ویتنام موفقیت در مهار Coronavirus: اهمیت همکاری شهروندان

شیوه ای که در ویتنام – یک ملت کوچک در فوری همسایگی چین – در برخورد با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر را دریافت کرده است بسیاری از ستایش از جامعه بین المللی است. اقدامات انجام شده توسط این کشور با منابع محدود سزاوار توجه و کشورهای دیگر باید تقلید مراحل خود را.

با توجه به گزارش های رسانه ای تا پایان ماه مارس سال 2020 تعداد تایید coronavirus بیماران در ویتنام تنها 194 و مهمتر بدون تلفات. همانطور که از 6 فروردین 95 بيمار مبتلا به بهبود بود. این در واقع یک دستاورد قابل توجهی با توجه به این که این زمین های مشترک مرزی با چین و مرزهای دریایی چین و ویتنام تحت مناقشه با چین قایق ها و کشتی های بسیار غالبا تجاوز به ویتنامی EEZ و آبهای سرزمینی. در مقایسه کره جنوبی و تایلند و میانمار و هند را به شدت رنج می برد.

یک ارزیابی عینی نشان می دهد که ویتنام گرفته بود فعال مراحل را برای حفاظت از جمعیت آن است. ویتنام در زمان تعدادی از طرح های اولیه و درک دقیق ماهیت این چالش است. اولین ویتنام متوجه شدم که آن را به درمان می شود به عنوان جنگ. آن اعلام شد که در آن اعلام جنگ علیه Coronavirus در پایان ماه ژانویه در هنگام وقوع هنوز محدود به چین است. برتر Nguyen Xuan Phuc گفت: در طول یک جلسه از ویتنام حاکم حزب کمونیست “مبارزه با این بیماری همه گیر به معنی مبارزه با دشمن است.” آن را به حالت تعلیق همه پروازهای بین ویتنام و چین است. سوم آن تصمیم به نگه داشتن مدارس و دیگر موسسات آموزشی بسته پس از سال جدید قمری ، چهارم آن قرار داده شده آن استان های شمالی Vinh Phuc در قرنطینه در اواسط ماه فوریه زمانی که معلوم شد که حدود 50 درصد قربانیان متعلق به این منطقه هر چند تعداد بسیار کوچک بود. شناسایی نقطه داغ و در نظر گرفتن گام های لازم برای جداسازی این منطقه در اوایل شروع به در ویتنام است. پنجم آن اعلام اجباری 14 روز دوره قرنطینه برای هر کسی که پس از رسیدن در ویتنام از کشورهای خارجی است. ویتنام برقرار دقیق قرنطینه سیاست و انجام کامل ردیابی از تمام افرادی که در تماس با ویروس. ویتنام همچنین نگهداری از آهنگ, دوم, سوم و چهارم را از تماس با افراد آلوده. ششم در نهایت آن را لغو تمام پروازهای خارجی برای جلوگیری از مردم از آمدن به ویتنام با عفونت است. این اقدامات اجرا شد خیلی زودتر در این دوره از این بیماری همه گیر از در چین که در آن مستندات از تمام شهرستانها مورد استفاده قرار گرفت به عنوان آخرین چاره برای حفظ این ویروس از گسترش بیشتر.

ویتنام سریع و استادانه دست زدن به مقابله با گسترش این بیماری نیز همراه با نظارت دقیق بر های جعلی اخبار و اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس. به موقع عمل و مجازات برای کسانی که زیاده روی در این فعالیت اجازه نمی دهد این عدد به بالا برود.

مهم ترین جنبه از مقابله با این بیماری شد و همکاری موثر از آن مردم است. ویتنام است که به خوبی توسعه فرهنگ نظارت را تشویق محله سازمان دیده بان نظام است. شهروندان ویتنامی شد و انتظار می رود به اطلاع رسانی در مورد همسایگان خود اگر آنها مشکوک هر گونه اشتباه انجام می دهند. اعتماد به نفس از مقامات ویتنام برای این اندازه گیری را می توان در بیانیه ای از Huu Truong Khanh رئیس بخش بیماریهای عفونی در شهر هو چی مین بیمارستان کودکان. او اظهار داشت: “اگر یک فرد آلوده است که در منطقه آنها گزارش خواهد داد این است.” دولت ویتنام دستورالعمل به ساکنان’ هانوی به خود منزوی در خانه بود با دقت دنبال کرد.

داوطلبانه همکاری شهروندان باید اشاره کرد مردم از کشورهای دیگر است. موفقیت در برابر این بیماری همه گیر را می توان تنها اگر شهروندان درک مسئولیت های خود و همکاری با دولتی عزل دستورالعمل حذف. در حالی که بسیاری از دولت ها گرفته اند مراحل مانند ویتنام وجود دارد عدم شناخت از شدت بیماری توسط خود مردم است. کشورهای غربی رنج می برد بیشتر به عنوان شهروندان وجود دارد را درک نمی کنند در ابتدا ماهیت تهدید.

سرخپوستان می تواند تا حد زیادی بهره مندی از تجربه ویتنام است. در حالی که دولت هند گرفته شده چند مرحله برای جلوگیری از گسترش بیماری در ویتنام همکاری از برخی از بخش های این شهروندان است که به دور از رضایت بخش است. و آنها باعث مشکلات برای همه است.

سه جنبه مهم برای حاوی این بیماری همه گیر. اولین دستورالعمل های اجتماعی فاصله باید با دقت دنبال کرد. دوم محله سازمان دیده بان سیستم باید به طور داوطلبانه اتخاذ شده توسط سرخپوستان. شهروندان باید با ارائه اطلاعات مورد نیاز به مقامات در مورد کسانی که در آن پنهان شده و می تواند ناقل ویروس. ردیابی این افراد بیش از مزاحمت برای ساختار اداری. که این ویروس نمی توانیم بر اساس دین باید در نظر. این باید به وضوح قابل درک توسط Tablighi Jamaat پیروان. برآورد فعلی این است که آنها تشکیل می دهند 60 درصد از بیماران. در برخی از استان ها از آنها می شود و تا 90 درصد از افراد آلوده. ساعت مودی به درستی هشدار داد “بی دقتی از چند بد درک مفاهیم چند شما می توانید کودکان خود را پدر و مادر خود و خانواده و دوستان خود کل کشور در معرض خطر قرار دارد. از آن خواهد شد غیر ممکن است برای برآورد قیمت هند را مجبور به پرداخت اگر این بی دقتی همچنان ادامه دارد.” سوم, اخبار نادرست و اطلاعات غلط باعث آسیب بزرگ. اطلاعات غلط باعث وحشت واکنش ابطال مزایای اقدامات دولت است.

این یک جنگ است و خواستار همکاری همه را به نفع خود. پزشکان و پرستاران امدادگر کارکنان تمیز کردن کارکنان پلیس و پرسنل اداری در حال جلو ما رتبه رزمندگان و شایسته احترام ما و پشتیبانی کامل برای ادامه به انجام کار خود را به خطر می اندازند زندگی خود را. این درس باید internalised توسط همه شهروندان و مبارزه با این بیماری همه گیر unitedly.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de