تماس ویدئویی? فکر می کنم مثل یک vlogger

تماس تصویری در حالی که کار از خانه یک تجربه جدید برای اکثر مردم است. صحبت من به چند نفر که استفاده از ویدئوها در هر روز برای برقراری ارتباط – از تاثیرگذاران. خود را بزرگ نکته: “فکر می کنم مثل یک Vlogger”.

فکر می کنم مثل یک vlogger در حالی که تماس تصویری

من از یک دوست که ایجاد تصویری وبلاگ و از این رو است vlogger. بسیاری از ما در حال حاضر نیاز به استفاده از مکالمه تصویری را به ماندن متصل به کار می کنند. در اینجا چیزی است که او گفت: “چه کسی می داند که تماس تصویری بهتر از vlogger? آنها با استفاده از فیلم های خود را به تصرف خود توجه میلیون ها نفر از بینندگان. هنگامی که شما در حال مکالمه تصویری خود را همکاران شما با استفاده از همان رسانه تصویری. آن است که این رسانه جدید شما با استفاده از به اشتراک گذاری ایده های خود را. آن است که خود را رسانه های جدید برای نفوذ در جهان است. بنابراین فکر می کنم مثل یک vlogger.”

بصری روشن

مارتین سورل در مورد میانگین Facebook تصویری در حال تماشا کمتر از 2 ثانیه. در جهان از کاهش توجه دهانه vloggers حذف همه چیز را که منحرف بیننده.

توجه به کتاب و پوستر است که نشان می دهد تا زمانی که آن را به نوبه خود شما را به صحبت می کنند. اجتناب از راه رفتن در اطراف در حالی که تماس تصویری همکاران خود و یا کار همکاران. چند مترجمان آزاد در workwear (اینجا چرا) و رعایت دقیق زمانبندی کار. که یک عمل بزرگ.

تماس تصویری است که یک استراتژی صدا

تصور کنید در حال تماشای یک فیلم در یک تئاتر که در آن وجود دارد زوزه نوزاد. آن را ناراحت کننده برای پدر و مادر و باعث می شود آن را سخت را برای دیگران به تمرکز بر روی فیلم. تماس تصویری با این نسخهها کار در همان اصول است. قطع میکروفون خود را اگر شما در حال صحبت کردن. یک پس زمینه با گریه بچه ها وافغان, موسیقی بازی خود را در اتاق پرو, ترافیک برای تلفن های موبایل و غیره می تواند آن را سخت برای دیگران به لحن. نکته: بسته شدن پنجره ها و کشیدن پرده ها می تواند در بهبود کیفیت صدا.

اجتماعی مانند یک vlogger

اکثر مردم تا به حال به نگرانی در مورد پایه تکنولوژی مادون در خانه. مکالمه تصویری نیاز به پهنای باند. سرمایه گذاری در یک اتصال با سرعت بالا توصیه می شود. اتصال با سرعت بالا در خانه می تواند به بهبود تجربه از تماس تصویری برای کار.

معاشرت مانند یک vlogger. آنها در تعامل با بینندگان خود را برای “کار” و همچنین زمان ساخت نسبتا شخصی ارتباط با بینندگان. که شاید یک مهارت با ارزش یادگیری است. صرف برخی از زمان “معاشرت” با همکاران خود. تماس تصویری می تواند شما را از احساس انزوا و تنهایی است.

کار در حال پیشرفت

فکر می کنم در مورد کار از خانه به عنوان طبیعی است. تفکر مانند یک vlogger می تواند به شما یک headstart که چگونه برای انطباق کار خود را به محیط جدید است. حتی در این بحران وجود دارد این است که یک پوشش نقره ای. افرادی که باید انجام رفت و آمد طولانی می تواند خواب کمی طولانی تر.

کارکنان شکایت در مورد داشتن زمان به upskill خود را. ممکن است این زمان را که دوره آنلاین. آن را یک فرصت برای upskill خود و ایجاد مهارت های جدید.

مردم مشتاقانه این تعطیلات آخر هفته هنگامی که آنها می توانید باز کردن و خواندن یک کتاب و به اشتراک گذاری یک وعده غذایی با عزیزان خود. همه که روزانه امکان به عنوان بسیاری از ما در حال حاضر ماندن در قرنطینه.

هر بحران یک فرصت ساخته شده است در. و که می داند که شما ممکن است تبدیل شدن به بعدی vlogging احساس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>