ViacomCBS رایگان سقوط نیروهای پدر و مادر به قرض گرفتن قدرت

ViacomCBS سهام تحت فشار بوده است مدت ها قبل از نگرانی در مورد گسترش coronavirus آغاز شده roiling بازارهای جهانی است.

عکس: علامت Lennihan/آسوشیتد پرس

ViacomCBS Inc.’s شرکت مادر است و از دست دادن برخی از توانایی خود را به قرض گرفتن پول در زمانی که کلید آن درآمد رانندگان—فیلم, سینما و زندگی-ورزش, پخش برنامه های تلویزیون—باید زمین را متوقف کند چرا که از رمان coronavirus.

ملی تفریحات, Inc., فیلم-تئاتر زنجیره ای است که در دهه های اخیر تبدیل شده است عمدتا یک شرکت برگزاری آن سهام کنترل از ViacomCBS رسیده به مقابله با ولز فارگو & Co. به بازسازی آن تسهیلات اعتباری این شرکت خبر داد.

بازسازی لازم شد پس از ارزش ViacomCBS سهام متعهد به عنوان وثیقه برای وام و اعتبار کاهش یافت و به زیر ولز فارگو حداقل آستانه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

ViacomCBS سهام تحت فشار بوده است مدت ها قبل از نگرانی در مورد گسترش coronavirus آغاز شده roiling بازارهای جهانی است. سهام آغاز شده حذف تقریبا پس از ادغام شرکت های خواهر CBS و ویاکام نهایی شد در سال گذشته را حدود 65% تا کنون این سال است.

به عنوان بخشی از معامله با ولز فارگو ملی تفریحات دادن است تا $75 میلیون گردان خط اعتباری که در دسترس بود به آن فیلم-تئاتر واحد مردم آشنا با این موضوع گفت.

“پس از این متمم [ملی تفریحات] را یک گردان تسهیلات از 125 میلیون دلار,” این شرکت اعلام کرد که آن را می توانید استفاده کنید برای تامین مالی عملیات خود در تئاتر کسب و کار. شرکت 125 میلیون دلار خط اعتباری موجود بود قبل از معامله و تمدید شده است و مردم گفت.

ملی تفریحات نیز گفت: در پر کردن آن است که آن را نمی خواهد “فروش سهام در ViacomCBS و قصد ندارد به تعهد سهام اضافی از ViacomCBS” به عنوان یک نتیجه از معامله جدید است.

Shari Redstone رئیس ViacomCBS و رئیس جمهور از ملی تفریحات به تازگی خریداری شده $1 میلیون نفر از nonvoting سهام در ViacomCBS.

دیگر شرایط مالی معامله نیست شناخته شده است. یک Wells Fargo سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: فیلم-تئاتر واحد نائینی سرگرمی Holdings تا به حال تنها بر کشیده شده 25 میلیون دلار از آن $75 میلیون اعتبار موجود, در حالی که پدر و مادر شرکت تا به حال کشیده شده است بر هیچ یک از آن $125 میلیون دلار اعتبار در دسترس است.

مایکل Nathanson یک تحلیلگر برای MoffettNathanson گفت: وجود دارد مقدار زیادی از دلایل ViacomCBS سهام سقوط, که بسیاری از آنها تا قبل coronavirus بحران است.

این شرکت تجدید نظر در آن جریان نقدی آزاد و سود اهداف نزولی پس از 2019 ادغام CBS و ویاکام ناامید کننده بسیاری از سرمایه گذاران آقای Nathanson گفت. بینندگان در ادامه به رها pay-TV در droves خصوصی یکی از شرکت های اصلی جریان درآمد.

سال گذشته ادغام ویاکام و خواهر شرکت CBS صورتحساب به عنوان یک ارزش ترکیبی که ایجاد یک “محتوا نیروگاه” با ترکیب ویاکام پارامونت استودیو فیلم و شبکه های کابلی مانند MTV Nickelodeon است و کمدی مرکزی با CBS پخش از شبکه به هر دو شرکت بیشتر اهرم در مذاکرات با پرداخت-TV توزیع کنندگان.

بازار را متقاعد نشد. زمانی که شرکت اعلام ترکیب در ماه اوت ارزش شرکت ترکیب شد و در حدود 30 میلیارد دلار. در ماه دسامبر و پس از آن در اولین روز معاملاتی این شرکت ارزش غرق شده بود به $15.3 میلیارد دلار است. اوایل این هفته شرکت ارزش $بود 8.9 میلیارد دلار است.

در اوایل این ماه, تاثیر coronavirus در سینما به عنوان به خوبی به عنوان ViacomCBS کاهش قیمت سهام باعث آژانس رتبه بندی S&P برای قرار دادن ملی تفریحات اعتباری سازمان دیده بان.

در گزارش خود در S&P گفت که ViacomCBS این فازها و کاهش قیمت سهم ناشی از هر دو ملی تفریحات و آن تئاتر زنجیره ای به نقض عهد و پیمان است که مورد نیاز این شرکت برای حفظ حداقل مقدار وثیقه برای اعتبار آن است. ملی تفریحات به دست آمده چشم پوشی است که به این شرکت تا ماه مارس 28 برای رفع مشکل. S&P و گفت: حذف اعتبار تماشای یک بار عهد نقض حل و فصل شد.

S&P نیز گفت: گسترش coronavirus ادامه خواهد داد به تاثیر منفی تئاتر حضور و غیاب را ملی تفریحات’ تئاتر زنجیره ای کمتر از سود در سال 2020 است. ویترین سینماها ملی تفریحات’ آمریکای شمالی تئاتر زنجیره اوایل این ماه اعلام کرد که آن را تعلیق عملیات تا 7 آوریل.

درآمد حاصل از این سینما متعلق به ملی تفریحات تهدید هستند نزدیک به خاموش شدن صنعت نمایشگاه به عنوان پارامونت 2020 فیلم تخته سنگ است که لود شده با جمعیت pleasers مانند “Top Gun: ماوریک” به یک محل آرام بخش دوم” و جدید SpongeBob SquarePants فیلم.

در جای دیگر این شرکت در آگهی های تلویزیونی درآمد می ایستد و نگاهی به آمار قابل توجهی از لغو NCAA بخش مردان مسابقات بسکتبال شناخته شده به عنوان “جنون ماه مارس.” درآمد تبلیغات برای مسابقات که پخش در AT&T Inc.’s TNT کانال CBS پخش از شبکه صدر 900 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به تحقیقات بازار ارائه دهنده Kantar ،

شده اند وجود دارد برخی از نقاط روشن برای ViacomCBS در روزهای اخیر. این شرکت زده معاملات خود را به تجدید موافقت نامه صدور مجوز با Nexstar Media Group, Inc. و مردیت Corp. موافقت نامه های که قفل خواهد شد در دراز مدت وابسته به درآمد.

نوشتن به Keach Hagey در [email protected] و بنیامین در Mullin [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>