ما همه نگران “ابتلا به چیزی.” ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای استریل ما محیط. اما در این روند ما در حال ایجاد مقاومت در برابر. مقاوم در برابر باکتری های جهش ویروس و اجتماعی فاصله دارد محصولات استریل محیط. ممکن است ما بهتر خواهد بود فقط حمام کردن در میکروبیوم از زمین ؟

عفونت—تولید بیش از حد برخی از میکرو ارگانیسم است که باعث می شود ما بیمار است—ترس از تمام جراحان و امروز همه مردم است. از فولاد نقطه نظر عفونت همواره یک پازل است. ما می تواند تف به برخی از افراد زخم و آنها را به یک عفونت است. برای دیگران کوچکترین شکستن در فولاد نازایی می تواند منجر به عواقب ویرانگر با باکتری ضرب خارج از کنترل و قطع ناامید و ویرانگر درمان است.

Frustratingly ما نمی تواند بگوید که در پیش است که به طور طبیعی مقاوم در برابر و افرادی که در معرض است. ما افکار خود را با این حال. خوش بینانه, مثبت, نگرش بيماران—کسانی که به عمل جراحی با کمی استرس اغلب بادبان را از طریق روش و برنامه های توانبخشی. کسانی که بر دوش ترس و ضعف خود را آسیب ناتوان با درد از معمول روش های مستعد به عفونت است. ما می خواهند بدانند که چگونه ذهن کنترل این نتایج.

امروز جهان با آن مواجه است با یک چالش با ورود و گسترش COVID-19 یک کوروناویروس که در برابر آن وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک واکسن. پاسخ به زمان خطر عفونت ممکن است مفید باشد اما آن را نیز ممکن است حاکی از مشکلات است.

ویروس ها همه جا هستند. در حالی که ما سعی می کنید برای جلوگیری از گسترش بیشتر آنهایی که مضر و ما عاقلانه واکسیناسیون در برابر ناتوان کننده ترین ویروس ها—زمانی که ما سعی می کنیم برای استریل ما محیط با هر شکل از الکل سفید کننده و ضد عفونی کننده—ما هر دو بهینه سازی برای ارگانیسم های مقاوم و محروم کردن خود ما سیستم ایمنی بدن این فرصت را به توسعه مقاومت طبیعی. در حالی که خیلی زود به برخی از آن ممکن است که این رمان coronavirus نمی کند, سلامت کودکان, چرا که آنها به سرعت توسعه ایمنی. ممکن است که با اجازه دادن به جمعیت انسانی در معرض است ما را رفع ویروسی آسیب. برای مردم بدون قوی سیستم ایمنی بدن به خصوص افراد مسن فوری نرم افزار از بهترین های ما انجام درمان ضد ویروسی ممکن است پاسخ. با توجه به تاخیر طولانی در تصویب اختصاصی واکسن ما احتمالا رفتن برای پایان دادن به تست این صبر و انتظار استراتژی— فرض ما نمی استریل ما محیط خیلی خوب است که ما در حفظ و توسعه مقاوم در برابر نسخه های از همه جا virus.

و با عجله واکسن توسعه همراه با خطرات خاص خود. با توجه به این فشار خاص واکسن FDA است که تحت فشار به تصویب یک واکسن بدون طولانی مدت و دقیق تست معمولا مورد نیاز است. هر چند این ممکن است در ابتدا صرفه جویی در تعداد زیادی از مردم اگر این واکسن بعد از آن به یک اثر مضر بر روی هر بخشی از جمعیت دیوانه ضد vaxxers آجیل را تحریک خطرناک تماس برای جلوگیری از واکسن در دسترس نباشد. در این مورد درمان ممکن است بدتر از این بیماری است.

به عنوان جهان تبدیل می شود چشمان خود را به امریکا و صنعت داروسازی و دانشمندان و پزشکان امید ما به سرعت در حال توسعه درمان های, درمان و واکسن های مورد نیاز در پاسخ به بحران کنونی این باعث می شود شما تعجب می کنم که چرا برخی از سیاستمداران می خواهم به معاشرت تنها سیستم پزشکی است که مردم بر این باورند که می تواند ما را نجات دهد. اجتماعی سیستم نیست انگیزه برای نوآوری و در نتیجه نمی خار رمان راه حل های ما باید در زمان مانند این.

در یک اقتصاد جهانی است که بستگی به کارآمد زنجیره تامین ما در حال حاضر این مسئولیت از وحشت در طول یک بیماری همه گیر. هنگامی که ما درب به همسایگان ما کل تولید/عرضه/تقاضا سیستم با شکست مواجه شد. شبیه به بیمار که خطر عفونت با ورود تاکید کرد در مورد هر ممکن است بد نتیجه کشور ما را دعوت ما مرگ خود را با در نظر گرفتن اقدامات است که به مراتب بیش از خطر است.

راه حل است ؟ فوق العاده مراقبت های پزشکی عاقلانه تصمیم گیری هزینه های علوم متمرکز بر درمان و واکسن توسعه منطقی کم استرس پیشگیری مراحل و—مهمتر از همه—خوش بینی. یک لبخند در مواجهه با خطر می رود یک راه بسیار طولانی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de