ویروسی مارپیچی: بیایید ما را متوقف Co-rona-dhona و امکان استفاده از ویروس 😊

در این جنگ بیش از حد حقیقت است که اشغالگران. حقایق در حال حاضر کمیاب از sanitisers و وحشت در حال گسترش است سریع تر از ویروس. که تند و تیز spooker به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک بازی دوستانه emoji اما آن می تواند جهش بیشتر بی باکانه از یک سیاستمدار و ویروسی سریع تر از یک نفرت تصویری. حتی کودکان هم اکنون می توانید طلسم ‘Coronavirus’ آسان تر از “کلاهبرداری” است.

Covid-19 وارد آخرین سال نو, اما شروع سال 2020 با صدای بلند و ممنوعیت. امیدوارم همه گیر خواهد شد و در پایان با پاسخ می دهد. در حالی که انتظار برای این اتفاق می افتد با نفس bated و فیلتر تنفسی ما می تواند انجام بیش از wringing دست ما در حالی که شستن آنها. ما باید متوقف swotting تا راه برای نجات خودمان و جای امید SWOT. بیایید تجزیه و تحلیل ملی ما نقاط قوت و ضعف در مواجهه با این معضل جهانی و پس از آن رهبر بزرگ ما پیدا کردن فرصت و تهدید است.

ما باید اعتماد به نفس کامل است که ما Chowkidar دوباره به اتصالات پاسخ به این نفوذ دشمن و راه اندازی فولاد اعتصاب. اولین ضربه باید در برابر احتکار فولاد ماسک, داروها و غیره به طوری که خط مقدم سلامت کارگران باید به اندازه کافی مهمات برای مبارزه با این ترور است. امیدوارم وزیر نگران خواهد شد نیز نشان می دهد کافی نگرانی, نگه داشتن وعده های خود را از ” امکانات پزشکی در بالاترین مرتبه و خودداری از گذشته خود قات درمان مانند خوردن هویج برای دفع دهلی زندگی را تهدید آلودگی است.

آمدن به SWOT ما ضعف cavalier مدنی بهداشت می تواند به سرعت neutralised با تحسین قوت سنتی ما preventives و درمان gaumutra و cowdung. نیست و هر دو هندو mahasabha تواند بود و BJP MLA ما اطمینان داد که این دو شاخ نوش دارو کار می کند در اینجا بیش از حد ؟ هیچ هیچ, چگونه می توانیم نام آن را Cowronavirus?

آن را حتی بیشتر مفید برای تبدیل این تهدید به یک فرصت برای پوشش همه ما غیر پزشکی مشکلات. این FinMin عبور می تواند به آن کل باک برای غلت اقتصاد است. دوباره با مشتقات جزئی توجیه آن می تواند برای افزایش قیمت, سقوط, تولید, پرواز به تاخیر افتاد. از آنجا ما به راحتی می توانید نگه دارید CAAronavirus مسئول تظاهرات و شورش. و سپس چرا برای شهری Naxals ازار همسایگان نشسته حملات, ایستاده, کمیک, شربت افرا, malpuas رعنا کاپور …? آمده بود به عنوان خلاق به عنوان شما می خواهم و ارسال پیشنهادات خود را. ارسال آنها را در خود sanitised ویروسی-پاکت نامه.

* * *

الک هوشمند گفت: “این کروناویروس یک سلاح از ماسک تخریب؟”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net