باران می بارد و جلو – از کجا و چگونه به مقابله با Covid 19 – و آنها کمتر به علمی بهداشت مشاوره از تعمیق طبقه تعصبات در ستایش از فرهنگ هندو. یکی از این شروع می شود با ” چرا دستشویی و حمام و توالت خارج شد خانه های ما و نه داخل. آن را به پایان می رسد با: “چرا هنگامی که شما تا به حال شما نمی شد به صورت فیزیکی لمس کسانی که نمی.’

در آن آمده: “فیزیکی بهداشت اجتماعی فاصله و پاکیزگی شد خندید در تمسخر… به طور سیستماتیک شکستن… سنت آجر وادار کردن مردم به زور جا’ به یک جامعه تشبه به غرب…” متمسک “در حال حاضر تمام این عادات & روال دنبال کارش از زمان بسیار قدیم ایستاده اعتبار.” هندوها.

برای هر ادعای نادرست یک mantri باعث می شود در Vit D و گاو ادرار پنج جلو مثل یکی بالا پوشش قاره هستند و نه مقابله. آنها در اشتباه هستند این پیام را به سختی نقاب در ادعای بهداشت. اما آنها همچنان به گسترش مگر اینکه گیرنده آن را رد می کند و رو به جلو است. معافیت های زنجیره ای است.

Hindutva ماشین آلات کار می کند به طوری که این قالب هر وضعیت در هر شرایطی به آن پیام و اهداف. بدون در نظر گرفتن آن است که بهره برداری از بهداشت بحران سیاسی این مجتمع در حال حاضر ایجاد شده خود را جدید ویروسی پیام. جدید متن همان پیام است. طبقه عالی. آیین هندو عالی.

هفتاد و دو سال از هند رفته اند به حمل و نقل به برخی از عمل این واقعیت است که تبعیض بر اساس دین و کاست مطلق است بدون هیچ نفرت به فکر می کنم در غیر این صورت. و در عین حال تبعیض بر اساس ایمان و کاست در حال حاضر صحبت از عنوان قابل قبول است. این ایده شده است به فروش می رسد. چگونه است که اتفاق می افتد ؟

سیاست یک کسب و کار ارتباط. که در آن ارتباطات به معنی استنباط پاسخ مورد نظر از گیرنده. آن را نه تنها تقاضای رای اما به دنبال کنترل و تنظیم مخاطبان معیار برای انتخاب برخی سیاست است.

بنابراین سیاستمداران کار چند رسانه ای و با سنگ تیز کردن پیام خود را قادر به برنده شدن ‘مصرف کنندگان خود را برای نام تجاری خاص. همانطور که در تبلیغات و پیام های خود را در حال تکرار در سراسر رسانه به درخواست تجدید نظر/ مستقیم مردم به رفتار به شیوه ای خاص.

در آخرین نمونه از کنترل رفتار آزمایش است برای دیدن اینکه آیا دولت می تواند این کشور را به انجام یک وظیفه در تاریخ 22 مارس در 5 بعد از ظهر. خود اعمال مقررات منع رفت و آمد در اجرا تنها به 5pm رویداد تنها وظیفه برای روز.

دولت در شش سال گذشته مشخص شده آنچه در آن نیاز به یک مطیع شهروندان و بیش از حد بسیاری از بیش از حد بسیاری از, پرداخت نمی شوند. در عین حال بسیاری از بسیاری هستند. و همه آنها توسط یک ترس و بارها و بارها به فروش می رسد توسط خود دولت یک محصول بسته بندی شده در بسیاری از راه های مختلف.

فروش این برند از سیاست شده است بر اساس ایجاد ترس از آینده است. چگونه شما ایجاد ترس ؟ به مرفه شما درخواست تجدید نظر به بالای مزلو سلسله مراتب – self-actualisation. که در آن ناسیونالیسم به فروش می رساند و ناسیونالیسم است دیده می شود تهدید توسط یک فراری از جمعیت یک اقلیت جامعه است. غنی باقی خواهد ماند و غنی وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن. اما هیجان بودن بخشی جدایی ناپذیر در ساخت دولت خود را بزرگ.

به دیگران در هندو سفارش شما درخواست تجدید نظر به نیازهای پایین تر مازلو هرم. ترس از دست دادن حقوق اساسی به یک رژیم فاسد که نعمتهای دیگر است. ترس از طبقه باقی مانده خود را از هویت اصلی. محصول خود را Hindutva است به فروش می رسد به عنوان بیمه برای مبارزه با آینده تاریک و دلگیر.

چگونه می توانم به شما در برقراری ارتباط و متقاعد کردن بخش عمده ای از وسط طبقه هندوها ما تماس OBCs آن است که طبقات فوقانی’ انحصار منابع در سیاست در نظم و قانون در همه چیز زندگی و مرگ است که واقعی تبه کار است ؟ چگونه می توان در متقاعد کردن OBCs که دشمن اقلیت? توسط متخصص پیام با استفاده از هر تصور رسانه ها.

اول متوسط. رسانه های چاپی خاصی برخوردار است و آزادی لازم را برای حمایت از فرد به طور متوسط مناسب می دانم. نهادی حافظه و وزن است که روزنامه ها و مجلات حمل باعث می شود آن را دشوار است به طور کامل بیش کامل پیام. مقدماتی اینجا بودن “کاملا”.

تا جایی که رسانه های سنتی موفق به طور کامل اسیر رسانه های جدید افزایش یافت. متوسط شد پیام. یک دلیل وجود دارد که چرا یک برنامه پیام سفر است که روزنامه حامل Covid-19. روزنامه ها شده اند در خط مقدم متلاشیکننده اسطوره در تاج نگه داشتن خوانندگان آگاه و هدایت مردم در رفتار روزنامه ها انتظار می رود را انجام دهد. در این روند آنها ممکن است همچنین پیروزی برخی از خواننده اعتماد به شدت فرسوده در چند سال گذشته است.

برای برخی سیاست پروژه و پایان دادن به اعتماد مردم در رسانه های سنتی تکمیل شده و آن را در خدمت بیمار اگر پوشش Covid-19 شد برای خنثیسازی که بی اعتمادی. برخی از سیاست نمی توانیم برای روزنامه ها برای تبدیل شدن به متوسط فرد را از رفتن به, متوسط, به عنوان مخالف به BTL (https://tinyurl.com/tceuy9v). از این رو Covid پیام. شما نمی توانیم برای مردم را به بازگشت به روزنامه. این سیاست نمی تواند به پیام های رسانه های اجتماعی مورد سوال است.

کنترل از جرم و رفتار با استفاده از رسانه های جدید در شواهد دیگری چهار شنبه, آوریل 1 در جنوب دهلی نو. یک سری از شایعات در واتساپ کارگردانی صدها نفر را به وحشت اقامت خانه, خانواده مسلمان از Govindpuri در زمان پناهگاه در جامع نگر. هرج و مرج که ذهنی بی قراری یک شهر را تا حد زیادی-مهاجر کم درآمد متوسط جمعیت در چند ساعت. چه جالب بود این بود که در بالای طبقه بنگالی به خوبی خاموش محله چیترنجن پارک WhatsApp نجف آمد به قفل مستعمره دروازه — از آنجا که مسلمانان فقیر می تواند به آنها حمله کند. آن است که unfunny که اکثریت ذهن می تواند بر این باورند در چنین سناریویی. بیش از 40 نفر دستگیر و برای گسترش شایعات. آن را ارزشمند است به سوال انگیزه به طور همزمان از بند باز کردن پیام از “شورش” یک هفته پس از دهلی شورش و حملات هدفمند.

ادراک تهدید از اسلام فراری جمعیت است Hindutva بهترین گردد استعاره. یک کلیپ از یک مرد با یک زن چادری و چند فرزند. اضافه کردن یک صدای خارج از قاب نگرانی در مورد “بیش از حد بسیاری از کودکان”. پیام بعدی یک Facebook پست توسط a mid-سن زن در لباس سنتی ادعا او نامیده شده است در نگاه به چند مورد “اخیرا” مسلمان پسران wooing هندو ، اضافه کردن یک Infinite تصویری در اینجا. او می گوید چگونه مردان ازدواج با زنان و پس از آن به شرح زیر است “تکرار حاملگی”. بعد می آید یک Islamophobic تصویری از گفته اسپانیا ruing کشور که بیش از اجرا توسط “مهاجران که فقط می خواهید برای ساخت مساجد”. ساخت از ترس.

این فوریه زمانی که یک جانباز مجلس نگرانی در مورد “هند galloping جمعیت” روزنامه نگاران در بر داشت آن را شرم آور به گزارش. اسطوره انفجار جمعیت شده بود گران طولانی در پیش است. هند نرخ باروری است 2.3 و رشد جمعیت افت داشته است. سرمقاله در TOI همچنین اشاره کرد در ماه دسامبر گذشته که بلندی مشکل شدن قبل از گرفتن غنی تر است. در Niti Aayog نشست “انفجار جمعیت” دستمال توال نوشت: “Niti Aayog باید تمرکز بر روی آینده به جای پیدا کردن راه حل برای مشکلات است که ممکن است مربوط به دو دهه پیش است.” اما دوست عزیز یک کلیپ از یک نماینده مجلس فرسایش بیش از “galloping جمعیت” واتساپ است تایید شبیه هیچ دیگر از “فراری اعداد” fakery.

آن است که “ye ورود” استعاره است که رسیده و حتی مجلس مانند Covid 19 نیز ممکن است. به عنوان ما نشستن در قرنطینه زمان به تعداد تلفات هنگامی که ما اجازه می دهد سیاستمداران برای کنترل رفتار ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de