معاون رسانه سند میسازد برنامه ریزی برای اخراج

Coronavirus بحران افزوده است بیشتر ضرورت به مدیر عامل نانسی Dubuc تلاش برای تبدیل و ساده معاون رسانه ها.

عکس: کریستوفر Goodney/مهر نیوز

یک سند داخلی در معاون گروه رسانه ای می گذارد از یک برنامه به صورت قابل توجهی اخراج در جدید-شرکت رسانه ای وب سایت به عنوان معاون در نظر از گزینه های مختلف برای مقابله با کروناویروس بیماری همه گیر.

برنامه ریزی سند بود که به مرور توسط وال استریت ژورنال خواستار اخراج بیش از 300 نفر در دیجیتال عملیات از جمله کاهش عمده در هر دو معاون اخبار و Refinery29, زنان متمرکز digital ناشر معاون به دست آورد و سال گذشته است.

معاون گروه رسانه ای سخنگوی گفت: برنامه ریزی سند نشان داده شده یکی از چندین سناریو در حال توسعه در داخل شرکت به صورت بالقوه در نظر گرفتن و تا به حال نشده است تایید شده توسط مدیریت.

“این اطلاعات نیز منعکس نمی کند [Vice Media Group] استاندارد جهانی معیارهای گزارش و در حالی که تمام شرکت های رسانه ای در حال گام برداشتن به برنامه ریزی برای اقدامات پیشگیرانه در طول Covid-19 هیچ تصمیم گیری در VMG ساخته شده اند ،” سخنگوی گفت.

پس انداز از کاهش گذاشته در سند خواهد بود و حدود 40 میلیون و آنها می تواند منجر به 30 درصد کاهش دیجیتال ترافیک کمتر مطالب منتشر شده در این سند است.

معاون انتظار آنلاین آگهی خرید و فروش به رنج می برند در طول بحران با انتظار کمبود 33 درصد در Refinery29 و 39 درصد در معاون سرگرمی و سایت های خبری با توجه به سند.

تقریبا هر شرکت که مبادرت به فروش تبلیغات از شبکه های تلویزیونی و سایت های خبری به تکنولوژی غول Facebook , Inc. و الفبای Inc.’s گوگل, گرفتن آمار به عنوان شرکت های بریده بریده هزینه تبلیغات به طور چشمگیری در طول بیماری همه گیر. معاون همسالان را در سراسر جدید-چشم انداز رسانه های از جمله Vox Media, Inc., BuzzFeed, Inc. و نه Media, Inc., گرفته اند شامل مراحل furloughs پرداخت کاهش و اخراج.

ماه گذشته معاون گفت: کارکنان آن مدیران بالا مصرف شد داوطلبانه جبران کاهش 25% با مدیر اجرایی نانسی Dubuc در نظر گرفتن 50% کاهش.

معاون بزرگترین جدید-شرکت های رسانه ای در حال حاضر تحت استرس قبل از رمان coronavirus زده. آن را از دست داده و حدود 50 میلیون دلار در سال گذشته و در حدود 8% از آن $650 میلیون درآمد, هدف, مجله گزارش شده است. همچنین در قلاب برای پرداخت به سرمایه گذار TPG ناشی از جمع آوری کمک های مردمی در مقابله زده در سال 2017.

بحران بهداشت و درمان است که ساخت آن را بیشتر فوری برای خانم Dubuc برای تبدیل و ساده کردن شرکت. این سند نشان می دهد معاون است به دنبال مهار بین المللی هزینه های. یک تجزیه و تحلیل در سند داخلی محاسبه شده است که بسیاری از بازارهای اروپایی مانند آلمان و اسپانیا و هلند تا به حال نسبتا بزرگ کارکنان برای مقدار زیادی از ترافیک وب سایت آنها در آورده. این سند گفت: این شرکت می تواند به طور بالقوه نزدیک دفتر خود را در کانادا و معاون را در زادگاه اما سخنگوی محروم است که در نظر گرفته شده است.

پس از سالها تلاش برای فروش تبلیغات در سراسر یک مجری از بخش معاونت رسانه در تلاش است به تمرکز فروش خود را تلاش در چند دسته بزرگ. در این سند با اشاره به شرکت 2019 عملکرد “ممکن است نشان می دهد ‘خستگی از صنعت نفوذ” توسط معاون.

بزرگترین تبلیغات دیجیتال دسته در سال گذشته در آمریکای شمالی بود, الکل, به دنبال پوشاک و ارتباطات از راه دور در حالی که Refinery29 بزرگترین دسته تا کنون مد بود و خرده فروشی. Geico, آدیداس, State Farm و Harley-Davidson در میان بزرگترین معاون تبلیغ.

معاون همچنین مرتب سازی برنامه نویسی آن به دسته گسترده ای در زمان توصیف جاه طلبی های خود را در شرایط قرض گرفته شده از بودجه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی مانند “سری” “حق رای” و “tentpole” با توجه به سند. یکی دیگر از تلاش های عمده ای است “transcreation,” محتوای repurposing با ترجمه آن به زبان دیگر و تنظیم آن را به جا فرهنگ جدید است.

در این سند همچنین اشاره می کند که برخی از معاون دیجیتال بین المللی تحریریه منتقل خواهد به “VWN” و یا معاون اخبار جهان. که اشاره به یک ابتکار بین المللی تامین می شود یک معامله اخیر بین معاون و آنتن گروهی, یونانی شرکت رسانه ای است که یکی از معاون قدیمی ترین شرکای بین المللی.

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected] و Keach Hagey در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>