تماس تصویری پروتکل: زمانی که در مکالمه با فرد دیگری سزاوار حسن نیت ارائه میدهد از کل ما توجه

توسط Etty Kett

اعتراف آن در برخی از نقطه شما استفاده می شود به استفاده از قابل مشاهده بودن در یک دفتر صوتی تماس و داشتن مایک در ‘قطع’ به انجام برخی از multi-tasking. شاید شما در زمان مراقبت از برخی از فشار دادن کارهای عادی و روزمره خانگی و یا میگردین از طریق ایمیل و یا پیام و یا حتی صعود سطح دیگری که به طرز وحشیانه ای اعتیاد آور بازی های آنلاین.

اگر شما را – و نه همه – آن را در یک قبر نقض قوانین و مقررات. زمانی که ما مشغول گفتگو شخص دیگر سزاوار حسن نیت ارائه میدهد از کل ما توجه است. به همین دلیل تا آنجا که ممکن است آن را همیشه بهترین به بحث های مهم در تماس تصویری. جدای از این واقعیت است که آن نیروهای شما را به توجه وجود دارد متعدد دیگر مزایای مکالمات ویدئویی. کارشناسان تاکید است که بهترین ارتباط اتفاق می افتد و چهره به چهره, چون به غیر از آنچه ما می شنویم ما نیز انتخاب کنید تا بسیاری از پیام های مهم از مشاهده شخص دیگر عبارات و نشانه های غیر کلامی. با شخصی جلسات تقریبا حکومت های تماس تصویری است که نزدیک ترین جایگزین.

کارشناسان همچنین تاکید بر اهمیت زبان بدن در تاثیرگذاری بر کیفیت یک جلسه. زمانی که همه طرف های درگیر در یک گفتگو می تواند هر یک از دیگر آنها تمایل به لبخند nod و تمرکز است که باعث می شود مغز بیشتر پذیرای بحث. هنگامی که شما می دانید که فرد دیگر نمی توانید از دیدن شما وجود دارد تمایل به دولا دولا راه رفتن و نگاه به اطراف می فرستد ظریف سیگنال به مغز به خاموش کردن.

البته می تواند شرایط تخفیف. تماس های تصویری جویدن تا پهنای باند به ویژه هنگامی که چندین نفر درگیر است. مردم زندگی در تنگ محله ممکن است مایل به خطر همکاران خود شاهد soap opera آشکار بین خود بد خو کودکان و رفتند مرد متاهل. و یا آنها ممکن است خسیسانه چادری با توجه به گرمای سوزان و طبعا تمایلی به پاسخ غیر منتظره تماس تصویری.

به همین دلیل است که مدیران ارشد باید با استفاده از تماس تصویری با صرفهجویی ترجیحا برای کوچک جلسات مهم است. و یا آنها را در معرض خطر سناریو به تصویر کشیده شده در یک حقه تصویری که رفته ویروسی – عاطفی مرد جوان گفتن رئیس خود را که در سخنرانی خود که پس از حرکت او شده است به اشک نقل مکان کرد و حتی به عنوان او بر روی کامپیوتر کاربر لغو احکام صادره ی پیاز زیر میز!

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im