ویروس, موارد, افزایش, کشور دو را در مستندات – دوباره

Promachonas یونان

کشورها در سراسر جهان در حال reimposing مستندات و اجرای جدید بهداشت محدودیت در مرزهای خود را در تلاش برای جلوگیری از ظهور مجدد coronavirus قبل از آن می چرخد و حتی بیشتر از کنترل خارج شده.

سختگیرانه تر چک های بهداشتی به اثر رفت در یونان مرز با بلغارستان پس از یک افزایش در گردشگری مرتبط با COVID-19 موارد است. شروع چهارشنبه تمام تماس های ورودی مسافران با عبور از مرز نقطه ملزم به حمل منفی coronavirus نتایج آزمون صادر شده قبلی 72 ساعت و به زبان انگلیسی ترجمه.

قوانین جدید شاهد کاهش در ورود اخیر در مقایسه با اوایل روز چهارشنبه.

ساکنان استرالیا را در دومین شهر ملبورن هشدار داده بودند در روز چهارشنبه مطابق با مقررات مستند و یا در صورت تشدید محدودیت. ملبورن 5 میلیون نفر و بخشی از شهرستان را نیمه روستایی اطراف یک هفته به یک جدید شش هفته مستند شامل شیوع جدید وجود دارد.

“زمان برای هشدار در زمان برش مردم کساد است” ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews گفت. “که در آن ما در یک بسیار جدی و کشنده موقعیت.”

این تحولات با بیش از 13 میلیون نفر از coronavirus مورد تایید در سراسر جهان و با بیش از 578,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد واقعی تصور می شود به مراتب بالاتر با توجه به تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

در صربستان است که ضربه سخت سنبله در عفونت ها و تظاهرات ضد دولتی در یک بحران دولت تیم گسترش ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر از بلگراد برای در بر گرفتن کل کشور است. ماسک نیز ساخته شده اجباری در فضاهای عمومی که در آن وجود دارد هیچ فرصتی برای حدود پنج پا از فاصله مانند خطوط برای ورود به مغازه ها و ایستگاه های اتوبوس.

تمدید محدودیت های زمان اثر در هنگ کنگ روز چهارشنبه با مجامع عمومی محدود به چهار نفر و رستوران ها محدود به takeout پس از 6 بعد از ظهر و یک هفته از بسته شدن برای ورزشگاه کارائوکه میله و انتخاب کسب و کارهای دیگر. ماسک موظف بودند در حمل و نقل عمومی برای اولین بار با عدم سازگار بودن جریمه شد.

پس از افزایش روزانه عفونت آغاز ماه گذشته اسرائیل نقل مکان کرد و در هفته گذشته به reimpose محدودیت بسته شدن حوادث فضاهای زندگی می کنند نشان می دهد سالن میله و باشگاه است. آن را تحمیل کرده است مستندات در مناطق با نرخ ابتلا به عفونت است که در برخی موارد موجب تظاهرات از ساکنان.

مقامات هشدار داده اند که اگر مورد اعداد نمی آیند در روزهای آینده اسرائیل انتخاب خواهد شد اما به قفل کل کشور را دوباره به عنوان آن را در بهار.

“من نمی بینیم چه ابزارهای دیگر ما گذشته از مستند” اسرائیل وزیر بهداشت Yuli Edelstein گفت: اسرائیل سایت خبری “وای. نت”. “مگر اینکه یک معجزه است.”

آفریقای جنوبی و آفریقا را بیشتر توسعه یافته کشور است که در حال حاضر نشانه هایی از غرق و توسط pandemic – شوم چشم انداز برای بقیه قاره از 1.3 میلیارد نفر است. دولت reimposed ممنوعیت فروش الکل در این هفته با هدف به سرعت گسترش به آزاد کردن مطلب به شدت مورد نیاز تخت بیمارستان.

در اسپانیا و مقامات در شمال شرقی منطقه کاتالونیا تازه ساخته شده تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس جدید شیوع بیماری به عنوان کارشناسان بهداشت هشدار داد که بیشتر و بهتر تماس ردیابی مورد نیاز است.

پس از نیمه شب سه شنبه 160,000 ساکنان در داخل و اطراف شهر لریدا شده اند ممنوع به ترک خانه های خود را مگر اینکه آن را به درستی توجیه می شود. منطقه بسته با پست های بازرسی پلیس در خارج هر شهرداری. کافه ها و رستوران ها باز تنها برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل.

در Hospitalet د یبرگات یک پرجمعیت شهر در حومه منطقه سرمایه, بارسلونا, ده ها تن از مردم به انتظارنشسته بودند تا روز سه شنبه در یک محلی مرکز بهداشت به آزمایش می شود برای این ویروس به عنوان عفونت شات از چند ده به بیش از 200 نفر در بیش از سه روز.

شروع دوشنبه سه محله در حال دیدن بیشتر محدودیت ها از جمله محدودیت تعداد مشتریان در مغازه ها و رستوران ها در حالی که مقامات به شدت اصرار مردم به معاشرت.

مقامات در شهر بلکبرن را به اعمال محدودیت های جدید در اجتماعی mingling در میان آنها چه می گویند یک “افزایش جزر و مد” جدید کروناویروس موارد است.

مدیر بهداشت عمومی Dominic هریسون گفت که اگر عفونت شماره نمی افتد جولای 27, مقامات خواهد شروع به reimpose مستند اقدامات مانند بسته شدن مغازه ها و کسب و کارهای دیگر.

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike گفت: گسترش عفونت در پایتخت ژاپن را تشدید کرده و به سطوح معادل “صدور یک هشدار” و درخواست ساکنان و صاحبان کسب و کار خود را به مرحله اقدامات پیشگیرانه در حالی که اصرار دولت برای قانونی کردن مجازات برای متخلفان.

حتی به عنوان محدودیت های جدید در حال تحمیل مراحل گرفته شده برای کمک به بازگرداندن حس ظاهر ،

در سه شنبه شب بلاروس نخست وزیر رومی Golovchenko اعلام کرد بازگشایی مرز با روسیه و از سرگیری ارتباط حمل و نقل بین دو کشور “در روزهای آینده.”

ورود مسافران در روسیه شروع پنج شنبه تا به حال با هر ارائه coronavirus نتایج آزمون در مرز و یا یک ویروس تست در ظرف سه روز پس از ورود به کشور است. کسانی که اقدامات جایگزین اجباری دو هفته خود انزوا برای کسانی که از ورود به روسیه.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>