ویرجینیا ‘شگفت انگیز لحظه’: مشاهده از زمین صفر از بحث تفنگ آمریکا

چگونه شما واکنش نشان می دهند به یک لباس شخصی ساکن قدم زدن در خیابان با آر-15 پرتاب بیش از شانه خود را?

اگر شما مانند لورا Kinzinger کیپ چارلز, ویرجینیا, شما ممکن است با پلیس تماس بگیرید و سپس اردک اجرا و پنهان کردن. “ممکن است آن را قانونی,” او می گوید. “اما این طبیعی نیست.”

اما اگر شما مانند 22,000 افرادی که جمع شده بودند در ریچموند, ویرجینیا, اواخر ماه گذشته آشکارا حمل, حمله به سبک تفنگ یک شکل از اعتراض و یک یادآوری از متمم دوم حقوق. “تصاویری که گرفته شده از اینجا … می تواند برای همیشه زندگی می کنند و مردم را تشویق به یاد داشته باشید ما حقوق می گوید:” جف Hulbert یک تفنگ مدافع حقوق از مریلند که با حضور در این تجمع است.

ویرجینیا در طول تاریخ اسلحه پسند جنوبی دولت را تبدیل به یک خط مقدم در جنگ بیش از تفنگ حقوق در ایالات متحده به عنوان منتخب دموکرات حرکت رو به جلو با یک ممنوعیت جدید برای خرید و فروش از حمله به سبک تفنگ.

“این شگفت انگیز است لحظه ای می گوید:” آدام وینکلر نویسنده “جنگ با تفنگ یا تپانچه: نبرد بیش از حق حمل سلاح در آمریکا است.” “بسیاری از مردم پس از [2012 سندی هوک در کشتار] ابراز ناامیدی که هیچ چیز تغییر کرده است اما ما در واقع شاهد یک تغییر در سیاست تفنگ. ویرجینیا واقعا بوته از آن است.”

Richmond, Va.; و ساوانا, Ga.

به عنوان شعارهای “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!” ریخت و بیش از او جف Hulbert بود در آماده یک سرباز در چشمان او از دموکراسی است. پشت سر او افزایش یافت اوج ویرجینیا کنگره در دولت تبدیل شده است که زمین صفر در تغییر سیاست از حقوق تفنگ در سراسر ایالات متحده است.

در حصار fluttered یک “ما منطبق نیست” بنر. بسته در اطراف خود شانه اسرائیل يشاي تفنگ که آتش همان مهمات به عنوان یک AR-15 – نظامی-سلاح سبک است که تبدیل شدن به محبوب به عنوان یک نماد مسلح تابعیت در سمت راست و تقبیح به عنوان یک ماشین مرگ جرم در سمت چپ.

“ما فکر می کنم آن را بسیار نمادین به پوشیدن ما sidearms به پوشیدن یک تفنگ به دلیل تصاویری که گرفته شده از اینجا … می تواند برای همیشه زندگی می کنند و مردم را تشویق به یاد داشته باشید ما حقوق می گوید:” آقای Hulbert یک مریلند ساکن و بنیانگذار Patriot اعتصاب تفنگ-حقوق بشر.

اما کیپ چارلز ساکن لورا Kinzinger یک واکنش مخالف است. اگر او را دیدم کسی که آشکارا حمل یک تفنگ او می گوید: او می خواهم با پلیس تماس بگیرید و سپس اردک اجرا و پنهان کردن.

“ممکن است آن را قانونی. اما این طبیعی نیست,” او می گوید. “آن شخص ممکن است به طور ناگهانی از آن استفاده کنید. منظور من وجود دارد می تواند حوادث است. فکر قدم زدن در اطراف با یک [حمله-style] تفنگ فقط وحشتناک. آنها طراحی شده برای کشتن مردم است. این چیزی است که آنها انجام می دهند.”

به عنوان شکایت از دولت نفس بیش از حد هنوز اکو از 22,000 قوی نشان می دهد تا حد زیادی نیروی مسلح در ریچموند در اواخر ماه گذشته منتخب دموکرات ها در حال حرکت رو به جلو با یک ممنوعیت جدید برای خرید و فروش از حمله به سبک تفنگ از جمله تخطی از قانون مجازات برای در اختیار داشتن مجلات است که برگزاری بیش از هفت دور.

به نوبه خود از لحاظ تاریخی تفنگ پسند جنوبی وزارت امور خارجه نسبت به تفنگ محدودیت می آید به عنوان دادگاه عالی ایالات متحده خود را برای اولین بار تفنگ حقوق مورد در یک دهه برای تعیین اینکه تا چه حد شهرداری می تواند به محدود کردن اسلحه. با توجه به این که یک محافظه کار اکثریت بعید است به OK گسترده جدید محدودیت جنگ در سطح دولت آمده اند به تعریف حماسه شیفت دوم متمم اصلاح طلبان.

“این شگفت انگیز است لحظه ای می گوید:” آدام وینکلر یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و نویسنده کتاب “جنگ با تفنگ یا تپانچه: نبرد بیش از حق حمل سلاح در آمریکا است.” “بسیاری از مردم پس از [2012 سندی هوک در کشتار] ابراز ناامیدی که هیچ چیز تغییر کرده است اما ما در واقع شاهد یک تغییر در سیاست تفنگ. ویرجینیا واقعا بوته از آن است.”

روز دوشنبه در مجلس نمایندگان پیشرفته حمله به سبک ممنوعیت به نهایی آن خواندن با قانونگذاران دموکرات رقیب که آن را تجاوز بر کسی متمم دوم حقوق. جمهوری خواهان استدلال می کنند در غیر این صورت گفت: این امر جرم مالکیت برخی از مجلات و حتی پس از دموکرات ها خو مجازات برای تخطی از قانون. در یک نقطه, پلیس همراهی معترضان بیرون از اتاق. “که در کنار شما هستند ؟” آنها فریاد زد در افسران.

اما مبارزه سیاسی بین حومه و قرمز در مناطق روستایی بیش از پیشنهاد ممنوعیت نیز bared تنش میان صاحبان اسلحه خود را. آیا باز حمل به عنوان آقای Hulbert امیدوار عادی تصویر مسلحانه شهروندان? یا آن را بیشتر entrench این ایده است که مناسب برای حمل یک تفنگ نقض در آزادی غیر از صاحبان اسلحه?

ویلیامزبرگ ویرجینیا ساکن Josiah خاکستری می گوید باز حمل باید محدود به افسران پلیس. پارکینگ افسر می گوید: حمل اسلحه را ممکن است برخی از مردم احساس امن تر اما دیگران می تواند مرعوب و یا احتمالا دچار آسیب های روانی به خصوص اگر آنها از دست کسی که آنها می دانستند به خشونت اسلحه.

“شما هرگز نمی دانید که چگونه آن را تحت تاثیر افراد دیگر,” او می گوید. “اگر شما نمی یکنواخت به نظر می رسد نوع کردن به افراد دیگر است که شما باید یک تفنگ.”

برخی از صاحبان اسلحه به اشتراک گذاری آن شک و تردید است. چند صاحبان اسلحه سوال درست اما بسیاری از سوال در مورد “عملی جنبه های باز انجام می گوید:” ویک جنگل دانشگاه جامعه شناس دیوید Yamane بنیانگذار فرهنگ تفنگ 2.0 وبلاگ. “بسیاری از مردم وجود دارد در تفنگ جامعه که واقعا دوست ندارم باز حمل به عنوان یک روش عادی سلاح گرم است.”

در اصل یک پلت فرم منبع باز است که فروش بیش از 8 میلیون exemplars در سفر خود برای تبدیل شدن به “امریکا اسلحه” به Armalite, تفنگ, تفنگ صاحبان گویند در واقع یک نرم و صاف به دنبال تک-آتش تفنگ. مکانیکی و کالیبر عاقلانه است که درست است. اما آن را نیز یک شاهکار از جنگ. نظامی خود را پسر عموی شد جایگزینی برای غیر قابل اعتماد M-14; توانایی خود را به کشتن Viet Cong در محله های تنگ خراشیده ارتش محققان.

علیرضا برای اولین بار معرفی شد به جمعیت غیر نظامی به عنوان یک تفنگ شکار و آن شعار تبلیغاتی belies درخواست تجدید نظر خود را: اگر آن را به اندازه کافی خوب است برای نظامی آن را به اندازه کافی خوب است برای همه ما. این sunsetting فدرال حمله سلاح های ممنوع در سال 2004 افتتاح شد عصر حقوق تفنگ گسترش که در آن سه چهارم متحده در حال حاضر سست مقررات در پنهان و باز کردن حمل و گسترش حقوق کشنده دفاع از خود.

اما arc شده است پیچیده توسط این تفنگ استفاده در تعداد فزاینده ای از کشتار جمعی و همچنین افزایش خشونت راست ناسیونالیسم اعضای آن اجرای قانون گفت: مطرح معتبر تهدیدات به عنوان آنها به دنبال نفوذ ریچموند رالی.

به عنوان یک نتیجه از برخی از استانها که منجر به گسترش حقوق تفنگ مانند فلوریدا – در حال ضربه زدن به ترمز. کنترل اسلحه طرفداران مانند Everytown for Gun Safety, که حمایت دموکرات ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگ ، در حال ساخت در موفقیت در تبدیل ویرجینیا آبی با صرف 60 میلیون دلار این چرخه انتخابات برای انتخاب اصلاح طلبان در ایالات کارولینای شمالی و ویرجینیا و آریزونا.

“دموکرات ها در ویرجینیا انجام نمی دهد هر چیزی متفاوت از آنچه به آنها وعده داده شده به انجام آنچه آنها زد می گوید:” ارنست McGowen یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ریچموند.

استفانی کیت/ایسنا

جمعیت زیادی جمع آوری اسلحه را در لابی روز در مقابل کنگره ویرجینیا در ریچموند, Jan. 20, 2020.

در همان زمان او می افزاید: باز حمل از AR-15s در اعتراض “نیز در بیانیه ای به قدرت دموکراسی ما: [صاحبان اسلحه] وجود دارد در مورد سیاست در مورد سیاست های مورد کار کردن چگونه ما منطقی در مقابله با این چیزی که با اسلحه در کشور ما؟”

گالوپ می گوید 6 در 10 آمریکایی ها در حمایت از حمله به سبک سلاح های ممنوع. کسانی که در نظرسنجی اعداد و تجدید شور تفنگ-کنترل طرفداران پس از پارک کشتار در فلوریدا برخی از صاحبان اسلحه می گویند عجله فشار برای عادی سازی سلاح و استفاده از آنها در محل اعتراض پلاکارد.

“من فکر می کنم آنها می خواستند نشان می دهد که حمل سلاح آیا آن را باز کردن و یا پنهان است یک چیز طبیعی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها را هر روز می گوید:” تام فرگوسن یک دانشگاه ویرجینیا ارشد که به ریچموند در ماه ژانویه به لابی نمایندگی از حقوق تفنگ. “ما فقط مردم عادی در آینده که فقط در مورد مراقبت از, صدای خود را شنیده ام.”

نماد AR-15 آشکار است به هر دو طرف آن مشخص نیست که آیا ممنوعیت را کاهش می دهد تفنگ مرگ و میر. تفنگ مرگ و میر را تشکیل می دهند در حدود 300 از 30,000 تفنگ مرگ و میر در ایالات متحده در یک سال ساخت تلفات از اسلحه به مراتب بیشتر چشمگیر است.

به عنوان دموکرات mull تفنگ-کنترل قانون نزدیک به 100 Virginia شهرستان خود را اعلام کرده اند متمم دوم پناهگاه محلی که در آن کلانتر متعهد به اجرای قوانین است که در برآورد برآورده نمی قانون اساسی جمع اوری. (تا کنون در دادگاه های ایالات متحده باید اجازه حمله به سبک سلاح ممنوعیت.)

“درست درک کرده است که نبرد ایده ها بسیار مهم است چرا که مردم می خواهند به احساس می کنید که آنها بخشی از یک جنگ صلیبی است که با الهام از یک فلسفی پیچیده … و از نظر اخلاقی قابل توجهی دستور کار یا هدف می گوید:” کالین پرنده یک فیلسوف سیاسی در دانشگاه ویرجینیا در شارلوتزویل.

در حالی که بزرگترین سهم از صاحبان اسلحه هستند و سفید مردان بیش از سن 40 و زنان و اقلیت ها بخشی از به طور فزاینده ای متنوع تفنگ کشت. آنا ماری لوئیس که صاحب یک محدوده عکسبرداری در Bergen, New York, حمل اسلحه به هر دو عملی و توانمند سازی است.

در این تجمع او با پوشیدن کلاه ایمنی و حمل کوچک AR-15 سبک تفنگ. “هیچ یک پیاده روی در اطراف مانند این در همه, همیشه, اما ما فقط به نشان می دهد ما می توانیم” می گوید: خانم لوئیس. “این بسیار صلح آمیز است. ما هیچ قصد تا کنون با استفاده از این در این سناریو اما آن را فقط نشان می دهد که ما باید قادر به … که این حق ما.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de