ویروسی بی اعتمادی: بهداشت عمومی کارگران باید حفاظت

گزارش از پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی در مواجهه با حملات و خصومت در حالی که در خط مقدم از هند در تلاش برای مهار این رمان coronavirus شیوع آشکار ترسناک تقسیم. خود را در خدمت خالصانه در راه بهداشت عمومی در خطر بسیار به رفاه شخصی خواست نهایت همکاری و محبت و روحیه داوطلبی از شهروندان است. حوادث نامطلوب گزارش شده از ایندور دو برابر زنان پزشکان بنگالور در برابر آشا کارگران Tughlaqabad در دهلی نو توسط Nizamuddin مرکز evacuees حیدرآباد مونگر در بیهار و, North 24 Parganas در بنگال. بسیاری از این کارگران بهداشت از انجام تماس ردیابی انجام نمایش جمع آوری گرد و خاک نمونه ها و یا درمان Covid-19 مثبت بيماران است.

مسلما بسیار وجود دارد ننگ در اطراف شما با کروناویروس و رو به قرنطينه. به همین دلیل بسیاری از مردم مخالف به گرفتن خود را مورد آزمایش قرار. نیز وجود دارد که قابل توجه اطلاعات غلط در حال گسترش در مورد این ویروس و در برابر سلامت کارگران و دولت است. ترس و بی اعتمادی رندر سلامت کارگران به ویژه آسیب پذیر است. در عین حال این نامعقول است که برخی از شهروندان موفق به دیدن آنها در حال انجام کارهای لازم برای بررسی گسترش بیماری. پرکردن این شکاف نیاز به سخت اقداماتی مانند اسکان موارد در برابر شایعه mongers بلکه پله تا موضعی ارتباط با جوامع مستعمرات mohallas و رهبران آنها.

با WhatsApp در حال تبدیل شدن بیشتر ترجیح داده از حالت انتشار خبر جعلی مقابله با اطلاعات غلط تبدیل شده است سخت تر است. مشکل در توزیع روزنامه در طول این زمان نیز کمک به خشک کردن یکی از حیاتی کانال از اطلاعات دقیق در بسیاری از مناطق. این آشا کارگر حمله در بنگلور نمی توانستم درک کنم که چرا او خواهد بود حمله کردند و در یک محل او بود بازدید برای سال. این گرفتن که ترس و وحشت و نفرت ناشی از خبر جعلی شروع به شهروندان است. مقامات نیاز به لحن خوب ارتباط استراتژی و برنده شدن بیش از کسانی که تحت تأثیر روایات نادرست و یا اجتماعی تلقین. بلند کردن اجسام سلامت کارگران روحیه انتقادی به Covid-19 مبارزه است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>