ویروس ‘فرشته’: S. کره ای, پینه دوز اهدا زمین برای کمک به دیگران

Paju, کره جنوبی

Kim Byung-rok جان سالم به سل به عنوان یک مرد جوان است اما در کار خود پرداخت و مرمت کفش باقی مانده ثابت می شود بیش از حد برای ریه های خود.

بنابراین زمانی که او خریداری زمین کوچک و آرام, ديد کوه, در سال 2014, او می خواست به درمان به انجام برخی از کشاورزی و به تنفس هوای تازه.

اما در حال حاضر آقای کیم می خواهد به کمک یک تکه بزرگ از منابع خود را به دولت های محلی. بسیاری از کره جنوبی در حال بستن کسب و کار خود و در صورت کاهش درآمد به دلیل شیوع کروناویروس که به کشور ضربه سخت; آقای کیم فکر ارزش زمین های خود را می تواند به خوبی مورد استفاده قرار.

“من از طریق رفت و خشن دوران کودکی و من رو کمک از دیگران در همه زمان ها. من همیشه فکر می کردم من باید یک روز تبدیل شدن به یک فرد است که کمک می کند تا دیگران” آقای کیم گفت: در سئول فروشگاه ضخامت دوده زیر ناخن شهادت به او چگونه خرج می کند روز خود را.

“آیا آن را نمی شود خوب اگر من به مردم قدرت و شجاعت” او گفت:.

آن را تا به حال این اثر است. یک رسانه آنلاین داستان خود را ارائه کرده است به دست آورد بیش از 2100 نظرات. برخی او را “فرشته” یا “کسی که سزاوار یک صندلی در بهشت است.”

آقای کیم سه قطعه زمین واقع در Paju و در نزدیکی مرز با کره شمالی. او خریداری زمین زمانی که قیمت آن کاهش یافت با توجه به کره شمالی موشک آزمایش های قبل از آنها دوباره افزایش یافت و پس از اینتر-کره ای بهبود روابط در سال های اخیر است. او پس از کاشته جینسنگ, گیاهان و سبزیجات دیگر وجود دارد.

او متعهد شده است بزرگترین بسته از حدود 10 ، 000 ui (کمی بیش از 8 هکتار). مقامات محلی ارزش هدیه در بین 500 میلیون تا 700 میلیون برنده یا بین 400.000 دلار و $570,000.

وجود دارد فنی است که باید کار می کرد. مقامات در حال تلاش برای اطمینان حاصل کنید که آقای کیم را هدیه مالیات اما او قاطعانه: “اگر من مجبور به پرداخت است که من را قبول کنند.”

آقای کیم, یک مؤمن مسیحی که به شوخی خود را “بره” به رهبری یک زندگی آشفته است.

پدر او فوت کرد زمانی که او بود 6 و مادرش بعد از ازدواج یک مرد که ضرب و شتم و آزار او. آقای کیم فرار از خانه خود را و شروع به کار به عنوان یک shoeshine پسر زمانی که او 10.

عذاب این جدایی از خانواده آقای کیم نوشید و دودی بیش از حد. پس از آن آمد TB. زمانی که او جان سالم به در او یافت امداد در ایمان خود و داوطلب خدمات.

برای 25 سال گذشته او ثابت کرده است هزاران نفر از استفاده یا castoff کفش و اهدا آنها به مردم فقیر و ارائه رایگان کوتاهی مو برای افراد مسن مبتلا به دمانس و یا دیگر مشکلات سلامتی.

آقای کیم و همسرش در حال حاضر با هم کار کنند و حدود 2 میلیون به 3 میلیون برنده ($1,635-$2,450) یک ماه بطور قابل توجهی کمتر از کره جنوبی با میانگین درآمد خانوار از 4.8 میلیون دلار به دست آورد. آنها زندگی می کنند در یک آپارتمان دو اتاق با دو تا از سه فرزندان یکی از آنها یک زن 26 ساله با نشانگان داون است.

آقای کیم گفت که “به چه درد من قلب ترین” است واکنش برخی از دوستان و همسایگان به طرح خود را.

“آنها به من بگویید چیزهایی مثل” هی چی کار می کنی. … مراقبت از فرزندان خود را برای اولین بار” آقای کیم گفت. “اما من تا به حال هرگز بچه ها من گرسنه و من زندگی خوش و خرم. … من راضی به زندگی من و نمی تواند فقط با چشم پوشی از فقرا و نیازمندان است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>