ویروس افزایش فشارهای منابع غذایی

فروشنده مشکل اقامت مواجه نگردند با محصولات از آرد به سوپ به عنوان بالا رفتن از coronavirus مورد اعداد و ادامه داد: مستندات فشار تولید و تقویت تقاضای مشتری.

تولید کنندگان از جمله General Mills, Inc., شرکت کمپبل سوپ. و Conagra Brands, Inc. می گویند که آنها در حال پمپاژ مواد غذایی به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند اما نمی توانید دوباره پر کردن موجودی. آیتم های محبوب مانند آرد کنسرو سوپ ماکارونی و برنج باقی می ماند در تامین کوتاه مدت.

در جولای 5, 10 درصد از بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی ها و خانواده کالا به خارج از انبار تا از 5% به 7% قبل از همه گیر با توجه به بازار-شرکت تحقیقات جمهوري اسلامي ايران.

“ما در حال اجرا از تخت” گفت: Conagra ارشد اجرایی شان میشدند ، او گفت: Conagra نمی خواهد بود قادر به ایجاد موجودی از مارک های خاصی مانند Chef Boyardee و انتخاب سالم, مگر اینکه تقاضا کاهش می یابد و یا آن را بیشتر افزایش ظرفیت تولید.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما متوجه هر گونه کمبود در فروشگاه مواد غذایی? پیوستن به مکالمه زیر.

غذا سازان و بقال و انتظار طولانی مدت پناهگاه در محل سفارشات و محدودیت در رستوران ها و همچنین ضرب و شتم اقتصاد منجر به کشش دیگر از غذا خوردن در خانه. اقدامات ایمنی اضافه شده در گیاهان در حال کاهش عملیات بیش از حد. وجود دارد به اندازه کافی مواد غذایی در ایالات متحده برای حفظ تغذیه مردم و مدیران می گویند اما هر محصول ممکن است در دسترس در همه جا در حالی که موجودی تیره و تار است.

بسیاری از خرده فروشان در ایالات که در آن موارد موجی از جمله تگزاس مبتنی بر او-B, LP در حال برقراری سهمیه بندی در بالا مورد تقاضا از جمله محصولات کاغذی. آنها می گویند توزیع خود را هنوز هم دربندی مقدار سریع-فروش محصولات است که می تواند دستور در یک زمان.

در اواسط ماه مارس آرد فروش افزایش یافت 233 ٪ از یک سال قبل از آن با توجه به بازار-شرکت تحقیقاتی نیلسن و باقی مانده 25 درصد بالاتر از در ماه ژوئن نسبت به سال قبل.

مارک گریفین رئیس نبراسکا-بر اساس B&R Stores, Inc. گفت: این زنجیره خواهد بود در شکل بدتر اگر موارد افزایش دوباره در غرب به دلیل آن را فاقد موجودی آن را تا به حال در ماه مارس است. B&R شده است انباشت آب بطری و سایر محصولات در انبارها ، بقال نیز تلاش برای تضمین تامین کنندگان جدید برای محصولات کنسرو شده, پخت موارد و رشته فرنگی رامش. تا کنون که تنها تسلیم یک کامیون در اینجا وجود دارد و آقای گریفین گفت.

سوپ به خصوص سخت به منبع او گفت: “هیچ مجموعهای از تولید کنندگان در دسترس است.”

کمپبل مدیر عامل علامت Clouse گفت: شرکت زد طریق ذخایر آن اسم سوپ و تنقلات مانند Pepperidge Farm ماهی قرمز کراکر طول اولیه راش سفارشات در بهار. که تقاضا شد یک شوک به یک زنجیره تامین است که تا حد زیادی recalibrated برای رسیدگی به تخت و یا کاهش تقاضا در دهه گذشته گفت: “ما در حال مسابقه به تلاش برای بازسازی برخی از موجودی.”

General Mills که صاحب مدال طلا آرد و Betty Crocker, دسر مخلوط گفت: آن نشده است ساخته شده است تا سطح نرمال موجودی از پخت مواد تشکیل دهنده و یا آن Progresso سوپ.

مک کورمیک & Co. همچنین تلاش برای بازسازی موجودی از آن ادویه جات ترشی جات و موارد دیگر. آن را با اضافه کردن معادل آن از دیگر ایالات متحده در کارخانه با استفاده از بیشتر تولید کنندگان شخص ثالث و افزایش تولید در خود گیاهان.

Koninklijke آهولد Delhaize NV صاحب غول پیکر و مواد غذایی شیر سوپر مارکت زنجیره ای گفته است که در تلاش برای ساخت موجودی با پیدا کردن تامین کنندگان جدید و اضافه کردن شیفت در مراکز توزیع. این شرکت یک کاغذ توالت تامین کننده است که در درجه اول به فروش می رسد به کتابفروشی ها قبل از همه گیر گفت: Andre شاو یک معاون ارشد رئيس جمهور از زنجیره تامین در آهولد خدمات کسب و کار. آهولد Delhaize همچنین دریافتند جدید ماکارونی کنندگان در ایتالیا.

خواهد coronavirus همه گیر منجر به تغییرات دراز مدت در چگونه ما فروشگاه برای مواد غذایی ؟ برای درک بهتر چالش های پیش فروشگاه های مواد غذایی, وال استریت ژورنال را الکساندر هتز صحبت با صنعت خودی صاحب فروشگاه و خارج اجرایی است.

ویسکانسین-بر اساس بقال جشنواره غذاهای دریافت حدود 80 درصد از محصولات این سفارشات است و از بین بردن برخی از محصولات را از قفسه به اتاق را برای تقریبا دو کاغذ توالت به طور معمول سهام گفت: اجرایی علامت Skogen.

در دسترس بودن برای برخی از محصولات بهبود یافته است, آقای Skogen گفت: از جمله گوشت که زد این بهار که برخی از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به طور موقت بسته و پس از آنها به نقاط داغ برای coronavirus انتقال است.

آرد باقی مانده است به خصوص به عنوان یک موج در خانه پخت گرفتار خواب آلود صنعت خاموش نگهبان. فروش مواد پخت شده بود تنبل برای سال ساخت آن را دشوار است به سطح شیب دار تا به تقاضای ناگهانی.

در اواسط ماه مارس ایالات متحده آرد فروش افزایش یافت 233 ٪ از یک سال قبل از آن با توجه به بازار-شرکت تحقیقاتی نیلسن و باقی مانده 25 درصد بالاتر از در ماه ژوئن نسبت به سال قبل.

“سفارشات هنوز هم وجود دارد حتی اگر ما در حال تولید دو تا سه برابر حجم طبیعی” گفت: لایحه تین رئیس بازاریابی در King Arthur Flour Co.

میلز که هرگز با آن تقاضا در حال حاضر در تلاش برای ساخت مازاد به آماده شدن برای تعطیلات پخت نجومی و پتانسیل برای سفارشات بالاتر اگر افزایش Covid-19 موارد باعث می شود بیشتر مناطق به سرعت بازگشایی برنامه ها و وزن بازگشت به پناهگاه در محل ،

یک کشاورز مستقیم مواد غذایی آسیاب در جولای 8 جدید Cambria کن. این شرکت با افزایش تولید آن پس از صعود تقاضا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

King Arthur اضافه شده است یک مرکز پاسخگویی در کانزاس و رزرو زمان بیشتری را بر روی خطوط تولید در کارخانه های تولید که آن را آرد.

“به اندازه کافی وجود دارد گندم. وجود دارد بسیاری از کارخانه های تولید. در خطوط بسته بندی در کارخانه های عامل محدود کننده” آقای Tine گفت.

خانه نانوا مانند بث Boyington یک مربی ورزشی در نزدیکی بوستون را به سختی تامین آرد. خانم Boyington splurged در 25 پوند کیسه های مورد علاقه خود King Arthur flour هنگامی که او در نهایت آن را در بر داشت.

“فروشگاه به نظر می رسد همچنان پایین در مارک های خاص و انواع آرد که آزار دهنده است,” او گفت:. “پخت من است رهایی از استرس است.”

کشاورز مستقیم مواد غذایی, Inc., کانزاس آسیاب و تامین کننده برای شاه آرتور است که پر کردن حدود 35 کامیون یک ماه با آرد از 18 به طور معمول.

آسیاب اجرا از بسته بندی در بار گفت: مدیر عامل باب Morando و تجهیزات شکسته است چرا که وی افزود: تغییر و نه به حال زمان برای انجام تعمیر و نگهداری پیشگیرانه.

“ما در حال رفتن به اجرا مانند دیوانه از هم اکنون برای کریسمس,” او گفت:.

مربوط به خواندن

  • یک راهنمای هوشمند به آمریکا کمبود گوشت (مه 6)
  • دو ماه است که پاره از هم جدا زنجیره غذایی (مارس 29)
  • همه ما در حال پخت نان در حال حاضر (و بسیاری از ما در حال شکست در آن (آوریل 2)
  • فروشنده متوقف انباشت مواد غذایی است. پس از آن آمد Coronavirus.(23 مارس)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de