مشاهده از گل تلفونی ساحل, S. C.: بازگشایی در طول یک بیماری همه گیر

گل تلفونی ساحل, S. C.

درب آسانسور را باز کرد و داخل شد 10 نفر کهنه به یک فضای بزرگتر از یک گنجه هیچ یک از آنها با پوشیدن ماسک.

در لباس حمام آنها راه می رفت در خارج از هتل در سراسر عرشه استخر و به شن و ماسه در چه سریع تبدیل شدن به کارولینای جنوبی نقطه داغ برای COVID-19 – گل تلفونی ساحل. مردم در این شهرستان رفت و آمد مکرر در حال ترک خانه های خود اهمیت می دهد و گاهی اوقات چهره خود را پوشانده اند – در خانه پس از ماه از نگرانی به عنوان هتل ها و رستوران ها و سواحل بازگشایی شده است.

مارک جانسون گفت که او نمی مانند پوشیدن یک ماسک زمانی که او در محل کار ارائه دونات به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر Charlotte, North Carolina. “فقط شستن دست های خود را و استفاده از حس مشترک” آقای جانسون گفت: به عنوان او نشسته بر روی یک صندلی در شن و ماسه.

Coronavirus گرفته است تعطیلات. زمانی که هتل شد مجاز به شروع به گرفتن رزرو دوباره در مارس 15, وجود داشته است, 283 COVID-19 موارد در Horry شهرستان که شامل گل تلفونی ساحل. ژوئن 22, که تعداد صعود به حال به بیش از 2000 و عفونت ها دو برابر شده بود در نه روز.

و تعداد کسانی که تنها شامل افرادی که زندگی در شهرستان. این ارقام را به حساب نمی آوریم هر کسی که تست مثبت پس از مصرف COVID-19 خانه همراه با سوغات خرچنگ زاهد گوشه نشین و یا یک airbrushed تی شرت. رهبران کسب و کار برآورد 20 میلیون نفر بازدید این منطقه هر سال 60 بار Horry شهرستان جمعیت حدود 330,000.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان می تواند انتظار می رود در سال 2020 است. در ماه آوریل فقط 3 درصد از اتاق های هتل آپارتمان و کمپینگ در Horry شهرستان اجاره داده شد با توجه به تحقیقات از دانشگاه کارولینای ساحلی. توسط اواسط ماه ژوئن نرخ اشغال دوباره به 74 درصد تنها کمی کمتر از نمونه 81% در این نقطه در تابستان, کالج گزارش شده است.

مقامات بهداشت در حداقل پنج West Virginia شهرستان تعیین شده از طریق تماس با ردیابی که سفر به گل تلفونی ساحل به احتمال زیاد منجر به عفونت. آنها توصیه می کنند پیدا کردن مقصد امن تر و یا خود quarantining برای دو هفته پس از سفر.

“لطفا مراقب باشید. و لطفا فکر می کنم سخت واقعی مورد آزمایش هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی” وست ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت به مردم گفت که بازدید مرتل بیچ. “اگر شما را انتخاب کردن برای رفتن به یکی از پارک های ایالتی و یا انجام کاری در این محل در غرب ویرجینیا, ما می خواهم به جای شما انجام دهد.”

کریستی one green planet است که از کشور دیگری که تولید بسیاری از گل تلفونی ساحل بازدید کنندگان — اوهایو. به عنوان او نشسته در صندلی و تماشای او daughter-in-law با 11 ماهه نوه در اولین سفر خود را به ساحل او گفت: توصیه به خود قرنطینه وقتی که او برمی گرداند به او Nevada صفحه اصلی درخواست شد بیش از حد.

“اگر من در آن من می تواند فقط به عنوان به راحتی آن را بازگشت به خانه” خانم one green planet گفت. “شما نمی توانید زندگی خود را در ترس است.”

Horry شهرستان نیست کارولینای جنوبی تنها نقطه داغ. مقامات بهداشت در حال پیگیری ویروس خوشه در جامعه لاتین در اطراف Greenville, رستوران کارگران در چارلستون روستایی کلیساها که بازگشت به خدمات و خانواده و مجالس.

زمانی که رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر به طور موثر بسته دولت در آغاز ماه آوریل میزان موارد جدید پهن کردن. آن شروع به بالا رفتن دوباره بعد از بازگشایی شروع در اوایل مارس و رای را نگه می دارد در حال افزایش است. کارولینای جنوبی در حال حاضر چهارم-کمترین جدید عفونت رای دادن در این کشور هنگامی که تنظیم جمعیت انتهایی فقط آریزونا آرکانزاس و Alabama.

دولت مجموعه سوابق تقریبا هر روز برای تعداد موارد جدید, درصد مثبت, آزمون, و تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با COVID-19.

پس از بازگشایی شش هفته پیش پیام از هر دو دولت های محلی و ایالتی در ایالت کارولینای جنوبی منتقل شده از خاموش شدن ناگهانی به مسئولیت شخصی مانند شستن دست ها و پوشیدن ماسک, اگر چه آقای مک مستر گفته است او نمی خواهد نیاز به پوشش صورت.

پس از دادن تلویزیونی COVID-19 جلسات تقریبا هر روز زمانی که این ویروس برای اولین بار شروع به گسترش آقای مک مستر و مقامات بهداشتی دولت صحبت نکرده در مقابل دوربین برای بیش از یک هفته است. هنگامی که آنها صحبت آنها می گویند بستن کسب و کار دوباره از سوال.

“ما درک می کنیم که آنچه که ما در حال ادامه به درخواست از همه آسان نیست و بسیاری از آنها خسته از شنیدن همان هشدارها و مصرف همان روزانه احتیاطی اما این ویروس می کند نه یک روز” اپیدمیولوژی دولت دکتر لیندا بل در بیانیه ای گفت.

گل تلفونی ساحل نیازهای بازدید کنندگان است. به جای خاموش شدن جامعه در حال حاضر نگران است که تبلیغات بد می تواند نگه داشتن مردم به دور است. که می تواند خبر بدی بعد از رستوران ها و بسیاری از هتل ها بسته شد به مدت دو ماه.

از فوریه تا آوریل بیش از 1 به 4 از کارگران شغل خود را از دست داده و نزدیک به 45,000 شغل ناپدید شده در منطقه گل تلفونی ساحل, بز Horry شهرستان به بالای کارولینای جنوبی نرخ بیکاری با توجه به نرخ بیکاری.

برخی از کسانی که در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. دیگران که بازگشایی در حال مبارزه با این هزینه اضافی از تمیز کردن مواد غذایی و دیگر لوازم و کاهش درآمد به دلیل آنها نمی تواند جای به عنوان بسیاری از مشتریان تحت اجتماعی-دورى قوانین.

“مرد” در این مرحله من فقط دعا ما به عقب بر گردیم به حالت عادی. من می خواهم به نگه داشتن افراد سالم اما کسب و کار در حال صدمه زدن بیش از حد” گل تلفونی ساحل, عضو شورای شهر مایکل شاه بلوط گفت: در خارج از رستوران های بزرگ مایک غذای روح.

او متوقف شد و سرش را تکان داد. “من مطمئن هستم که آنچه طبیعی است که همیشه رفتن به مانند” آقای شاه بلوط گفت.

گل تلفونی ساحل شورای شهر در ابتدا یک محدودیت از سه نفر در هر آسانسور که اتخاذ قوانین برای بازگشایی هتل ها. اما در یک محل که در آن oceanfront افق است که تحت سلطه قد بلند هتل ها آن را غیر عملی به مردم را صعود تمام کسانی که از پله ها و یا منتظر خالی, آسانسور, آقای شاه بلوط گفت.

Jacko adam perri اجرا یک فروشگاه در جایی در مرتل بیچ برای بیش از 25 سال است. او فکر کرد که در مورد قرار دادن یک علامت بر روی درب نیاز به ماسک و درخواست مشتریان خود را برای پوشش دهان و بینی در هنگام داخل.

اما او خریداری $100,000 کالا در زمستان سال گذشته برای خود Vibes خوب هدیه فروشگاه و موجودی فقط نشسته وجود دارد برای دو ماه. او چهره او نمی تواند خطر تبدیل یک مشتری دور با فشار دادن ماسک.

پرسید که چه اتفاقی ممکن است اگر به طور ناگهانی مردم ترس از ویروس و جلوگیری از آمدن به گل تلفونی ساحل آقای adam perri کمربندش را بست و از “ما” به دنبال یک expletive.

“با عرض پوزش در مورد آن,” او گفت:. “اما این که بهترین کلمه ای که می توانید استفاده کنید که آیا من مریض و یا همه در خانه باقی می ماند.”

سازمان ملل در سراسر جهان به طور مشابه به تلاش برای جلوگیری از افزایش coronavirus عفونت به عنوان مستندات سهولت.

در آلمان بیش از 1,550 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در Toennies کشتارگاه در ردا-Wiedenbrueck و هزاران نفر از کارگران و اعضای خانواده قرار داده شده است تحت قرنطینه به تلاش برای توقف شیوع.

در سراسر کانال انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون روز سه شنبه اعلام کرد عمده عقبگرد از مستند اقدامات است که به شما اجازه میلیون ها نفر در انگلستان به, بارها, سینما, کلیساها, و سالن مو شروع ژوئیه 4. حرکت آمدند و در میان فشار قوی از کسب و کار به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

برخی از دانشمندان نگران این حرکت بیش از حد شتابزده به خصوص پس از اقدامات مانند یک آهنگ و ردیابی سیستم به مهر از هر گونه بیماری نیست و در عین حال در محل است. “این است که بیش از حد نارس” گفت: David پادشاه سابق مشاور ارشد علمی به دولت است. “برای بیرون آمدن از [مستند] خیلی زود است که بسیار خطرناک است.”

نرخ همچنان به صعود در سطح جهان

هند ضبط شده است حدود 15000 عفونت های جدید در هر روز و برخی از کشورهای جمعه با توجه به وزش مستند اقدامات به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس در میان این کشور 1.3 میلیارد نفر است.

در پاکستان دولت مصمم است به شناور ضعیف اقتصاد با باز کردن این کشور حتی اگر به سر می برند بیمارستان در حال چرخش به دور بيمار. موارد جدید نیز رو به افزایش شدت در مکزیک و کلمبیا و اندونزی.

عربستان سعودی یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در خاورمیانه با بیش از 161,000 موارد تایید شده تا کنون از جمله 1,307 مرگ و میر.

نگرانی از گسترش ویروس باعث عربستان سعودی بی سابقه تصمیم به محدود کردن تعداد زیادی از مردم انجام حج در این سال به تنها چند هزار. زیارت معمولا تساوی به 2.5 میلیون مسلمان از سراسر جهان است.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در آن زمان بیش از سه ماه برای جهان برای دیدن 1 میلیون و تایید عفونت اما فقط هشت روز به دیدن اخیر 1 میلیون نفر.

“بزرگترین تهدید ما در حال حاضر است نه ویروس خود را. این عدم همبستگی جهانی و رهبری جهانی” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP روزنامه نگاران فرانک Jordans گزارش از برلین; Menelaos Hadijicostis گزارش از نیکوزیا قبرس و نیک پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. AP روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله