راز ویکتوریا خریدار به دنبال لغو تصاحب پس از Coronavirus

L مارک در ماه فوریه موافقت با فروش سهام کنترل در راز ویکتوریا و آن صورتی با نام تجاری به چنار برای $525 میلیون. در بالا یک عابر پیاده در راه رفتن گذشته شیکاگو فروشگاه لباس زیر زنانه نام تجاری در 20 مارس.

عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران می خواهد به قراضه برنامه های خود را به کنترل از راز ویکتوریا خریداری که رسیده بود هفته قبل از coronavirus همه گیر باعث تلاش های زنجیره ای خود را در ایالات متحده فروشگاه.

سرمایه گذار گفت: این تصمیم توسط L Brands , Inc., LB -23.64% پدر و مادر از لباس زیر, برند, برای, از فروشگاه های ایالات متحده خود را در ماه مارس کردند که اکثریت آن را کارگران و جست و خیز مارس پرداخت اجاره بها نقض شد از پیشنهاد معامله با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط چنار در یک دلاور دادگاه روز شنبه. این شرکت به دنبال دادگاه برکت برای شکستن معامله است.

سهام L مارک های که پدر و مادر از حمام و بدن کار می کند, کاهش بیش از 20% بعد از اینکه به طور موقت متوقف شده است.

در یک بیانیه L مارک گفت: آن معتقد است فسخ معامله باطل است و آن را “به شدت دفاع از دعوی و پیگیری تمام راه حل های قانونی برای اجرای آن قراردادی حقوق.” این شرکت گفت: این امر به ادامه کار نسبت به بستن معامله.

L مارک در ماه فوریه موافقت با فروش سهام کنترل در زنجیره ای و صورتی و نام تجاری به چنار برای $525 میلیون. به عنوان بخشی از این معامله دیرین رهبر لسلی Wexner توافق به مرحله پایین به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. این معامله به ارزش لباس زیر زنانه نام تجاری در 1.1 میلیارد دلار است.

مربوط تصویری

راز ویکتوریا شد یک نیروگاه بزرگ, خرده فروش با تشکر از دیدگاه مدیران در شرکت مادر آن است. اما در میان تغییر سلیقه مصرف کننده, آزار و اذیت جنسی اتهامات و روابط جفری اپستاین در حال حاضر تحت بررسی یک بار یاد تجاری انبار شده است غلت و آن را نشانه های آن ممکن است به دنبال یک خریدار. عکس: گتی ایماژ

نوشتن به Khadeeja صفدر در [email protected] و کارا در لمباردو [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru