عملا preying در ترس از همه گیر

این Covid-19 همه گیر نیست فقط واقعی آن را مجازی به عنوان به خوبی. در اوایل این هفته, Computer Emergency Response Team-هند از دفتر وزارت امور مشورتی صادر با توجه به پتانسیل ‘حمله سایبری حمله از ارتش چین’. در پوشش یک رایگان Covid-19 آزمون “چینی سایبر رزمندگان” می تواند انجام یک حمله فیشینگ هشدار داد مشورتی و خواسته مردم باشد در lookout برای شناسه مانند [email protected] با خط موضوع ایمیل: رایگان Covid-19 تست برای همه ساکنان دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد, چنای و احمدآباد. مخرب گروه ادعا می کند که 2 میلیون فرد آدرس ایمیل گفت: مشاوره.

به عنوان تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus افزایش می یابد اما ترس اطراف همه گیر که می گویند امنیت سایبر شرکت است که دقیقا آنچه که سازندگان نرم افزارهای مخرب در حال preying در. این شرکت هشدار می دهند از تعداد بیشتری از عفونت های آنلاین پس از فوریه. “ما شاهد روند افزایش تهدید بازیگران با هدف قرار دادن شرکت با پیچیده ویروس ها و تروجان ها و حتی ransomware می گوید:” J Kesavardhanan بنیانگذار و مدیر عامل شرکت K7 Computing های پیشگیری از نرم افزارهای مخرب و نرم افزار آنتی ویروس است که گزارش تهدیدات سایبری در اوایل این هفته. “Covid-19 نرم افزار با نرم افزارهای مخرب آلوده هستند شایع است.”

برای مثال Ginp Trojan. خود را پنهان به عنوان برنامه “CoronaFinder” و وعده به ارائه اطلاعات محل از ویروس آلوده مردم در اطراف کاربر با پرداخت یک مقدار کوچک است. آن را به جای آن باز می شود یک صفحه وب به نام coronavirus یاب و می پرسد که کاربر را به داده های ورودی را به معامله. هنگامی که کاربر وارد جزئیات کارت آن را دزد مالی-اطلاعات حساس است. یکی دیگر از coronavirus با مضمون برنامه وعده های ایمنی, ماسک, اما در عوض بار خوانده شده تماس و ارسال اس ام اس برای همه, در نتیجه مقدار قابل شارژ برای فرستنده.

این K7 گزارش ٬ که از فوریه تا اواسط ماه مارس وجود دارد یک شکوفایی در Covid-19 مربوط به سایت بازدیدکننده داشته است در ردیف 1 و ردیف 2 شهرستانها هند, اما لایه-2 لایه-3 شهرستانها تا به حال با آن مواجه عمده فشار از Covid-19 مضمون حملات. در آوریل گوگل گزارش شده است که این مسدود شده بود حدود 18 میلیون Covid-19 مضمون نرم افزارهای مخرب و فیشینگ و مبارزات روزانه. در کنار, آن را نیز فیلتر کردن حدود 240 میلیون Covid-19 مضمون پیام های اسپم در هر روز است.

با جعل هویت در درجه اول بهداشت و درمان, تحقیقات و دولت صنایع از جمله سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تروجان خطرناک است که کاهش یافته است بر روی دستگاه می گوید Kesavardhanan. او می گوید:, شده اند وجود دارد موارد که در آن مخرب برنامه های آندروید ادعا می شود مشروع coronavirus ردیابی برنامه های کاهش یافته ransomware بر روی دستگاه کاربر و خواستار پرداخت برای بازگرداندن دسترسی به دستگاه.

در طول این دوره K7 موتور پردازش شده بود تقریبا 1,78,000 آدرس های بازدید شده توسط K7 امنیت کاربران که همه Covid-19 مربوط که حدود 1,700 نام دامنه منحصر به فرد به صراحت اشاره به همه گیر. “در حالی که چند تا از آدرس های مشروع حجم Covid مربوط به ترافیک نشان می دهد که چگونه از آن آسان خواهد بود برای cybercriminals به قربانیان به بازدید سایت های جعلی در این دوره از استرس و ترس می گوید:” Kesavardhanan. از Url های ذکر شده بیش از 60 تایید مخرب.

یک گزارش منتشر شده در ماه آوریل توسط چنای بر اساس Cyber Security آثار مورد تجزیه و تحلیل 4,829 آسیب پذیری پوشا در سراسر فن آوری از سال 1999 تا فوریه سال 2020 است. “ما در انتخاب بهترین فروشندگان تکنولوژی در هر دسته بندی بر اساس رتبه بندی توسط گارتنر و فورستر می گوید:” رم Bernhardt رئیس و بنیانگذار شرکت. “مطالعه ما نشان داد که پایگاه داده آنلاین کنفرانس و بازگشت به بالا و فن آوری های ذخیره سازی تا به حال بیشترین تعداد آسیب پذیری. همچنین آسیب پذیری افزایش یافته است پس از سال 2015 است.”

اسکن می گوید Bernhardt گاهی اوقات از دست این آسیب پذیری که می تواند سپس weaponised یا بهره برداری است. “و در حال حاضر با اکثر شرکت ها در 100% کار-fromhome شرایط تهدید بزرگ است,” او می گوید.

کارشناسان در K7 Labs پیش بینی است که تعداد Covid-19 مضمون حملات و پیچیده Trojan حملات ادامه خواهد داد به افزایش می دهد در سه ماهه بعدی به عنوان رمان تکنیک های مستقر هستند را به استفاده از خطای انسانی. برای محافظت از خود امنیت سایبری کارشناسان توصیه به تقویت امنیت سایبر اقدامات و آگاهی از سایبر بهداشت به ویژه برای شرکت های بزرگتر. برای شخصی کاربران, امنیتی, اسکن, حصول اطمینان از خوب دیجیتال سلامت با تایید قبل از کلیک کردن بر روی ایمیل با لینک و کسانی که درخواست اطلاعات شخصی ضروری است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>