ویروس ایجاد جهانی آزمایش در کاهش کربن-انتشار عادات

لندن

به عنوان coronavirus نوردد منطقه سیاتل دانشگاه واشنگتن در این هفته بسته شد و کلاس های درس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اما مدرس ایان Schnee را در کلاس فلسفه برای 300 دانش آموزان صورت گرفت به عنوان برنامه ریزی شده در روز دوشنبه – فقط آنلاین. هشتاد و تنظیم در زنده رود به تماشای ضبط بعد.

آقای Schnee را درس دیگر نیز اتفاق افتاده است تقریبا با 20 دانش آموزان پیوستن به یک جریان چت برای به اشتراک گذاشتن پاسخ به منطق مشکلات و سوال بپرسید قبل از امتحانات آینده.

“من می تواند به اشتراک گذاری دسکتاپ و دیگر دانش آموزان می تواند به اشتراک گذاری آنها” همان است که با دفتر تخته سفید, او گفت:. “انجام آن را عملا خیلی غنی آزمایش.”

اخیرا در برخی از دانشگاه 40,000 دانشجویان و اساتید کاوش شده است گزینه ای را برای جلوگیری از سیاره گرم شدن تولید گازهای گلخانه ای در بخشی از طریق استفاده بیشتر از ویدئو کنفرانس فناوری است.

اما محدودیت باعث coronavirus را به سرعت تبدیل برخی از این ایده ها را به یک مقیاس واقعی زمان محاکمه.

“آن را تبدیل به بالفعل یک آزمایش عظیم در آموزش و پرورش” آقای Schnee گفت: تامسون رویترز بنیاد توسط تلفن. “آن را مانند یک دوره سقوط در فن آوری های جدید.”

به عنوان رشد بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل همایش حمل و نقل مدارس و رویدادهای ورزشی در سراسر جهان آن داشته که به فکر مردم نسبت به رفتارهای جدید و فن آوری است که ممکن است ماندگاری تاثیر در تولید گازهای گلخانه ای رانندگی تغییر آب و هوا.

همه این تغییرات مثبت هستند. خطر ابتلا به ویروس مثلا هل دادن برخی از کاربران حمل و نقل عمومی به تاکسی برای جلوگیری از جمعیت – اگر دیگران به دوچرخه و دیگر سبز وسیله ای برای گرفتن در اطراف.

و یک رکود جهانی در سفر هوایی است که پیشتر تولید گازهای گلخانه ای تا کنون در این سال می تواند گزاف گویی برگشت با تاخیر, افزایش تقاضا برای پروازهای اگر ویروس دم کردن آب و هوا کارشناسان هشدار می دهند.

اما به عنوان سازمان دهندگان کنفرانس, سیاسی, مذاکرات, و کلاس تقلا برای تبدیل به دیجیتال حوادث – و حتی پزشکان مشورت آنلاین سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس – مقدار بسیار عظیمی از سوخت فسیلی تولید گازهای گلخانه ای از سفر شوند اجتناب ایجاد یک اثر حذفی است که می تواند باقی بماند.

ژاپن یکی از نمونه کشور شدن آن برای اولین بار طعم و مزه واقعی از کار از خانه در یک فرهنگ است که هرگز به تصویب رسید که گزینه.

“ژاپن ندارد” کار در خانه ” سیاست. مردم رفتن به محل کار آیا آنها بیمار هستند یا نه” گفت: Niklas Höhne آلمانی-بر اساس NewClimate موسسه است که پشتیبانی از عمل به آدرس تغییر آب و هوا.

“اما در حال حاضر با coronavirus آنها نمی تواند انجام این کار به طوری که آنها در حال یادگیری به کار در خانه – و آنها ممکن است انجام آن ادامه دهید. آن ممکن است منجر به سازگار تغییر در الگوهای رفتاری و کاهش تولید گازهای گلخانه ای گفت:” کاهش تولید گازهای گلخانه ای ،

در ویروس-آمار سیاتل بزرگ کارفرمایان مانند آمازون, مایکروسافت, Facebook و گوگل تمام خواسته اند که یا اجازه کارکنان به کار از راه دور.

“قطعا وجود دارد یک تله و رفت و آمد جنبش نه فقط در دانشگاه بلکه در همه اطراف سیاتل” آقای Schnee گفت.

زمانی که کلاس های درس تعطیل برای حداقل دو هفته شروع در روز دوشنبه در دانشگاه واشنگتن “پس از آن بود ناگهانی تعداد زیادی از دانش آموزان احساس در دریا و بسیاری از استادان در تقلا بودند” او گفت:.

اما سه روز بر “وجود دارد بسیار کمتر شک و تردید [در میان استادان] و پذیرش است که حتی اگر آن را عادی خود تجربه آنها می توانید آن را خاموش بکشد” این مدرس دانشگاه گفت.

آنها حتی ممکن است به دست آوردن مهارت به راحت ادامه با آن, او پیش بینی کرد.

کلی لوین انتشار یک متخصص با واشنگتن بر اساس موسسه منابع جهانی (WRI) گفت: coronavirus تجربه می تواند خار یک تجدید نظر در مورد اینکه آیا بزرگ نشست های بین المللی به ارزش محیط زیست و هزینه های مالی.

“این است که ما به برخی از فضای مکث و دوباره ارزیابی,” او گفت: با توجه به جلسات مجازی نیز می تواند به نفع برخی گروه از معلولان شرکت کنندگان به کسانی که نمی توانند سفر برای خانواده و یا دلایل دیگر.

کالین مارشال که سازماندهی سمینارها برای دانشگاه واشنگتن دیپارتمنت فلسفه و گفت: قبل از ویروس تعهد برای شروع با داشتن 15% “مجازی” بلندگو تا به حال به آنها اجازه داد تا به زمین آوریل مهمان آنها بود و در غیر این صورت شکست خورده برای سال جذب کند.

فن آوری ارائه می دهد امکان “را به دانشگاه ها عادلانه تر و بهتر است.” “بیشتر مردم خواهد شد در یک موقعیت برای درگیر می شود در چیزهایی که قبل از.”

اما کنفرانس مجازی است که به خوبی مناسب به همه هشدار داد آنا شولتز که با این نسخهها کار در سیاست آب و هوا با برخی از جهان حداقل کشورهای توسعه یافته برای لندن با موسسه بین المللی محیط زیست و توسعه است.

که در آن اینترنت است که تکه تکه و یا غیر قابل اعتماد – یک مشکل در بسیاری از بخش های فقیرتر جهان – برگزاری مذاکرات و یا کنفرانس های آنلاین خواهد بود “بیشتر به حاشیه راندن آسیب پذیر صدای” او گفت:.

به عنوان او و همکارانش آماده شدن برای ماه نوامبر سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوا در گلاسکو “ما در حال تلاش برای تجدید نظر چه دیپلماسی به نظر می رسد در صورت عدم توانایی در دیدار با مردم,” او گفت:.

به عنوان همه گیر امتداد در سراسر جهان وجود دارد ممکن است زمان برای عادات جدید را نگه دارید برخی از آنها پایین تر-کربن است.

“علوم رفتاری نشان می دهد اختلال در یکی از معدود چیزهایی است که می تواند برهم زدن عادات” WRI را خانم لوین گفت.

اما چقدر coronavirus را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای – و یا کاهش پایدار راه پر کربن فعالیت هایی مانند پرواز – هنوز مشخص نیست به گفته تحلیلگران.

“هستند بسیاری از ناشناختهها در حال حاضر” خانم لوین گفت.

این داستان گزارش شده توسط بنیاد تامسون رویترز.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im