ویروس Maroons برخی تفریحی-خودرو عشایر

سیندی و داگ کریک—با فرزندان خود کوکب و Adrian—رشته هستند در یک اردوگاه در Gila خم, Ariz.

عکس: تامی Creek

زندگی در یک وسیله نقلیه تفریحی ممکن است به نظر می رسد مانند ایده آل راه برای سوار کردن یک بیماری همه گیر—cocooned شده شده در خود آلومینیوم جعبه و رایگان به پرسه. آن را نمی چرخد که راه را برای سیندی و داگ نهر.

ده ماه پیش این زن و شوهر هر دو در حدود 40 سال سن دارد و پدر و مادر دو فرزند چپ Fairbanks, آلاسکا و سوار بر یک هرزگرد زندگی که در طول سال های تفریحی-خودرو عشایر است. پس از گذراندن زمستان در KOA اردوگاه در Gila خم, Ariz., آنها برنامه ریزی شده باهستگی تور غرب آمریکا در این تابستان و پاییز شامل توقف در اورگون و کلرادو و تگزاس.

که تغییر در مارس زمانی که بسیاری از اردو در سراسر کشور شروع به محدود کردن و یا جلوگیری از ورودی های جدید با اوقات فراغت مسافران مطابق با دولت محلی و یا حکم و راهنمایی با هدف کاهش گسترش این رمان coronavirus. بسیاری از اردو که باز باقی می ماند باید مهر و موم کردن استخرهای شنا, زمین های بازی و اتاق دوش.

“ما در حال تشویق هر اوقات فراغت سفر در حال حاضر گفت:” کریس کاتلر, معاون رئیس جمهور در تفریحی ماجراهای Co., تپه شهر, S. D., که در عمل اردو در 11 متحده است.

بنابراین در حال حاضر Creeks گیر هستند در Gila خم که جمعیت اطراف 2,100. آنها امید به از سرگیری سفر به زودی اما آقای کریک را رد نمی کند امکان تابستان در Gila خم که در آن ماه های ژوئیه و اوت درجه حرارت می تواند بیش از 110 درجه فارنهایت است. فقط در مورد او به تازگی خریداری یک سوم واحد تهویه مطبوع خود را برای RV.

صاحب Gila خم KOA, اسکات سوانسون است اجازه دادن به رشته مسافران مانند Creeks باقی بماند و حتی به آنها نرخ کاهش می یابد. اما او نمیخواهد خود را در اردوگاه دیده می شود به عنوان یک پناهگاه برای هر کسی که به دنبال نقطه امن تر است. “من نمی خواهم مردم را به پایین می آیند در اینجا به دور از آن همه است,” او گفت: “با استناد به یک نیاز برای حفاظت از کارکنان خود را.

برخی از مهمترین و سخت هسته عشایر هستند marooned. برای 14 سال چری Ve Ard و کریس Dunphy شده است تمام وقت مسافران است. آنها تقسیم وقت خود را بین RV و 47 پا موتور قایق بادبانی.

هنگامی که ویروس نگرانی شروع به رشد در اوایل سال جاری خانم Ve Ard و آقای Dunphy امیدوار به ادامه سرگردان خود را. پس از آن متوجه است که تفرجگاه ها و پارک های RV بودند محدود کردن ورود آنها به سرعت به انتظارنشسته بودند تا یک پهلوگیری در سنفورد فلوریدا., جایی که آنها برنامه ریزی برای زندگی در قایق خود را—با گربه خود را Kiki—تا زمانی که سفر می شود کمتر خطرناک.

Trisha و بن Genegabus بازنشسته فدرال کارمندان دولت شده است زندگی در جاده ها در RV خود را پس از سال 2014. آنها برنامه ریزی برای پرواز به ایتالیا در اوایل ماه آوریل برای دیدار یک دختر که به طور موقت مشغول به کار وجود دارد. این ویروس ساخته شده است که سفر غیر قابل تصور است. در حال حاضر مانند Creeks آنها پناه در KOA در Gila خم.

آقای و خانم Genegabus در نظر Livingston, تگزاس, پایگاه خانه خود را و می خواستم برای رفتن وجود دارد اما RV پارک جایی که آنها برنامه ریزی برای اقامت خود را لغو رزرو مارس 9. برای تمدید او نسخه خانم Genegabus چیده شده برای یک تصویری قرار ملاقات با دکتر خود در تگزاس است.

ترک Gila خم بدون رزرو می تواند مخاطره آمیز باشد. گذشته از عدم اطمینان در مورد وارد شدن به پارک وجود دارد نگرانی بازرسی مرزی قرار داده تا توسط برخی از دولت و مقامات محلی برای دلسرد کردن اوقات فراغت سفر. “این خواهد بود crapshoot” آقای Genegabus گفت.

این Creeks حدود 420 متر مربع در داخل خود RV برای یک خانواده چهار. این باعث می شود برای بسیاری از هم به عنوان آقای کریک می کند کار خود را به عنوان یک پایگاه داده برنامه نویس و همسرش هدایت کودکان و نوجوانان از طریق چهار یا پنج ساعت یک بعد از مدرسه. دختر خود را کوکب است, آموزش درست کردن پتو.

هنوز Creeks می گویند که آنها نمی دادن خود به زندگی عشایری و آرزوی کاوش در آمریکا “کمی” گفت: آقای کریک. “حتی اگر ما اینجا گیر برای تابستان, آن را نمی خواهد من می خواهم به رها کردن.”

RV صنعت گرفته است یک ضربه بزرگ. سهام Thor Industries ,Inc. آمریکای شمالی بزرگترین سازنده وسایل نقلیه تفریحی پایین است 28% تا کنون در این سال در مقایسه با 11 درصد افت در شاخص S&P 500. حضور در اردو غوطه ور است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اردوگاه اپراتورهای با تجربه اجتماعی-فاصله تکنیک از جمله از راه دور از اتمام بررسی در روش به جای دعوت از مشتریان به مناطق پذیرش. آنها امیدوارند کاهش محدودیت را بهبود ترافیک در این تابستان. استلا مره RV Resort در گالوستون تگزاس ارائه شده است 50% کاهش در نرخ تابستان برای مردم ماندن 30 روز یا بیشتر.

جاش بل که خانواده صاحب KOA اردو در کالیفرنیا و آریزونا و میسوری فکر می کند که کسب و کار بهره مند خواهند شد از مقید کردن تقاضا. هنگامی که ویروس نگرانی آباته “تعداد زیادی از مهمانان در حال رفتن به گرفتن به جاده” او گفت:. “آنها در حال رفتن به واقعا مضطرب به خارج.”

ژاک وینر که سر RV پارک عملیات در چند کشورهای غربی برای Boavida پارک های RV و استراحتگاه است به همان اندازه صعودی. آمریکایی ها خواهد بود با احتیاط از خارج از کشور پرواز او گفت: “هیچ کس برای رفتن به پریدن از روی یک کشتی کروز.” با RV, او گفت:, “شما در محیط خود را با خود پاکیزگی استاندارد.”

نوشتن به James R. Hagerty در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>