ViacomCBS حملات مقابله به نشان می دهد یک هشتم مسابقات فوتبال

بایرن مونیخ Robert Lewandowski گل در طول یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر چلسی در ماه فوریه است.

عکس: Steffan بون/SPP/زوما پرس

ViacomCBS Inc. فرود ایالات متحده آمریکا حقوق برای نمایش مسابقات فوتبال از لیگ قهرمانان اروپا این شرکت گفت: یک معامله است که می افزاید: یک محبوب زنده-ورزشی اموال به آن CBS دسترسی به همه خدمات جریان.

چهار سال توافق نظر که نیست فاش می دهد ViacomCBS منحصر به فرد به زبان انگلیسی حقوق به نمایش لیگ قهرمانان اروپا بازی از جمله آن فردا پخش از شبکه CBS Sports کابل شبکه CBS و همه دسترسی این شرکت اعلام کرد. این معامله نیز پوشش می دهد, دو, دیگر, مسابقات, UEFA Europa League و UEFA Europa کنفرانس لیگ.

لیگ قهرمانان که دارای باشگاه فوتبال معتبر ترین مسابقات را در انتظار قرار داده شد در اوایل این سال که این بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر اروپا و پاک کردن زندگی ورزشی و وادار کردن شرکت های رسانه ای به آمده تا با جایگزین برنامه نویسی. AT&T Inc.’s Turner Sports در ماه ژوئن تصمیم گرفتند از سال گذشته از آن مقابله با فوتبال اروپا حاکم بدن یوفا اجازه می دهد که لیگ به دنبال یکی دیگر از رسانه های ایالات متحده شریک است.

که خدمات جریان هستند برای شما مناسب است ؟ نگاهی به وال استریت ژورنال مسابقه.

در ماه ژوئن یوفا اعلام کرد که از سرگیری بازی در ماه اوت با هشت تیم مسابقات برگزار شد در لیسبون بیش از دو هفته است. ViacomCBS مقابله با یوفا اجازه خواهد داد که این شرکت به نشان می دهد کسانی که بازی های چنین به عنوان تیم بایرن مونیخ و منچستر سیتی, دادن صف خود را یک شات در بازو در میان یک رکود بزرگ رویدادهای ورزشی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور NCAA به لغو آن سالانه جنون مارس دانشگاهی مسابقات بسکتبال است که قابل اعتماد رتبه بندی راننده برای هر دو CBS ورزشی و ورزشی ترنر. همه گیر نیز ایجاد کرده است افزود عدم قطعیت برای لیگ ملی فوتبال فصل عمده و اصلی از پخش و تلویزیون کابلی.

سخنگوی ViacomCBS کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا ایران همواره از یک ماده است که اجازه می دهد تا شرکت برای خودداری از حقوق هزینه اگر شیوع کروناویروس قرار می دهد UEFA مسابقات در خود نگه دارد.

معامله را فراهم می کند محبوب زنده-ورزشی ملک برای فردا همه دسترسی که ViacomCBS مسیح موعود به عنوان گل سرسبد آن مستقیم به مصرف کننده خدمات جریان.

“بزرگ آن زمان برای ما به عنوان ما سوار بر گسترش CBS همه دسترسی به یک صلیب-شرکت خدمات جریان برای ViacomCBS,” مارک DeBevoise, ارشد شرکت دیجیتال افسر گفت: در مصاحبه روز شنبه.

ViacomCBS گفت: در اوایل این سال است که آن را نشان می دهد اضافی از آن شبکه های کابلی و آن برترین فیلم studio در خدمت به عنوان بخشی از تلاش برای گسترش آن پایه مشترک.

این شرکت در جریان استراتژی نیست و صرفا با تکیه بر CBS همه دسترسی داشته باشید. در اوایل این ماه ViacomCBS اعلام کرده بود که صدور مجوز برخی از محبوب نشان می دهد تلویزیون و فیلم به Comcast Corp. NBCUniversal واحد برای آن طاووس جریان خدمات.

ViacomCBS گفت: در آن درآمدی که تماس داخلی آن جریان و دیجیتال-ویدئو درآمد افزایش بیش از نصف در مقایسه با همان دوره در سال قبل است.

ایالات متحده تلویزیون نیست همیشه یک خانه شاد برای لیگ قهرمانان. فردا خواهد بود که در رقابت سوم پخش در پنج سال پس از به چالش کشیدن نانامی به بازی با فاکس Corp. ‘s Fox Sports و AT&T را Turner Sports. فاکس Corp. و وال استریت ژورنال پدر و مادر اخبار پارسیان سهم مالکیت مشترک.

به عنوان هر دو Fox Sports و Turner Sports کشف لیگ قهرمانان می تواند یک چالش به دنبال برای مخاطبان آمریکایی با وجود glitz از غول duking آن را بیش از 10 سال برای تبدیل شدن به قهرمانان اروپا.

بزرگترین مبارزه است که مسابقات پخش شده در روز سه شنبه و چهارشنبه شب در اروپا بر خلاف اکثر لیگ داخلی بازی ها که در حال بازی در تعطیلات آخر هفته. در سواحل شرق ایالات متحده قرار می دهد که لیگ قهرمانان مستقیما در وسط روز کاری بعد از ظهر.

سخنگویان ورزشی ترنر و Fox Sports کاهش یافته است به نظر.

ViacomCBS نیز امیدواریم که برای مطابقت با تاثیر فرهنگی که NBCUniversal ساخته شده است که در آن پوشش از لیگ برتر. پس از در نظر گرفتن حقوق به بازی از بخش بالا انگلستان در سال 2013 پخش و تبدیل به یک مدل برای چگونه برای ساخت یک زیر برای فوتبال در ایالات متحده NBCUniversal شش سال قرارداد با لیگ برتر که اجرا می شود از طریق 2021-22 فصل است که ارزش $1 میلیارد.

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected] و جاشوا رابینسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net