لوازم و پزشکان در حال جریان به کانون شیوع کروناویروس برای کمک به غرق بیمارستان. وال استریت ژورنال را Chao Deng صحبت با افرادی که تبدیل شد به دور از یک بیمارستان در شهر چینی زیرا آنها نمی نمایش علائم و نشانه های این ویروس است. عکس: Chinatopix از طریق AP

ماکائو نقل مکان کرد به تعطیل آن قمار و چین تزریق پول بیشتر به سیستم بانکی خود در روز سه شنبه به عنوان تعداد موارد تایید شده از coronavirus رز بالاتر از 20 ، 000 و هنگ کنگ گزارش اول خود را با مرگ از سرعت گسترش پاتوژن.

قمار مرکز ماکائو که قمار بازی کردن — حساب کردن درآمد که بیش از شش بار است که از لاس وگاس است بسته قمار به مدت دو هفته به دلیل coronavirus اجرایی هو Iat-seng روز سه شنبه گفت.

پرستاران قرار دادن در دنده محافظ در پکن Ditan بیمارستان. عکس: پنگ زیانگ/زوما پرس

اعلام این خبر پس از هنگ کنگ ثبت شده خود را برای اولین بار مرگ از coronavirus 39 ساله نر که به ووهان چین شهر که در آن شیوع آغاز شد, در ماه ژانویه است. این دومین coronavirus مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین پس از مرگ در فیلیپین از 44 سال از ووهان در روز شنبه.

رئیس اجرایی هنگ کنگ کری لام مواجه شده است و تماس از برخی از سیاستمداران و متخصصان پزشکی در این شهرستان به طور کامل نزدیک مرز با سرزمین اصلی است. این شهر که 15 مورد تأیید از coronavirus تنظیم شده است به تعطیل برخی از شلوغ ترین ایستگاه های بازرسی با سرزمین اصلی چین در اواخر سهشنبه شب, سفت مرز برای بار دوم پس از وقوع آغاز شد.

ضمن هند گفت: آن را ممنوع کرده بود همه شهروندان چینی و دیگران که اخیرا در ویروس زده کشور از ورود به کشور.

مرتبط

  • شیوع کروناویروس یک آزمون بزرگ چین سیستم می گوید Xi Jinping
  • مقامات گمراه در کنار احتیاط
  • ردیابی Coronavirus
  • تاثیر اقتصادی Coronavirus با شماره
  • Coronavirus بسته چین به دنیا زور زدن اقتصاد جهانی
  • Coronavirus جان خود را قربانی اول در خارج از چین به عنوان تلفات افزایش می یابد

امارات متحده عربی پیوست و چند تن دیگر کشورهای خاورمیانه در محدود کردن سفر به چین است. پرواز به جز کسانی که رفتن به پکن خواهد شد به طور نامحدود به حالت تعلیق در شروع چهارشنبه هوانوردی وجود دارد روز دوشنبه گفت:.

تعداد تایید coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 20,438 در حالی که مرگ و میر رسیده 425 با توجه به آخرین داده ها از چین ملی رسمی کمیسیون بهداشت.

چینی بازارهای سهام steadied شنبه پس از غوطه وری در اولین روز معاملاتی پس از سال جدید قمری, تعطیلات, با وجود تزریق نقدینگی از بانک مرکزی و پاکستان برای حمایت از موسسات مالی. بانک خلق چین تزریق بیشتر از 500 میلیارد یوان ($71.2 میلیارد دلار) نقدینگی از طریق توافقات برای خرید به سیستم مالی شنبه, اضافه کردن به 1.2 تریلیون یوان تزریق دوشنبه.

چین با عجله به ساخت دو موقت بیمارستان در کانون شیوع کروناویروس. به عنوان اولین مرکز اتمام فیلم از رسانه های دولتی نشان می دهد آنچه در آن مانند به نظر می رسد. عکس: str/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به استفانی یانگ در stephanie.yang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de