ویروس, 19 دلایلی که خواهد آمد بهتر

ما صحبت از نزدیکی جاودانگی ما صحبت از حرکت خاطرات ما از مغز ما به یک دستگاه خارجی. و یا حتی از راه دور دیگر از حرکت یک انسان در داخل مغز یک کامپیوتر است.

ما زندگی سلامت ما rationailty ما آینده بسیار هیجان انگیز است زیرا از این راهپیمایی بی امان از فن آوری است. آن را واقعا است.

در عین حال این غیر زندگی پروتئین توپ به نام COVID 19 به ما داده است از این دیدگاه که ما در حال حاضر اما فقط مسافران در این سفر زندگی به هیچ جا.

طبیعت دارای دکمه راه اندازی مجدد سیستم. انسان بهتر است بیش از حد ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد.
در واقع ما خواهد شد و آمد بهتر در 19 راه.

1) درختان – بالاخره ما متوجه است. آیا برای جلوگیری از بلندی آب ناشی از جنگ جهانی و یا برای جلوگیری از تغییر آب و هوا یا به نگه داشتن حیوانات وحشی و ویروس و دور از انسان گونه است. ما در حال حاضر می دانیم که ما نیاز درختان.

2) ساختمان بیمارستان زیرساخت به جای زیرساخت های نظامی – ما باید هرگز دوباره مبارزه برای می خواهید از امکانات پزشکی از در حال حاضر. همین کار را با R&D صرف نباید یک مورد از فکر کردن به آنچه اتفاق می افتد به unsold در آن زمان طب سهام اگر ویروس فقط می رود یک روز.

3) حق پزشکی رفتار – که آیا آن را از طریق پزشکی از راه دور و یا در غیر این صورت غیر ضروری برداری از این بیماران برای پول برای دیدار با اهداف کسب و کار مردم در حال اجرا در بیمارستان ها را کاهش می دهد در جیب.

4) آموزش و پرورش وصله پینه کردن, در نهایت – به اندازه کافی مطالعات موردی در حال حاضر توان تولید دیجیتال آموزش و پرورش است. واقعا فعال برای فراگیر آموزش با کیفیت برای همه پایه بلوک های ساختمان برای ارائه هر فرد در این سیاره یک فرصت عادلانه برای موفقیت است.

5) شناخت درونی ما خود سخت ترین بخشی است که برای انجام سفر به داخل. ما نمی خواهد از رسیدن به رستگاری اما برای مطمئن شوید که بسیاری از ما خیلی بیشتر دیدگاه و عقلانیت.

6) دیجیتالی پرداخت – ما در نهایت انسانیت فناوری اطلاعات. ما را قادر خواهد ساخت تا مردم با استفاده از فناوری به جای مانع مردم با تکنولوژی. دیجیتال پرداخت خواهد شد و قریب الوقوع ،

7) شکل گیری واقعی سرمایه داری ساختار آن دولت کسب و کار برای اجرای کسب و کار است. دولت تمرکز زیادی بر روی سلامت و آموزش و پرورش. در حال اجرا کسب و کار خواهد شد در سمت چپ به حرفه ای. دولت می تواند تنظیم برای امنیت و نوآوری. شایسته سالاری شمارش خواهد شد و حتی بیشتر.

8) اساسی جهانی درآمد – از دست دادن این جرم امرار معاش را سریع به جلو برای پایه انتقال صندوق به هر فردی را قادر خواهد ساخت که هر کس یک پایه کرامت همیشه بدون از دست دادن در تمایل به کار می کنند. روزانه دستمزد کارگران باید بیشترین بهره را در این شرایط.

9) ناسیونالیسم – ما در حال حاضر می دانیم که سرنوشت کشور در حال محکم در ارتباط با هر یک از دیگر. از همه مهمتر که فقط یک فرد می تواند قرار دادن تمام نوع بشر در معرض خطر است. ما خواهد شد بسیار عاقلانه تر در حال حاضر.

10) دین است. خیلی از گسترش ویروس در ابتدا بوده است از جرم نماز. نام ادیان و کشورهای مختلف شده است که نتیجه همان شد. ما در حال حاضر درک کنند که ما مسئول ایجاد خدایان ما مسئول ایجاد این ویروس بودند و ما مسئول آن. ما فکر می کنم خیلی بیشتر علمی از حالا بدون کور برخوردار است.

11) قدردانی از منابع محدود به زندگی با – ما رو معتاد با بیش از حد منابع ما مصرف بیش از حد ما به هدر رفته بیش از حد است. ما در حال حاضر می دانیم که ما می توانید با زندگی می کنند به مراتب کمتر است.

12) راه های جدید کار – کار از خانه و با استفاده از دستگاه های شخصی برای دسترسی به امنیت بالا در دفتر شبکه. به اندازه کافی موارد استفاده خواهد شد که توسعه داده شده است برای انجام با این مدل به طور دائم در یک مقیاس کوچک. مزایای به افراد خانواده و به سبب ترافیک در شهرستانها خواهد بود. 5G اینترنت یک واقعیت خواهد بود هر چه زودتر.

13) زنجیره تامین جهانی – چند تداوم کسب و کار برنامه پدیدار خواهد شد در سراسر جهان تا مطمئن شوید که از یک خیلی بهتر بازیابی در زمان هایی از این از قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد خرید. آن را منجر به بومی سازی در کوتاه مدت خواهد شد اما سوق دادن جهان به یک توزیع جهانی مدل در میان مدت.

14) طنز – جایی بسیاری از مکان های از دست رفته را در شوخ طبعی و توانایی به خنده در خودمان و خنده با هم. ما کشف آنها تا حدودی در اکثر این بار تلاش ما ادامه خواهد داد.

15) فضای شخصی – این درست است به خصوص برای بسیاری از کشورهای پرجمعیت و که در آن فرهنگ نیست به ارائه فضای شخصی به یک دیگر در حوزه عمومی است. ما یاد گرفتیم فضائل و dignities از آن از طریق اجتماعی فاصله و ما ادامه خواهد داد با این که عادت به یک اندازه است.

16) کمتر از یک جهان پر هرج و مرج – به طور مشابه در بسیاری از شهرهای متراکم و به عنوان یک فرهنگ. هرج و مرج خودرو, شاخ و عدم وجود صف شد هنجارها. ما اکنون می دانیم آنچه که ما از دست رفته. وجود خواهد داشت کمتر شاخ و بیشتر صف هنگامی که مردم می رود در جاده ها.

17) تف – تف فقط یک عادت است. نه فقط بسیار غیرمتمدن اما در حال حاضر ما می دانیم که آن را می کشد. مطمئنا بسیاری از مکان ها را بسیار کمتر از آن است.

18) آزاد زندگی شخصی – ماندن قفل شده است و تا زیر یک سقف نیروی بسیاری از مردم را به تصمیم گیری برای زندگی واقعی و آزاد زندگی شخصی. بسیاری از دست خوش پیشامد میشه زوج در عشق سقوط خواهد کرد و در عین حال بسیاری از را از هم جدا. یک آغاز جدید برای بسیاری از افراد با این وجود.

19) طبیعت – دلفین ها در ساحل پنگوئن ها در خیابان و کوه مشاهده از یک شهر دو صد کیلومتر دور است. ما در حال حاضر می دانیم آنچه که ما از دست رفته ما کل زندگی است. طبیعت را دوباره فروکش زمانی که ما آمده ایم اما ما در حال حاضر می دانیم که ما نیاز به توازن و ما خواهد شد.

بسیاری از این 19 قابل مشاهده نخواهد بود اما هیچ اشتباهات چرخ قرار داده شده است در حال حرکت است.

تا آن زمان ما فقط ماندن در خانه و فقط با دریافت بیش از این COVID 19.

این بیش از حد خواهد شد و ما در حال آمدن است.

سازمان دیده بان!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>