خشونت رزومه در افغانستان: امریکا باید حفظ معتبر نظامی بازدارندگی برای حمایت از کابل

با وجود این معامله اخیر میان طالبان و ایالات متحده, همه چیز hotting در افغانستان است. هفته گذشته طالبان از سر گرفته و حملات خود را علیه نیروهای امنیتی افغان فوتی و فوری ما را به پاسخ از طریق حملات هوایی. در ضمن از این تاریخ برای شروع از داخل افغانستان مذاکرات بافندگی اما این روند در حال حاضر آمار آن مانع اول با دولت افغانستان امتناع از انجام یک مبادله زندانیان با طالبان. از سوی دیگر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود یک تماس تلفنی با طالبان مذاکره با ملا برادر و بنا به گزارش موعود به وزیر امور خارجه مایک Pompeo به صحبت کردن با رئیس جمهور اشرف غنی به حذف موانع به داخل افغانستان شد.

گرفته شده, همه چیز همچنان در حالت شار در افغانستان است. آن تبدیل شده است در حال حاضر روشن است که طالبان و معامله نمی دیدن کامل توقف خشونت است. در واقع خشونت استفاده خواهد شد به عنوان یک ابزار برای مذاکرات است. که ما بیش از حد در پاسخ به طالبان حملات خود را با حملات نظامی نشان می دهد که آمریکایی ها نیست برش و در حال اجرا است. این خوش است پس از خروج شتابزده توسط ما مطمئنا دیدن مجدد طالبان پایمال کردن کابل.

در واقع حتی برای داخل افغانستان مذاکرات به هر گونه شانس موفقیت آن ضروری است که ما را حفظ می کند توانایی برای انجام عملیات نظامی به دولت افغانستان حمایت کنند. این نیز کمک خواهد کرد که مقابله با ادراک که به ما شده است به طور کامل روت در افغانستان است. و این به نوبه خود باید خالص اثر مثبت بر امنیت منطقه ای.

البته صلح در افغانستان هدف نهایی است. اما افغانستان نمی تواند به سادگی بازگشت به بد روز. بنابراین بهتر است به چیزهایی که آهسته دریافت طالبان به کاهش خشونت و وادار کردن آنها را به خطر انداخته است. و همه از این نیاز به معتبر آمریکایی بازدارندگی در افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im