لوازم و پزشکان در حال جریان به کانون شیوع کروناویروس برای کمک به غرق بیمارستان. وال استریت ژورنال را Chao Deng صحبت با افرادی که تبدیل شد به دور از یک بیمارستان در شهر چینی زیرا آنها نمی نمایش علائم و نشانه های این ویروس است. عکس: Chinatopix از طریق AP

ماکائو برنامه ریزی شده به تعطیل آن قمار و یک مرکز فن آوری در نزدیکی شانگهای پرده برداری از محدودیت های شدید در دستياران حرکات و آخرین در یک سری از اقدامات شدید دولت گرفته اند برای مبارزه با این سرعت گسترش ویروس جدید.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus رز بالاتر از 20 ، 000 در روز دوشنبه و هنگ کنگ گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس که به کشته شدن حداقل 425 جز دو تا از آنها را در سرزمین اصلی چین است.

قمار مرکز ماکائو که قمار متصلب تا درآمد حدود شش بار است که از لاس وگاس در سال گذشته بسته است قمار برای 15 روز به دلیل coronavirus, مدیر ارشد اجرایی هو Iat-seng روز سه شنبه گفت. دو ساکنان محلی تایید کرد که این ویروس در شنبه کار کرده و قمار سلامت, مقامات گفت. این شهر به 10 مورد از شنبه بعد از ظهر.

هنگ کنگ گزارش اول خود را به مرگ مربوط به کوروناویروس. بالا شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان در هنگ کنگ است. عکس: جروم favre/Shutterstock/european pressphoto agency

چینی ویژه قلمرو قبلا محدود تنها ورود به کازینو توسط افرادی که تا به حال شده است به چین هوبئی که در آن ویروس سرچشمه در شهر ووهان و که در آن اکثریت قریب به اتفاق موارد قرار دارد.

ملی کمیسیون بهداشت به دنبال ارائه اطمینان. اکثر بیماران آلوده کرده اند فقط علائم خفیف Jiao Yahui, رسمی با این کمیسیون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

هنوز لیستی از دولت های محلی محدود کردن جنبش نیز رشد داشته است. Hangzhou به فن آوری های غول پیکر Alibaba Group Holding Ltd. و جهان شماره 1 ساز دوربین های مدار بسته Hangzhou Hikvision Digital Technology, گفت: آن بسته شدن تمام اماکن عمومی دیگر از بازار و داروخانه ها. آن را نیز پیوست و دیگر شهرهای اجازه می دهد هر خانوار به ارسال تنها یک نفر در هر دو روز برای نیازهای اساسی با توجه به یک دولت متوجه انتشار سه شنبه. Hangzhou بیش از 100 مورد تأیید ویروس.

این شهر در حدود 10 میلیون نفر است که یک مقصد توریستی محبوب در حدود دو ساعت رانندگی از شانگهای و پایتخت استان ژجیانگ است. Wenzhou حدود 200 مایلی جنوب در همان استان قبلا تحمیل جنبش های مشابه محدودیت. چندین شهر دیگر در سراسر چین—از جمله هاربین بیش از 1500 مایلی شمال ووهان با 63 مورد تأیید—معرفی کنترل مشابه.

هنگ کنگ ویژه خاک است که همسایگان ماکائو ثبت آن مرگ اول از coronavirus 39 ساله که به مرکزی در شهر ووهان در ماه ژانویه است. این دومین coronavirus مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین پس از مرگ در فیلیپین از 44 سال از ووهان در روز شنبه.

رئیس اجرایی هنگ کنگ کری لام مواجه شده است و تماس از برخی از سیاستمداران و متخصصان پزشکی در این شهرستان به طور کامل نزدیک مرز با سرزمین اصلی است. این شهر که دارای 17 مورد تأیید از coronavirus تنظیم شده است به تعطیل برخی از شلوغ ترین ایستگاه های بازرسی با سرزمین اصلی چین در اواخر سهشنبه شب, سفت مرز برای دومین بار پس از وقوع آغاز شد.

سنگاپور و وزارت بهداشت گزارش شش مورد جدید چهار تا از آنها را ناشی از محلی-انسان به انسان انتقال, اما وجود دارد گفت: هیچ شواهدی از جامعه پایدار انتقال است. شهرستان, دولت, در میان اولین کشورهای به اعمال محدودیت های مسافرتی در مردم از سرزمین اصلی چین است و بیش از 20 مورد تأیید.

در ضمن انگلستان سفر خود را به روز رسانی هشدار گفتن شهروندان که در چین به ترک اگر آنها قادر بودند. قبلا مشورتی اعمال کرده بود تنها به هوبئی.

هند گفت: آن را ممنوع کرده بود همه شهروندان چینی و دیگران که اخیرا در ویروس زده کشور از ورود به کشور و تایوان گفت: این امر امتناع از ورود شروع جمعه به اتباع خارجی که تا به حال شده به سرزمین اصلی چین در دو هفته گذشته. اتباع چینی تا حد زیادی ندارد مجاز توسط دولت خود را برای سفر به خود حاکم جزیره به گردشگران است.

مرتبط

  • شیوع یک آزمون بزرگ چین سیستم می گوید Xi Jinping
  • مقامات گمراه در کنار احتیاط
  • ردیابی Coronavirus
  • تاثیر اقتصادی Coronavirus با شماره
  • Coronavirus بسته چین به دنیا زور زدن اقتصاد جهانی
  • چینی سوپر مارکت ها جریمه هشدار داد در برابر قیمت سنگ آهن در بازار میان شیوع
  • ویروس نیروهای چین قمار Hub به تعطیل آن قمار

تایوان همچنین اعمال محدودیت در خرید ماسک صورت که در تامین کوتاه مدت هستند در منطقه که مردم سعی می کنید برای محافظت از خود در برابر عفونت است. کره جنوبی راه اندازی شد برای اجرای یک قانون در روز چهارشنبه که مجازات احتکار ماسک محافظ به دو سال زندان و جریمه نقدی از بیش از $40,000.

ماکائو دولت بود وب سایت یک صفحه ای که به روز رسانی هر 15 دقیقه برای پیگیری که فروشگاه تا به حال ماسک های صورت موجود در انبار و چگونه بسیاری از.

در ژاپن یک کشتی کروز با حدود 3,700 مردم بود و قرنطینه در یوکوهاما پس از یک مرد که تا به حال شده است در کشتی آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: کشتی, اپراتور, کارناوال, Japan, Inc. قرنطینه مقامات انجام شد چک در مسافران.

امارات متحده عربی به دنبال آن دیگر کشورهای خاورمیانه از جمله قطر و ایران در محدود کردن سفر به چین است. پرواز به جز کسانی که رفتن به پکن خواهد شد به طور نامحدود به حالت تعلیق در شروع چهارشنبه هوانوردی وجود دارد روز دوشنبه گفت:.

چینی بازارهای سهام steadied شنبه پس از غوطه وری در اولین روز معاملاتی پس از سال جدید قمری, تعطیلات, با وجود تزریق نقدینگی از بانک مرکزی و پاکستان برای حمایت از موسسات مالی. بانک خلق چین تزریق دلار بیشتر 71.2 میلیارد نقدینگی از طریق توافقات برای خرید به سیستم مالی شنبه, اضافه کردن به $171 میلیارد تزریق دوشنبه.

معیار شانگهای کامپوزیت شاخص بسته تا 1.3% سه شنبه یک روز پس از سقوط 7.7 درصد و اهمیت حیاتی آن شدیدترین یک روز کاهش از ماه اوت 2015.

چین با عجله به ساخت دو موقت بیمارستان در کانون شیوع کروناویروس. به عنوان اولین مرکز اتمام فیلم از رسانه های دولتی نشان می دهد آنچه در آن مانند به نظر می رسد. عکس: str/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با توجه به دولتی مردم روزانه, روزنامه, چین با صرف حدود 6.7 میلیارد دلار در بیماری پیشگیری با اکثریت رفتن به درمان بیمار و یارانه های پزشکی کارگران.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

پس از باز کردن یک تازه ساخته شده در بیمارستان در ووهان در دوشنبه چندین شهر دیگر آغاز ساخت بیمارستان تعیین شده برای coronavirus بیماران. آنها عبارتند از گوانگژو و شنژن در جنوب استان گوانگدونگ است که دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده در چین با 725.

رسانه های دولتی گزارش داد که ووهان است راه اندازی بیمارستان در داخل یک استادیوم ورزشی و دو سالن نمایشگاه. تحول است و انتظار ها به پایان رسید در اوایل سه شنبه شب. سه بیمارستان ها خواهد شد که در مجموع 3400 تخت برای بیماران با علائم خفیف با توجه به شین هوا اخبار آژانس.

نوشتن به استفانی یانگ در stephanie.yang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im