معاون رسانه موسس و مدیر عامل سابق شین اسمیت عکس در لندن در سال 2016 نظارت بودجه مقابله با TPG که ارزش معاون مراتب بالاتر از رقبای خود.

عکس: جود Edginton برای وال استریت ژورنال

معاون رسانه های گروهی را دیدم مشکلات پیش رو برای کسب و کار خود را در سال 2017 جدید-شرکت رسانه ای مجموعه ای را برای جمع آوری پول بیشتر.

اولویت برای بنیانگذاران و مدیر اجرایی شین اسمیت شد به امن یک چشم ظاهر ارزیابی برخی از افراد نزدیک به این شرکت می گویند. او تمایل خود را زمانی که خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت TPG سرمایه گذاری $450 میلیون دلار ارزش نهادن معاون در 5.7 میلیارد دلار به مراتب بالاتر از هر معاون رقبا.

اما تزریق پول نقد در آمد در هزینه: معاون توافق برای تضمین TPG قابل توجهی پرداخت پایین جاده. تحت شرایط اولیه معامله, معاون پیش بینی شده پرداخت و به ارزش حدود 400 میلیون دلار به TPG در سهام و سود سهام نقدي بین 2020 و 2024, شروع ماه گذشته با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط وال استریت ژورنال.

سال گذشته معاون رسانه renegotiated شرایط با TPG که به توافق برای تنظیم پرداخت به نفع سهام بیش نقدی مردم آشنا با این وضعیت می گویند. که به معاون برخی از اتاق تنفس اما آرایش جدید می تواند ترک TPG به عنوان بزرگترین خارج از سهامداران و رقیق دیگر سرمایه گذاران.

معاون کنون بزرگترین جدید-شرکت رسانه ای تلاش کرده است به نوبه خود سود. آن را از دست داده و حدود 50 میلیون دلار در سال گذشته مردم با آن آشنا مالی می گویند. این شرکت با هدف قرار دادن درآمد حاصل از $650 میلیون دلار در سال 2019 به ارمغان آورد در حدود 600 میلیون دلار با توجه به اسناد و مدارک و مردم آشنا با این موضوع.

آن را یک وضعیت معاون و مدیریت آن تیم در نظر گرفته شده بود با توجه به اسناد و مدارک و مردم است. آنها شرط بندی TPG لایحه هرگز به دلیل, به دلیل, معاون فروش و یا رفتن به مکان قبل از آن. در عوض این شرکت به عنوان یک غنچه رسانه titan که جذب سرمایه گذاری از امثال والت دیزنی Co. و سابق 21st Century Fox است که حل و فصل کثیف معادله با سرمایه گذاران در همان زمان از آن است که اجرای یک مشکل چرخش.

برخی از معاون سهامداران مجبور به جمع و جور کردن انتظارات خود را برای شرکت و ارزیابی آن به طور قابل توجهی. در دو سال گذشته دیزنی گرفته شده دو نوشتن فراز آن سرمایه گذاری در معاون جمعا به مبلغ 510 میلیون در اتهامات عنوان شده علیه. این TPG معامله را تهدید به خطر اندازد سرمایه گذار می گرداند و حتی بیشتر.

معاون اجرایی نانسی Dubuc, که در زمان راس از آقای اسمیت در سال 2018 به ارث برده و چالش های TPG معامله renegotiated که پیمان و مطرح $250 میلیون دلار بدهی در بهار گذشته از یک کنسرسیوم به رهبری 23 و سرمایه از جمله صندوق سوروس مدیریت LLC و قلعه سرمایه گذاری, گروه, LLC. (آقای اسمیت ماند به عنوان رئیس شرکت.)

نانسی Dubuc که در زمان بیش به عنوان مدیر عامل شرکت معاون رسانه ها در سال 2018 کرده است $250 میلیون دلار بدهی و renegotiated مقابله با TPG.

عکس: کریستوفر Goodney/مهر نیوز

خانم Dubuc است گفت: سرمایه گذاران او انتظار دارد که معاون به سود سال جاری با توجه به افراد آشنا با این موضوع. او به دنبال پایین نگه داشتن هزینه ها و تمرکز بر زمینه های رشد از جمله فضیلت آژانس تبلیغاتی و تولید این شرکت arm که زده معاملات اخیر با آمازون.com , Inc.’s نخست ویدئو Netflix , Inc., Hulu و پی اس.

او همچنین توافق پاییز گذشته به خرید زنان متمرکز ناشر Refinery29 برای کمک به گسترش این شرکت مخاطبان و درخواست تجدید نظر به تبلیغ و فشار معاون عمیق تر به حوادث کسب و کار. او در تلاش است تا تنوع این شرکت به دور از تکیه بر تبلیغات فروش که در حال حاضر حساب برای کمتر از یک سوم از درآمد خود را یکی از مردم گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

می معاون رسانه ای مقاومت در برابر آن زمان فشارهای مالی? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

معاون ساخته شده است که یک چلپ چلوپ در اواخر دهه 2000 با gonzo سفرنامه مانند آن “معاون Guide to North Korea” برجسته خود را با یک مخلوط از روی صحنه مکاتبات و مرزی مقالات که برش در سراسر موضوعاتی مانند مواد غذایی و فن آوری موسیقی است. برنامه نویسی در معاون تلویزیون کانال کابلی که آن را با همکاری صاحب با A+E Networks شامل نشان می دهد مانند “بونگ Appetit” یک سری در مورد حشیش-تزریق خوراک.

مانند دیگر جدید-شرکت های رسانه ای معاون سرمایه گذاری در سرمایه گذار اشتها چند سال پیش برای چیزی شبیه به یک صنعت پررونق است. اخیرا معاون و همسالان خود تلاش کرده اند به رقابت برای تبلیغات دیجیتال دلار در برابر غول مانند Facebook , Inc. و گوگل. بسیاری از در حال توسعه خطوط جدید از کسب و کار از صدور مجوز برای تجارت و به دنبال کاهش هزینه برای رسیدن به سودآوری است. BuzzFeed, Vox Media Inc. و نه Media Inc. همه انتظار به سود سال جاری پس از سالها عامل در از دست دادن.

برای چندین سال معاون ارزیابی سر به فلک کشید آن را به عنوان افزایش پول در امواج پی در پی از سرمایه گذاری شرکت ها و سرگرمی های غول. 2017, آن زمان برای جمع آوری پول به عنوان چشم انداز رقابتی شد بیشتر به چالش کشیدن.

در جلسه هیئت مدیره برگزار شد در دیزنی بربنک کالیفرنیا ستاد در ماه مه آن سال معاون آقای اسمیت گفت: دیجیتال-تبلیغات بازار تمرکز در اطراف Google و Facebook لبه از بازیکنان مانند معاون گفته به یک فرد آشنا با این نشست است.

در حالی که آقای اسمیت گفت: در این نشست که معاون امر نیاز به درآمد بیشتر منابع فراتر از آگهی فروش این شرکت و رئیس امور مالی پیش بینی معاون خواهد بود سود آور در سال 2018 فرد آشنا با این جلسه گفت:. آقای اسمیت گفت: هدف او این بود که به جمع آوری پول برای آخرین بار قبل از فروش این شرکت و یا راه اندازی اولیه ارائه عمومی فرد گفت.

TPG ارائه زرق و برق دار ارزیابی—5.7 میلیارد دلار تا بیش از 1 میلیارد دلار از معاون قبلی گذاری—غیر معمول در زمانی که سرمایه گذاران شک و تردید از رسانه های دیجیتال در حال رشد بود.

اما از نظر عمل بیشتر شبیه به یک وام از سرمایه گذاری در سهام. اصلی مقابله—با نام کد “پروژه ونوس” و اعلام کرد در ماه ژوئن 2017 به نام برای نایب به پرداخت TPG فصلنامه نقدی سود سهام بیش از 10 میلیون دلار شروع این سال است. علاوه بر این, معاون پیش بینی ساخت یک فصلنامه حقوق صاحبان سهام پرداخت بیش از 10 میلیون دلار اگر آن را برآورده نمی تهاجمی سودآوری هدف با توجه به اسناد و مدارک مجله بررسی و افراد آشنا با این موضوع.

مرتبط

  • وزارت دادگستری رمپ تا گوگل پروب با تمرکز بر روی آگهی های ابزار (Feb. 5)
  • BuzzFeed رئیس برای پیوستن به نیویورک تایمز به عنوان مقاله نویس رسانه (Jan. 28)
  • NBCUniversal با هدف ادغام و تلویزیون دیجیتال آگهی خرید با فناوری جدید (Jan. 7)
  • چگونه گوگل لبه رقبا و ساخته شده غالب در جهان آگهی, ماشین (Nov. 7, 2019)
  • معاون رسانه Trims کارکنان در Viceland در محور نسبت به اخبار (Aug. 29, 2019)

آرایش جدید از renegotiated پیمان شامل تغییر پرداخت ترکیبی از پول نقد را ترجیح سهام به مردم گفت.

اصل معامله نیز نامیده می شود برای TPG ترجیح سهام به پرداخت حداقل 1.4 برابر سرمایه گذاری اولیه خود را در این رویداد از یک استراتژیک معامله با توجه به اسناد و مدارک. این بدان معنی است که اگر معاون رسانه ای بودند برای فروش به یکی دیگر از شرکت TPG خواهد بود حق گرفتن بازپرداخت در یک بیمه قابل توجه قبل از پرداخت رفت و به سهامداران مشترک. اما هیچ سهامداران—از جمله TPG—خواهد پرداخت قبل از debtholders در چنین وضعیتی است.

توافق اولیه نیز به TPG گزینه فروش سهام خود را به معاون رسانه ها در حق بیمه در صورتی که شرکت تا به حال به اتمام IPO قبل از پنج سال از سالگرد بودجه مقابله, با توجه به اسناد و مدارک.

آن را نمی تواند آموخته شود که آیا این مقررات باقی می ماند پس از مذاکره دوباره با TPG.

بعد از آن در سال 2017 تیم مدیریت وزن دو سناریو: تلاش برای فروش این شرکت در کوتاه مدت اما خطر نیاز به قبول یک تخفیف ارزیابی و یا تلاش برای افزایش درآمد برای دو سال و پس از آن فشار برای فروش یک فرد آشنا با این موضوع گفت. آنها فکر استخدام بانکداران به دنبال فروش قبل از پایان سال 2019 که طاقت فرسا پرداخت به TPG آمده بودند تا علت.

به جای رشد, معاون درآمد افت و ضرر و زیان خود را نصب شده است. در سال 2018 به جای تبدیل شدن به سودآور این شرکت از دست رفته بیش از 150 میلیون دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

در علاوه بر این به تلاش برای ایجاد ثبات معاون امور مالی خانم Dubuc تا به حال به روی چیزی حساب کردن با پیامدهای اتهامات آزار و اذیت جنسی توسط مدیران در این شرکت است که predated انتصاب وی به عنوان مدیر عامل. پس نیویورک تایمز مقاله جزئیات اتهامات معاون اذعان کرد در اواخر سال 2018 است که آن را تا به حال موفق به ایجاد “امن و فراگیر محل کار.” پس از خانم Dubuc در زمان بیش از او در مصاحبه ای گفت: با غرور نمایشگاه که آزار و اذیت جنسی نمی تواند تحمل به دنبال تشخیص “پیر معاون” از شرکت تحت رهبری او.

مردم به معاون لاوروف درباره شرکت برگرد با اشاره به ضرر و زیان خود را کاهش قابل توجهی در سال گذشته است. آنها به استناد $25 میلیون سرمایه گذاری در پاییز گذشته توسط سابق 21st Century Fox, مدیر ارشد اجرایی جیمز مرداک —به عنوان بخشی از معاون پالایشگاه مقابله—به عنوان رأی اعتماد به نفس.

آقای مرداک بعد گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او در زمان اقلیت سهام زیرا او فکر کرد که این شرکت تا به حال آینده ای روشن. یک سخنگوی آقای مرداک کاهش یافته است به نظر.

به مرداک خانواده است سهامداران عمده در مجله پدر و مادر اخبار پارسیان.

نوشتن به بنیامین Mullin در Benjamin.Mullin@wsj.com, Keach Hagey در keach.hagey@wsj.com و لیلیان ریزو در Lillian.Rizzo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو