راز ویکتوریا انگلستان را بازوی فایل برای طلبکار حفاظت

یک مغازه در خیابان آکسفورد لندن قبل از این مستند.

عکس: Hollie Adams/مهر نیوز

لندن—بریتانیا واحد victoria’s Secret صاحب L Brands , Inc. زمینه برای حفاظت از طلبکاران جمعه آن را به عنوان چنگ زدن با اختلال ایجاد اغتشاش توسط coronavirus همه گیر در یک حرکت است که می تواند در فروش کسب و کار.

L برندهای استناد به یک ابزار در انگلستان به نام “نور-لمسی دولت” که مانند پر کردن برای ورشکستگی ایجاد یک مهلت قانونی برای ادعای بدهی های پرداخت نشده. اما بر خلاف در پرونده ورشکستگی این اجازه می دهد تا مدیریت برای نگه داشتن در حال اجرا کسب و کار با رضایت مدیران.

این شرکت در انگلستان بازوی استخدام بیش از 800 نفر و در عمل 25 فروشگاه تحت راز ویکتوریا و صورتی مارک های که بسته شده اند به صورت هفته به دلیل بیماری همه گیر. دولت روند مانع آن کسب و کار آنلاین است که ادامه خواهد داد به تجارت.

این شرکت گفت: این حرکت می تواند منجر به فروش دارایی ها یا یک بازسازی از شرایط اجاره نامه در تمام فروشگاه ها. سخنگوی گفت: بسیاری از کارکنان شرکت بودند furloughed و وجود دارد خواهد بود هر گونه فوری موانعی هر چند که موضوع را به بررسی.

انگلستان arm ساخته شده و یک عامل از دست دادن £170 میلیون دلار ($214 میلیون دلار) در ماه فوریه 2019 با توجه بیشتر به تازگی اطلاعات موجود از براده.

این حرکت تاثیر نمی گذارد L مارک عملیات در خارج از انگلستان

انگلستان بود victoria’s Secret است, اولین تاخت و تاز کردن در خارج از آمریکای شمالی راه اندازی آن اول کامل-طبقه بندی فروشگاه ها وجود دارد در سال 2012. این کشور یک تکه کوچک از این با لباس زیر, غول پیکر, کسب و کار که عمدتا متمرکز در شمال امریکا است. وجود دارد آن تلاش کرده است با فازها و کاهش فروش و سود آن را به عنوان از دست رفته مشتریان به صورت آنلاین upstarts.

از آرشیو

دلیل تغییر سلیقه مصرف کننده جنسی-آزار و اذیت اتهامات و نظارت بر روابط جفری اپستین, victoria’s Secret سهام شده است غلت و آن را نشانه های آن ممکن است به دنبال یک خریدار.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران به تازگی راه دور از یک معامله را به راز ویکتوریا خصوصی ترک شرکت آب و آسیب را از این بیماری همه گیر بدون تزریق پول نقد آن را دریافت کرده اند.

L مارک گفت: ممکن است این برنامه ریزی قابل توجهی کاهش هزینه در راز ویکتوریا شد و در ادامه به دنبال یک spinoff از آن با رشد سریع بدن آثار بخش را جداگانه publicly traded company.

کلمبوس, اوهایو, شرکت بسته آن در فروشگاه های ایالات متحده در ماه مارس و گفت: این امر کردند بسیاری از کارگران فروشگاه وجود دارد. این کار در مورد 94,000 نفر در سراسر جهان از جمله کارکنان پاره وقت به عنوان Feb. 1.

عجز از پرداخت دیون حفاظت از ابزار استفاده شده توسط L برندها در انگلستان استفاده شد در ماه آوریل توسط گروه فروشگاه های زنجیره ای Debenhams PLC برای جلوگیری از تحت فشار قرار دادند توسط طلبکاران به انحلال کسب و کار خود را در حالی که فروشگاه های آن بسته شد به دلیل بیماری همه گیر.

نور-لمسی دولت به ندرت استفاده شده است در انگلیس گفت: دیوید استاینبرگ یک شریک در قانون شرکت Stevens & بولتون به دلیل آن می تواند مخاطره آمیز برای مدیران باقی می ماند که در نهایت مسئول این شرکت با وجود واگذاری آن روز به روز در حال اجرا است.

اصلاحات & Amplifications
L مارک’ انگلستان arm ساخته شده و یک عامل از دست دادن £170 میلیون در ماه فوریه 2019 با توجه بیشتر به تازگی اطلاعات موجود از براده. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: از دست دادن£170,000. (اصلاح شده در تاریخ 5 ژوئن)

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im