن تا این موضوع را به چنگ برش های برجسته سیاسی اما این صنعت و کارآفرینان پرداخت تا سنگین قیمت در این فرآیند است. نخست وزیر رویای “آتما Nirbhar بهارات” و وزیر دارایی را ‘محوری در حکومت’ فقط می تواند دورتر اگر این صنعت نمی کند و دارای مقدار زیادی از در دسترس بودن نیروی کار.

ممکن است ارزشمند به زیر خط دار خط از دست زدن به این موضوع توسط دولت کرالا. مانند همه گیر دولت را بیش از حد به خوبی برخورد با این موضوع از کارگران مهاجر به عنوان به خوبی. آن را تا به حال قابل ملاحظه ای مهربان انسانی رویکرد در تمام طول و کارگران که ترک دولت باید به طور کلی یک طعم و مزه خوب در مورد دولت. بنابراین احتمال دارد که کارگران ممکن است مایل به بازگشت وجود دارد هر چه زودتر. آنها تا به حال احساس بهتری در مورد ماهاراشترا بیش از حد – به خصوص آنها به یاد داشته باشید Uddhav Thackeray تماس از ‘ژامبون sab mil kar samna karenge’ پس از آنها شلوغ و آشفته در یک ایستگاه قطار در بمبئی. این ممکن است راه طولانی آنها را دوباره صمیمانه.

عاقلانه خواهد بود اگر برخی از نفت خام درس آموخته از بحران در محل بازی بازی سرزنش. فوق العاده بحران ایجاد اثرات فوق العاده ای. هیچ کدام تا به حال تجربه دست زدن به این – طوری شده بود وجود خطا و جهل. وضعیت آموخته است کل سیستم را به طور صاف و صیقلی پاسخگو و مهمتر از همه انسانی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>