ویروس-گرفتار Brexit شکست مذاکرات به پیشرفت بسیار

انگلستان و اتحادیه اروپا پایان سال مهلت برای تکمیل معامله.

عکس: لوک مک گرگور/مهر نیوز

Brexit ایران آمار اولیه مشکلات به عنوان بریتانیا و اتحادیه اروپا و مذاکره کنندگان هر متهم بودن انعطاف ناپذیر و نگرانی های نصب شده وجود دارد که نمی خواهد به اندازه کافی زمان برای تکمیل یک معامله وسیع توسط پایان سال مهلت.

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier روز جمعه گفت دولت بریتانیا تاکنون موفق به بحث به طور جدی به جنبه های کلیدی از یک آینده توافقنامه تجارت به عنوان اولین دور از ارسال-Brexit مذاکرات از اوایل ماه مارس به پایان رسید در یک acrimonious توجه داشته باشید.

دولت انگلیس در بیانیه ای گفت: “پیشرفت محدود” ساخته شده بود در این مذاکرات.

“ما به رسمیت نمی شناسد و این پیشنهاد که ما مشغول است به طور جدی با اتحادیه اروپا در هر منطقه است. ما فقط به حال یک دور مذاکره با ماندگاری بیشتر از یک هفته گفت:” یک سخنگوی دولت.

دو طرف باید یک پایان سال مهلت برای تکمیل یک معامله اگر چه آنها می تواند گسترش آن دوره اگر هر دو طرف توافق کردند برای انجام این کار تا پایان ماه ژوئن است. دولت بریتانیا تکرار جمعه که “ما نمی خواهد به توافق برسند به یک فرمت تحت هر شرایطی است.”

Covid-19 اضافه شده است یک سطح جدید از عدم قطعیت در حال حاضر به فرایند پیچیده از موافقت چگونه شرکای تجاری همکاری خواهد کرد. هر دو رئیس مذاکره کنندگان مجبور شدند به انزوا جدید کروناویروس و یک دور قبلی مذاکرات لغو شد. در همین حال اتحادیه اروپا و انگلیس اقتصاد شکسته شده اند توسط ویروس.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. از آن پس این ویروس در سراسر جهان پخش شده است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: Alberto Pizzoli/AFP

با وجود این که دو طرف برگزار شد حدود 40 ویدئو کنفرانس بحث این هفته در طیف گسترده ای از مسائل در این مذاکرات آقای Barnier گفت. اما او گفت: شکاف در نقاط کلیدی نبودند باریک.

“هدف ما برای این دور دوم” بود “برای پیشرفت در همه زمینه ها از مذاکره در موازی از جمله سخت ترین مناطق” آقای Barnier گفت: در یک کنفرانس خبری. “اما من متاسفم که انگلستان حاضر به تعامل جدی در تعدادی از مسائل اساسی.”

انگلیس ابراز تاسف کرد که اتحادیه اروپا پیشنهاد و یا رایگان-تجارت توافقنامه تجارت کالا “می افتد به خوبی کوتاه اخیر سابقه در FTAs آن موافقت کرده است با دیگر کشورهای مستقل.”

اتحادیه اروپا با هدف گسترده تجارت و موافقتنامه امنیتی با صفر-سهمیه صفر-تعرفه دسترسی به هر یک از دیگر بازارهای اما می خواهد یک راه باریک از انگلستان تعهدات به اتحادیه اروپا استانداردها و اصول حقوقی در پاسخ. بریتانیا گفته است که از ثبت نام به یک توافق تنها در صورتی از آن است که تا حد زیادی آزاد از اتحادیه اروپا قوانین استانداردها و نظارت قانونی.

آقای Barnier گفت: دو طرف باقی می ماند و دور از هم در اتحادیه اروپا خواهان آن است که بریتانیا متعهد به دقیق محیط زیست, دولت, کمک, کار و استانداردهای اجتماعی است که بلوک می گوید مورد نیاز برای اطمینان از رقابت عادلانه در آینده است. انگلستان نیز نشده ارائه هر گونه پیشنهاد برای قوانین حاکم ماهیگیری در انگلستان به آبهای سیاسی مملو نقطه.

اتحادیه اروپا وجود دارد گفت: تا به حال شده است پیشرفت در پیوند تفاوت در چگونه به توافق خواهد ساخت و اجرای آن اجرا گذاشته است. دو طرف همچنین در ادامه به اختلاف بیش از یک نقش را برای اتحادیه اروپا به دادگاه در آینده توافق و چه آقای Barnier گفت: یک طرح برای تضعیف آن داده ها-حفاظت از قوانین که او گفت: به خطر افتاده است در آینده همکاری در جرم و جنایت و تروریسم مسائل.

در بریتانیا چندین طرفداران Brexit گفته اند که تاخیر می تواند stomached اما مقامات دولت استدلال می کنند که هل دادن مسائل پیچیده از روابط آینده به سال آینده خواهد شد به سادگی پرتاب جدید سردرد از جمله چقدر انگلستان باید پرداخت باقی می ماند بخشی از تجارت باشگاه.

نیز وجود دارد مزایای به فشار دادن بر روی در حال حاضر. این Covid-19 بحران کفن برخی از اقتصادی درد Brexit است که انتظار می رود به تحمیل به عنوان انگلستان قرار می دهد تا موانع تجارت با بزرگترین شریک تجاری. همچنین کاشت تقسیم در میان اعضای اتحادیه اروپا و به طور بالقوه dulls اشتها برای یک اختلاف تجاری با انگلستان

اما بریتانیا دست نیز تضعیف شده است. ماشین آلات از دولت بریتانیا در حال حاضر شده است re-جهت گیری به دور از Brexit. نخست وزیر بوریس جانسون Brexit پروژه پریمیر, در بیمارستان بستری شد با Covid-19 و هنوز در دوره نقاهت. حتی قبل از او زده بود با این ویروس گفت: Brexit مذاکرات نیست که در مورد بحث های زیادی را در خیابان داونینگ.

تحلیلگران می گویند که gambit ادامه مذاکرات است, بیس بال تاکتیک: امید اتحادیه اروپا برابر خواهد شد بر روی کلید امتیازات در اطراف اعطای انگلستان ترجیح دسترسی به بازار تنها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از جرقه و در عین حال یکی دیگر از بحران است. آقای Barnier تصریح کرد جمعه اتحادیه اروپا باز است به یک فرمت.

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected] و حداکثر در کولچستر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>