پیروزی بر virus شلوغی پیاده رو به زندگی در ووهان.

ووهان, چین

پیاده رو فروشندگان با پوشیدن ماسک و دستکش به فروش می رسد گوشت و گوجه فرنگی و هویج و دیگر سبزیجات به خریداران در روز جمعه در شهر چینی که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که کارگران آماده برای یادبود ملی در این آخر هفته برای سلامت کارگران و دیگران که درگذشت در شیوع.

خریداران و فروشندگان در Minyi محله در این شهرستان در جنوب غربی طرف تا به حال به انجام کسب و کار خود را بیش از بالا زرد موانع به عنوان دسترسی به جامعه است که هنوز هم کنترل می شود.

مقامات در حال کاهش کنترل داشته ووهان 11 میلیون نفر از افراد در خانه برای دو ماه اما بسیاری از مغازه ها هنوز بسته است.

ساکنان شده است با تکیه بر آنلاین مواد غذایی و دولت-سازمان غذا تحویل پس از بسیاری در دسترسی به این شهر به حالت تعلیق در Jan. 23 و رستوران ها و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر تعطیل.

در حالی که ایالات متحده و دیگر دولت ها تشدید کنترل و تعطیل کسب و کار رهبران چینی در حال تلاش برای احیای جهان و دومین اقتصاد پس از اعلام پیروزی بر شیوع.

هنوز مقامات محلی دستور به جلوگیری از عفونت های جدید به عنوان میلیونها نفر از مردم در جریان بازگشت به کار در کارخانه ها و ادارات و مغازه ها.

مسافران هواپیما و قطار و مترو و اتوبوس در حال بررسی برای تب و کارفرمایان باید سفارشات برای ضد عفونی کردن محل کار به طور منظم.

سبزی فروش شیه Lianning گفت: او را برداشت منابع در یک بازار عمده فروشی ساعت 5 و سوار به Minyi. او برای بررسی تب در محله ورودی.

خانم Xie راه اندازی فروشگاه در یک پیاده رو در مقابل مغازه ها بسته بودند که تحت پوشش رول کردن درب فلزی. بلوک احاطه شده بود سر بالا زرد موانع نصب شده برای نگه داشتن ساکنان داخل در قرنطینه.

“کسب و کار ما است و نه بد. در اینجا این است که قطعا بهتر از داخل خانه گفت:” خانم Xie. “هیچ کس می خواست به داخل. مردم مایل به خرید چیزهایی خارج است.”

“من احساس نمی امن برای رفتن به یک سوپر مارکت” گفت: Zhan Reshi که عینک دو لایه ماسک و خرید گوشت خوک برای همسر و نوه. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم,” او گفت:. “بسیاری از عفونت های اتفاق افتاده در سوپر مارکت.”

ووهان و بقیه چین در حال آماده سازی برای یک کشور سه دقیقه سکوت در روز شنبه به افتخار 3,322 افرادی که رسما درگذشت این ویروس از جمله پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی که اعلام شده شهدا.

آنها شامل Li Wenliang یک چشم پزشک در ووهان که تنبیه شد در ماه دسامبر برای هشدار در مورد ویروس و بعد از درگذشت این بیماری است. او نمادی از خشم عمومی در حزب کمونیست برای سرکوب اطلاعات در مورد کوروناویروس احتمالا بدتر شدن آن قبل از آن در زمان عمل در اواخر ماه ژانویه است.

حزب لغو آقای لی را توبیخ و اعلام کرد او یک قهرمان به عنوان بخشی از تبلیغات تلاش با هدف منحرف انتقاد از پاسخ رسمی.

در شنبه پرچم ملی خواهد بود و کاهش به نیمی از کارکنان در ساعت 10 صبح در حالی که آژیر حمله هوایی و شاخ از اتومبیل های قطار و کشتی را “ناله در غم و اندوه” رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

به مردم گفته شده برای جلوگیری از گورستان در شنبه شروع از سه روز تعطیلات زمانی که خانواده ها به طور سنتی تمایل گور اجداد.

ووهان حساب برای سه چهارم از چین به ویروس مرگ و میر است اما گزارش هیچ مورد جدید را برای یک هفته. با وجود آن کنترل نیاز به اجازه رسمی برای ورود یا ترک شهر هستند به اقامت در محل از طریق پنج شنبه.

خانم Xie گفت: او هنوز هم نگران بود در مورد ویروس اما تا به حال برای بازگشت به کار.

“ما هیچ انتخاب” او گفت:. “وجود دارد, پیر و جوان در خانواده با ما زندگی می کنند. ما باید یک بار سنگین مالی.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP تولید اولیویا ژانگ کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de