مجازی ورزش: در زمان تاج, جوی استیک به جای راکت و توپ

این Covid-19 pandemic قطعا تغییر جهان با بیش از نیمی از بشریت در حال حاضر در برخی از قالب مستند. و یکی از چیزهایی که ما تا به حال به تماشای زنده ورزشی. با تمام عمده, مسابقات ورزشی معلق وجود دارد هیچ گفتن که ما با دیدن ما مورد علاقه ورزشکاران در عمل است. اما همه چیز ممکن است به زودی شروع به نگاه کردن. این Mutua Madrid Open تنیس فقط اعلام مجازی نسخه ای از آن در مسابقات این سال های امثال رافائل نادال اندی موری جان ایسنر, Kristina Mladenovic و اوژنی بوشار در میان دیگران.

اینها برخی از بزرگترین نامها در تنیس و آنها را به بازی در برابر یکدیگر از راحتی از خانه خود را از طریق یک بازی ویدیویی. مجازی مسابقات زنده پخش خواهد شد کامل با تفسیر و post-match interviews. و این نه فقط تنیس است که با در نظر گرفتن virtual مسیر. فوتبال ایتالیا در هفته گذشته برگزار شد ، مجازی دربی بین اینتر میلان و آث میلان. و با بیشترین درآمد حاصل از مجازی مسابقات رفتن به سمت کمک به مبارزه با Covid-19, این است که قطعا یک بزرگ ورزشی فرمول.

یکی می تواند استدلال می کنند که مجازی ورزش واقعا چالش ورزشکار و جسمی و در نتیجه نمی تواند جایگزین واقعی است. اما این هم درست است که تا زمانی که یک واکسن است برای Covid-19 اجتماعی فاصله در برخی از فرم در اینجا به ماندن است. شاید متوسط تنظیم برای ورزش ممکن است عملی تر در کوتاه مدت. در حالی که تماس های ورزشی مانند فوتبال و سومو را نقض فیزیکی فاصله هنجارهای بازی مانند تنیس و گلف و یا حتی کریکت می تواند در نظر گرفته برای از سرگیری بدون مخاطبان و برخی از فرمت تغییرات جزئی. در هر صورت, پخش, حقوق و حمایت های مالی اصلی جریان درآمد برای این مسابقات ورزشی. اما داشتن یک لیگ برتر بدون فضای شلوغ ورزشگاه واقعا که هیجان انگیز است ؟ خوب بعضی از ورزش ها ممکن است بهتر از هیچ ورزشی حتی اگر آن است که همه چیز مجازی است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im