نقض اساسی ساختار دکترین: دین مبتنی بر تابعیت طرح مانند کا آناتما به ما قانون اساسی طرح

تابعیت (متمم) قانون و یا کا تلاش به مبنای مشروعیت ورزش از آماده سازی ملی ثبت احوال (NPR) به دنبال اطلاعات بیشتر از افراد که خوراک به ثبت ملی شهروندان هند (NRIC). برخی ممکن است باور این که مشروع ورزش با قصد به NRIC شامل همه کسانی که می توانند با ارائه مدرک اثبات تابعیت. اون روی سکه این است که تمام کسانی که در روند این ورزش در حال وجین کردن را پیدا خواهد کرد نام خود را در NRIC. چه وضعیت خود خواهد بود شناخته شده نیست.

احتمالا آنها مجاز به شرکت در هر ردیف از آینده فرآیندهای انتخاباتی. آنها حتی ممکن است تسلیم در اردوگاه های بازداشت و در نتیجه چهره تباهی. ممکن است تلاش نیز به اخراج آنها موضوع را به هدف کشور پذیرش آنها.

اول از همه کل این ورزش با انگیزه های سیاسی است و در آن زمان گمان می برند. کا است که نتیجه دادگاه عالی هدایت NRC روند در آسام که در آن از 19 لاخ حذف شدند حدود 10-12 لاخ هندوها. این سیب زمینی داغ نمی تواند به کار گرفته شده توسط BJP که ایدئولوژیک نمی تواند اعتبار خروج از هندوها از NRC در آسام. تنها راه بیرون شد به اعطای آنها تابعیت با عبور از کا. هر چند آسام تمایلی به قبول حتی این کارش به دلیل پیامدهای جمعیتی دولت دست و پا زدن در پرداختن به ویروسی پاسخ از آسام.

دوم ما قانون اساسی و قانون شهروندی, 1955 ، delineates اساس اعطای تابعیت در هند. هند نه اینکه مذهبی دولت نمی انتخاب کردن برای یک قانون تابعیت مبتنی بر دین. برای اولین بار تحت کا دین ساخته شده است پایه ای برای اعطای تابعیت. این ما را نقض قانون اساسی سکولار اساسی ساختار. یک دین مبتنی بر تابعیت رژیم نفرت به ما قانون اساسی طرح شد.

تصویر: Ajit Ninan

سوم از لحاظ تاریخی بر پارتیشن کسانی که مهاجرت به هند قبل از ژوئیه 19 سال 1948 اعطا شد تابعیت ارائه آنها اقامت در خاک هند شش ماه قبل از آن تاریخ است. مسلمانان که نقل مکان کرد و از هند به پاکستان پس از تجزيه اما تصمیم به مهاجرت پس از 19 ژوئیه سال 1948 تا به حال به درخواست ثبت و صدور گواهینامه توسط یک منصوب افسر. چنین روش نمی شد به تصویب رسید و با هجوم هندوها نقل مکان کرد که در آن زمان از شرق پاکستان (در حال حاضر بنگلادش) به آسام و دیگر مناطق شمال شرقی. آنها ساکن بوده اند وجود دارد از.

این آسامی اعتراض به چنین هجوم. اضطراب است که به دنبال آن منجر به آسام بر اوت 15, 1985, رفع جولای 25, 1971 به عنوان cut-off date برای اعطای تابعیت به افراد که از شرق پاکستان است. افرادی که پس از 25 جولای سال 1971 در نظر گرفته بودند به عنوان مهاجران غیر قانونی. اما آنها به دنبال تابعیت بر روی زمین است که آنها همواره ساکن در هند حتی قبل از جولای 25, 1971.

اعلامیه های ساخته شده توسط آنها را در فرآیندهای تحت NRC در آسام به وضوح منعکس کننده که آنها هیچ ادعا می کند که آنها مورد آزار و اذیت شدند. در این بافت است که در سال 2003 پس از آن معاون نخست وزیر و وزیر LK Advani گفت: در مجلس در پاسخ به یک درخواست توسط مانموهان سینگ به دنبال محل اقامت اصلی که یک مهاجر غیر قانونی است که یک مهاجر غیر قانونی.

چهارم حاضر ورزش نیز باطل به آسام توافق.

پنجم اعتراض است که به موجب قانونی داستان این کا احترام مانند مهاجران غیر قانونی شده اند مورد آزار و اذیت. این قانون است که در هر سه دلخواه. بیشتر آزار و اذیت ساخته شده است از اساس اعطای تابعیت تحت کا. آن را تنها می یابد ذکر است در کا اشیاء و دلایل.

ششم و نگران کننده ترین شیوه ای است که در آن این ورزش انجام شود. ثبت عمومی از هند است که در سرشماری کمیسر خواهد شد به روز رسانی این جمعیت ثبت نام (PR) با داده های اضافی تجویز شده (تاریخ و محل تولد اطلاعات در مورد پدر و مادر, مادر زبان Aadhaar شماره, شماره موبایل, voter ID, گواهینامه رانندگی). اثبات شهروندی نیاز به نظر کارمندان منصوب شده توسط دولت هنگام انجام ورزش و دقیق اسناد و مدارک.

برای انجام یک سرشماری تنها اطلاعات به دنبال این است که آیا فردی اتحادش را تغییر محل اقامت خود را در شش ماه گذشته. میلیون ها نفر از مردم فقیر خواهد شد که هیچ اسناد و مدارک ثابت کند که آنها در این کشور متولد یا این که پدر و مادر خود را در اینجا متولد شده اند. بسیاری از آنها نمی خواهد که دسترسی به مدرسه گواهی به عنوان به خوبی به خصوص در زنانی که ازدواج و حرکت به یک خانه جدید. عدم وجود چنین اسناد را قرار داده و آنها را در رده تردید شهروندان با علامت “D” در روابط عمومی.

سپس مراحل تحقیق و تجدید نظر شروع خواهد شد نیاز به کمک وکلا و دیگران. بسیاری از نه تنها اعضای یک جامعه از دست خواهد داد. آینده خود را در معرض خطر.

در به شدت متهم سیاسی محیط زیست بسیاری از دیگران خواهد بود هدفمند برای تأمین دلیل. محیط زیست محلی و همچنین به عنوان محلی فشار از انگیزه افراد با نفوذ نیز نقش مهمی در این فرایند است. همین دلیل است که وجود دارد احساس ناخرسندی و بیم و هراس به خصوص در میان فقرا است.

موضوع طبقه بندی نیز ناقص است. طبقه بندی جایز است اما باید منطقی nexus به این هدف به دنبال خواهد آورد. اگر کسانی که در قدرت در حال اشک ریختن برای آزار و اذیت مسیحیان به همین دلیل آنها نسبت به نگرانی از آزار و اذیت قرار تاميل? آنها چقدر است ؟ چرا BJP نه در رابطه با آزار و اذیت مسیحیان و دیگران را مورد آزار و اذیت همسایگان ما دیگر از بنگلادش و افغانستان و پاکستان ؟

کل ورزش است به تقسیم و حکومت. آن است که برای تداوم قدرت ورزش است که نشان دهنده استکبار از یک دولت است که انتخاب کرده است به مراقبت از.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>