ViacomCBS پست از دست دادن آن را به عنوان پرده جریان برنامه های

ViacomCBS درآمد کاهش یافت 3 ٪ به $6.87 میلیارد از سال قبل به عنوان محتوا-صدور مجوز درآمد 11% کاهش پیدا کرد.

عکس: تیفانی Hagler-Geard/مهر نیوز

ViacomCBS Inc. گزارش از دست دادن در سه ماهه پایانی سال گذشته به عنوان ویاکام تکمیل ادغام آن با شرکت CBS و آماده برای رقابت با امثال Netflix , Inc. در به طور فزاینده ای شلوغ عرصه online streaming video.

در گزارش درآمد پس از ادغام بسته ViacomCBS نوشته شده در سه ماهه چهارم از دست دادن خالص $258 میلیون دلار یا 42 سنت یک سهم در مقایسه با سود $887 میلیون دلار یا $1.44 یک سهم در سال پیش دوره است. تنظیم درآمد 97 سنت به اشتراک بگذارید.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند درآمد از $1.32 یک سهم یا $1.41 یک سهم بر اساس تنظیم.

درآمد کاهش 3 ٪ به $6.87 میلیارد از سال قبل به عنوان محتوا-صدور مجوز و درآمد کاهش 11 ٪ به $1.28 میلیارد دلار است. تحلیلگران به دنبال درآمد از $7.34 میلیارد دلار است.

سهام این شرکت کاهش یافت 18 درصد در روز پنج شنبه.

این شرکت همچنین گفته است که هدف قرار دادن $750 میلیون دلار در هزینه کاهش برای سال تجدید نظر خود را به سمت بالا هدایت از 500 میلیون دلار است.

این شرکت درآمد حاصل از تبلیغات کاهش 2 ٪ به $3.03 میلیارد و نشر و تئاتر درآمد نیز کاهش یافته است. خود را وابسته به درآمد افزایش یافت 1 ٪ به $2.13 میلیارد دلار سوخت با رشد معکوس جبران retransmission و اشتراک-جریان درآمد که جبران کاهش در تلویزیون پرداخت.

ViacomCBS گفت: آن را به حال 1.6 میلیارد دلار در ایالات متحده جریان ویدئو درآمد در سال گذشته به پایان رسید و در این سال با 11 میلیون نفر در ایالات متحده جریان مشترکین مارک اولین بار است که این شرکت شکسته است خود را آنلاین ویدیو نتایج در جزئیات.

ViacomCBS قصد دارد به دادگاه های اضافی مشترکان با نسخه گسترش یافته از فردا همه دسترسی است که شامل محتوا از سراسر شرکت کابل شبکه از جمله Nickelodeon MTV و VH1. این شرکت در جریان خدمات عبارتند از فردا همه دسترسی به پی اس و شرط+.

در یک درآمد کنفرانس تلفنی ViacomCBS اجرایی باب Bakish گفت: این شرکت ارائه خواهد شد سه جریان اصلی خدمات به حداکثر رساندن درآمد از ویدئو های آنلاین. پلوتون تلویزیون شرکت ad-پشتیبانی از خدمات خواهد بود و ارزان ترین گزینه برای مصرف کنندگان است. گران ترین گزینه خواهد بود لنگر توسط Showtime ViacomCBS را بیمه کابل و جریان خدمات. در وسط خواهد بود که نسخه گسترش یافته از فردا همه دسترسی است که شامل بیش از 30000 قسمت از تلویزیون و حدود 1000 فیلم.

“ما اعتقاد داریم که این استراتژی رایگان, گسترده پرداخت و حق بیمه پرداخت شده است که در آن بازار خواهد شد” آقای Bakish گفت.

آقای Bakish پیش بینی کرده که این شرکت را 16 میلیون پرداخت می شود ایالات متحده در جریان مشترکین و پلوتون تلویزیون را حدود 30 میلیون کاربر فعال ماهانه تا پایان سال است.

مربوط تصویری

جریان جنگ ممکن است معنی شما باید گزینه های بیشتر وقتی که می آید به سیستم عامل و محتوا برای سرگرمی. اما در نهایت پرداخت پول برای همه این گزینه ها در حال رفتن به نگاه بسیاری مانند قیمت های بالا شما استفاده می شود برای پرداخت هزینه های خود را قدیمی مدرسه کابل بسته است. عکس: Alexandra Cardinale

همچنین در تماس با آقای Bakish گفت که این شرکت قصد دارد برای استفاده از آن در ترکیب منابع مالی به اعتصاب حقوق مقابله با لیگ ملی فوتبال, توافق که تضمین یکی از آخرین باقی مانده کالاهای اساسی خطی بینندگان تلویزیون برای سال آمده است.

شرکت CBS ورزشی و ورزشی شرط بندی اپراتور ویلیام هیل آمریکا در این ماه به توافق چندین ساله یک معامله است که قادر می سازد قمار شرکت به دنبال مشتریان جدید در میان رسانه های غول پیکر مخاطبان است.

ViacomCBS به نام جورج گونه بالای اجرایی در Comcast در Corp. NBCUniversal برای موفقیت جو Ianniello به عنوان رئیس CBS-مارک دارایی. آقای گونه فرض را بر خود نقش مارس 23. آقای Ianniello بود که مدیر عامل موقت از فردا قبل از آن با هم ادغام شدند با Viacom در ماه دسامبر خواهد بود خروج این شرکت است.

این شرکت در اواخر سال گذشته گفت: آن کسب 49 درصد از سهام خود در فیلم و تلویزیون تولید شرکت Miramax تصاویر از BeIN گروه رسانه ای برای $375 میلیون به عنوان ViacomCBS به نظر می رسد به گسترش برنامه نویسی آن منابع و قرار دادن محتوای بیشتر آنلاین. Miramax تاسیس شد و در سال 1979 توسط برادران هاروی و باب دادند. Harvey Weinstein, که بعد از چپ به شکل دادند Co., چهره یک سری از جنسی-حمله به اتهامات شده است و به اتهام تجاوز به عنف, جنایی, عمل جنسی و دو فقره درنده تجاوز جنسی.

نوشتن به دیو سباستین در [email protected] و بنیامین در Mullin [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de