ViacomCBS به دنبال بالا بردن $2.5 میلیارد دلار بدهی میان سفت Coronavirus Headwinds

ViacomCBS که منجر به از سال گذشته ادغام MTV و Nickelodeon صاحب Viacom, Inc. با CBS شرکت در میان شرکت های با درجه بالایی از قرار گرفتن در معرض.

عکس: تیفانی Hagler-Geard/مهر نیوز

ViacomCBS Inc. روز جمعه اعلام کرد یک $2.5 میلیارد دلار اوراق قرضه ارائه به عنوان مبارزه رسانه ای شرکت به نظر می رسد برای تقویت ترازنامه خود را در میان یک مشکل کسب و کار محیط زیست است.

این شرکت گفت: درآمد حاصل می تواند به طور کلی اهداف شرکت از جمله پرداخت بدهی های موجود. ViacomCBS به پایان رسید 2019 با حدود 18.7 میلیارد دلار در بدهی.

صنعت رسانه مانند بسیاری از بخش ها انتظار می رود که ضربه coronavirus بحران و در نتیجه اقتصادی خرید اینترنتی. ViacomCBS که منجر به از سال گذشته ادغام MTV و Nickelodeon صاحب Viacom, Inc. با CBS شرکت در میان شرکت های با درجه بالایی از قرار گرفتن در معرض.

در اوراق بهادار پر کردن چهار شنبه, ViacomCBS گفت که برداشت قبلی خود مالی سال 2020 درآمد ارشاد با استناد به تاخیر تولید تعویق تئاتر منتشر شده و لغو, رویدادهای ورزشی این شرکت تا به حال حقوق مربوط به پخش.

“با توجه به در حال تحول و نامشخص بودن این وضعیت ما قادر به برآورد دقیق میزان از تاثیر منفی بر ViacomCBS را عامل نتایج جریان های نقدی و مالی” این شرکت اعلام کرد.

ViacomCBS گفت: در آن مشغول به کار بود برای جبران پیش بینی زیان از طریق اقدامات صرفه جویی در هزینه و مجددا تاکید کرد که این انتظار $750 میلیون در ادغام مربوط به هزینه و هم افزایی بیش از سه سال است.

این شرکت همچنین گفت که از روز شنبه آن را به حال دسترسی به 3.5 میلیارد دلار رسیده گردان تسهیلات اعتباری و $932 میلیون کوتاه مدت بدهی. آن 800 میلیون دلار از بدهی های آینده به دلیل در 12 ماه آینده.

در ضمن ViacomCBS پدر و مادر, شرکت, ملی, سرگرمی, Inc., کاهش رتبه بندی شده توسط شرکت S&P جهانی روز جمعه پس از شرکت به توافق با وام دهندگان به بازسازی اعتبار آن است.

اصلاحات & Amplifications
ViacomCBS پدر و مادر, شرکت, ملی, سرگرمی, Inc., به یک توافق با وام دهندگان به بازسازی اعتبار آن است. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که ملی تفریحات, Inc. به توافق رسیده اند به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی های آن است. (مارس 27)

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im