ویکتور وزیر را مجارستانی, Carte Blanche: بهره برداری از همه گیر سیاسی به پایان می رسد

به عنوان جهان و اتحادیه اروپا مشغول مقابله با COVID-19 گیر ویکتور وزیر هماهنگ دیگری استبدادی قدرت چنگ زدن به کشور بهره برداری از این بیماری همه گیر برای منافع سیاسی در روز روشن. در مارس 30, مجارستانی مجلس—که توسط وزیر محافظه کار فیدز حزب—به تصویب یک قانون است که اجازه می دهد تا وزیر به قانون توسط فرمان. این لایحه اجازه می دهد تا وزیر به طور نامحدود گسترش اضطراری ملی اعلام شده در آوریل 11. همچنین معرفی دیگر اقدامات گسترده انعکاسی از قدرت گرفتن; یکی از اندازه گیری شدیدی از این لایحه حبس تا پنج سال برای روزنامه نگاران اگر دولت معتقد است که آنها در حال گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر.

با توجه به این لایحه تا زمانی که اورژانس غالب باشد و انتخابات جدید است. علاوه بر نقض قرنطینه نیز می تواند مجازات های پنج تا هشت سال در زندان است. در نامه سرگشاده ای مجارستان احزاب مخالف به نام لایحه “وزیر دیکتاتوری قانون است.”

این تعجب به جهان است که ویکتور وزیر را در مجارستان شده است اجرا شود به عنوان یک مافیا دولت پس از او به قدرت رسید به عنوان نخست وزیر این کشور را در سال 2010. وفادار cenacolo از الیگارشی کشور اجرا شود. با توجه به بوداپست فساد و مرکز تحقیقات این الیگارشی در حال دریافت کنندگان حدود 90 درصد از درآمد حاصل از خرید عمومی پروژه های تمویل شده توسط اتحادیه اروپا است. و به عنوان مشخصه معمولی دوست صمیمی دولت این پروژه ها در آسیا هستند توسط یک درجه از 1.7-10 بار در بازار رقابتی قیمت.

لایحه جدید تکمیل می مجارستان گذار از دمکراسی غیر لیبرال اغلب با قرار دادن یک دموکرات نمای کامل استبدادی دولت با حذف هر گونه باقی مانده قانون اساسی کنترل و توازن.

این محل گرفته شده با دو مهم پس زمینه.

در داخل کشور مردم مشغول هستند و هیچ گونه نگرانی در مورد نیازهای فوری و پیامدهای از COVID بحران است. به عنوان اجتناب ناپذیر است در زمان بحران و شهروندان عادی می تواند خیلی بیشتر به راحتی ساخته شده است به چشم پوشی های مدنی خود را به عنوان آنها سعی کنید به سقوط در خط با به اصطلاح “متخصص” مشاوره از مقامات. بسیاری از چیزهایی که می توانید به نحو موجهی بود ساخته شده وابسته به ایده نوعی بازگشت به حالت عادی. پیتر Krekó مدیر بوداپست مبتنی بر سرمایه سیاسی موسسه می گوید: “هنگامی که مرگ در هوا است مردم تمایل به تجمع در اطراف خود پرچم ملی و توجه خود را باریکتر شده است. در حالی که مخالفان و رسانه های آزاد تحت پوشش این عمل را قادر می سازد به طور گسترده ای متوسط مجارستانی به نظر می رسید کمتر نگران است. او بیشتر علاقه مند به شرکت در آن به خرید ماسک صورت است.”

دوم اینکه جهان غرب نیز گیرند در COVID بحران است. اگر چه مطبوعات تحت پوشش اقدامات وزیر را استبدادی قدرت گرفتن سیاست خارجی و حقوق بشر و مسائل در سراسر دولت آمریکا و اتحادیه اروپا شده است به پس زمینه رانده.

هر چند ماه ویکتور وزیر تقویت شبکه خود از حمایت و حاکم بر سیستم های تثبیت شده در فساد. هنگامی که اتحادیه اروپا توجه اگر نه در حال حاضر ؟ وزیر مجارستان را به خوبی ممکن است رسیدن به آن اوج از illiberalism. آن است که تکمیل آن انتقال به یک کشور که در آن یک گروه سازمان یافته از نخبگان گرفتن کل اقتصاد احتکار در توده; یک دولت که در آن آزادی های مدنی و موسسات تایید آنها—در حال محاصره کردن با ترکیبی از اصلاحات قانون اساسی و روغن به خوبی سازمان جنایی. در ده سال گذشته از پارلمان این کشور, وزیر اتحاد بازنویسی قانون اساسی دستکاری قوانین انتخابات, مجبور, مختلف, اخبار رسانه های به فروش کل عملیات به وفاداران مجبور سازمان های غیر دولتی از طریق کمک قانون—ثبت نام تحت عنوان “خارجی-پشتیبانی” اگر آنها یک آستانه از بودجه خارجی. وزیر را مضحک detestation لیبرالیسم آشکار بود خود را در “توقف سوروس” قانون پس از نام معروف مجارستان متولد میلیاردر و نیکوکار جورج سوروس. (وزیر متکی است یک پرکار تعداد سوروس-نفرت مبارزات به عنوان او به طور منظم peddles ضد سامی کلیشه برای منافع سیاسی و شایان ذکر است که در اواخر 80s, وزیر مورد مطالعه علوم سیاسی در آکسفورد در یک سوروس با حمایت کمک هزینه تحصیلی.) این قانون با هدف جرم عمل کمک به پناه جویان در کشور است.

Miklós Haraszti برجسته مجارستانی نویسنده گفته است مجارستان است “دست خوش پیشامد میشه در یک غربی قایق رو توسط یک شرقی باد.” مرکزی حمایت شبکه در حال حاضر شکل گرفته است که با شرکت های بزرگ-خوش آمدید و اجاره-به دنبال. آن است که تبدیل شدن به یک سیستم که در آن آزادی های مدنی خواهد بود مچاله متراکم کردن به عنوان کشور کامل انتقال آن به تبادل نظر کیفری سازمانی. وزیر مجارستان را بسیار دورتر از پوتین و روسیه و پوتین در روسیه, آن را غیر ممکن به از بین بردن وزیر از قدرت هستند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im