وجود دارد یک افسانه است و در آن جایی. مثل یک پشه های مزاحم که زندگی زیر بینی از یک امپراتور توانا و طول می کشد لذت در آزار او, Arvind Kejriwal, یکی کسی است که در غیر این صورت تهدید آمیز BJP شماره. مهم نیست که چقدر سخت این حزب تلاش می کند تا آنها به سادگی نمی تواند به نظر می رسد به گذشته او. در یک سطح سیاسی دهلی نو است به خصوص قابل توجه میدان نبرد اما BJP را انتخاب کرده است آن است. حزب حاکم سعی کردم به شدت در بسیاری از راه های مختلف برای جلوگیری Kejriwal و در عین حال در اینجا او پشت در اتاق و قرائت Hanuman Chalisa به بوت.

دولت او بود خنثی با استفاده از انواع ابزار کار اقدام قانونی گرفته شده است در برابر بسیاری از AAP رهبران و رسانه ها بسیج علیه دولت همه را از طریق آن تصرف. و سپس در این انتخابات BJP انتخاباتی جدید را لمس پایین. این تلاش به شکل رای دهندگان شده است هرگز به عنوان به آن را در این زمان در اطراف. BJP سعی کردم آن را به بهترین سطح برای توصیف ضد کا اعتراض به عنوان ضد ملی و کار سخت را امتحان کنید و اتصال Kejriwal با آن. در بخشی Kejriwal بود بسیار مراقب باشید به هدایت و روشنی از همه به طور بالقوه polarising مسائل – JNU جامع و شاهین باغ ساخت BJP کمپین نگاه به طور فزاینده ای از جان گذشته.

تصویر: چاد کرو

حاشیه پیروزی چیزی است که به ویژه مهم است. برای یک وقت دولت به بازگشت به کار در چنین غالب مد قابل توجه است. قادر به بیشتر یا کمتر حفظ تقریبا غیر واقعی حاشیه پیروزی که آن را به حال برنده پنج سال پیش است و حتی بیشتر خاص است. برای مطمئن شود, BJP بهبود یافته و رای خود را به اشتراک گذاری و بهبود یافته خود را شمارش. اما یک 4-5 صندلی افزایش در انتخابات مربوط به یک وقت دولت و آن هم پس از یک تلاش هماهنگ از هیچ یک دیگر از Amit Shah چیز به احساس و حتی حاشیه راضی کردن در مورد.

این نتیجه تضعیف BJP ادعا می کند که یک استراتژیک حزب که نقش بازی طولانی. آن را تا به حال پنج سال برای ایجاد یک جایگزین مناسب در دهلی اما آن را کمی به تقویت خود محلی سازمان و صرف تمام انرژی آن در تلاش برای اخلال و نا امید AAP دولت است. در سال 2020 آن را به حال هیچ رهبر محلی هیچ پلت فرم آن را به حال هیچ چاره ای اما برای رفتن به یک چیز و آن را به خوبی می داند – با استفاده از ملی کارت به اهریمن جلوه دادن جامعه و امید به تحکیم هندو رای دادن. اندازه گیری برابر قوی توسعه و رفاه زمین که AAP دولت قادر به کوه با تشکر از تلاش های خود را بر روی زمین BJP انتخاباتی احساس تیز و توخالی است.

سه چیز روشن از این قاطعانه دستور. که ناسیونالیسم تخته نه تنها محدودیت است اما آن می تواند نتیجه معکوس. آن را می توانید برنده چند افزایشی رای اما تا می توانید آن را احساس کهنه و از جان گذشته و خدمت به برقراری ارتباط فقدان هر گونه املاک و چشم انداز. دوم گروهی نیاز به یک داستان برای برنده شدن در انتخابات. آن را نمی تواند تکیه انحصاری بر روی متغیرهای طبقه حسابی گریخته و اتحاد و زمان انتخابات وعده های دیگر به اندازه کافی. یک داستان باور با شواهدی که substantiates این مهم است. BJP است از جمله داستان به عنوان AAP; در این مورد دومی به مراتب بیشتر مربوط به رای دهندگان.

و در نهایت در حالی که یک داستان است که لازم است نه کافی. AAP پیروزی تا حد زیادی به کار با بلوغ از Arvind Kejriwal, به عنوان یک سیاستمدار. آن است که تنها در آخرین بخش از تصدی خود که او صدای خود را به عنوان یک رهبر. او را متوقف حمله به مودی و چیدن دعوا با مرکز متوجه شدم که به طور مداوم شکایت در مورد خنثی بودن توسط مرکز undercutting توسعه خود را روایت و او را نگاه ضعیف و خجالتی نیست و دور از آشکارا آغوش خود را هندو هویت قاب خود را در عاطفی تشدید شرایط – به عنوان یک ‘پسر’ ساخته شده و بیشتر تلاش آگاهانه را از طریق به عنوان یک رهبر و وزیر و نه به عنوان یک فعال.

تصمیم به هدایت روشنی از BJP تله گذاشته بود و رعایت بدون متزلزل حتی یک بار و به عنوان نتیجه AAP روایت تحویل داده شد به رای دهندگان بدون هیچ گونه muddling. Kejriwal را تکذیب کرد BJP مهمات است که این رشد در حالی که نگه داشتن داستان خود را دست نخورده; BJP تا به حال هیچ بحث واقعی به ارائه خود را در برابر هسته زمین است.

دهلی نتیجه می اندازد تا برخی از جالب مفاهیم برای آینده است. Kejriwal نشان داده است که حتی زمانی که BJP می کند بدترین حالت آن می توان آن را شکست داد. در حالی که در حال حاضر وجود دارد یک الگو از انواع برای قادر بودن برای به چالش کشیدن BJP بسیاری از احزاب قابلیت به اتخاذ آن است. برای BJP روشن بود پس از آن تا به حال موفق به ساخت محلی واحد است که برنده شدن در دهلی نو بود که همیشه رفتن سخت باشد اما این امر باید امیدوار به دریافت بیشتر اطمینان سنجی از استراتژی است که آن را تقریبا به طور قطع استخدام در بیهار و بنگال.

یکی نیست که به یک حامی Kejriwal به احساس خوبی در مورد این نتیجه. این واقعیت است که AAP متمرکز بنابراین قاطعانه نه تنها در زمان انتخابات بلکه در تمام طول زمان تصدی خود در تقریبا شهری اعمال حکومت جدید است و تشویق به ثبت نام برای سیاست در هند. BJP این کمپین از سوی دیگر آنقدر سمی و بدبینانه است که آن شکست قابل توجهی می دهد بسیار مورد نیاز فضای تنفس برای یک دموکراسی است که مورد حمله قرار گرفت. تا بعد از انتخابات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im