ورایزون بی سیم کسب و کار آهسته Coronavirus

ورایزون ارتباطات از دست 68,000 سیم کارت دائمی تلفن اتصالات در طول سه ماه اول سال.

عکس: تیلور Glascock/مهر نیوز

Verizon Communications , Inc. گفت: coronavirus همه گیر کند آن هسته های بی سیم کسب و کار در چهارم مارس به عنوان آمریکایی ها خریداری شده کمتر گوشی های هوشمند جدید در میان گسترده فروشگاه تعطیلی.

ایالات متحده بزرگترین حامل های بی سیم توسط مشترکین خو مالی خود پیش بینی برای بقیه سال کاهش آن به سود اهداف و خروج آن اهداف درآمد. در سه ماهه اول این شرکت گزارش داد یک قطره در بی سیم مشترکین به عنوان سود در کسب و کار حساب های جبران کاهش شیب در مصرف کننده حساب.

Verizon افزایش بدهی های بد رزرو توسط $228 میلیون بر تعداد مشتریان آن انتظار نخواهد بود قادر به پرداخت صورتحساب خود را. آن و دیگر حامل امضا تعهد با کمیسیون ارتباطات فدرال به قطع خدمات به مدت 60 روز یا اتهام هزینه های اواخر و به مصرف کنندگان در مواجهه با بیماری همه گیر مرتبط با سختی.

رقیب AT&T Inc. کنار 250 میلیون دلار برای پوشش بدهی های بد از مشتریان پرش پرداخت و کشیده آن اهداف مالی در اوایل این هفته.

به عنوان برنامه ظهور برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

Verizon از دست 68,000 سیم کارت دائمی تلفن اتصالات در طول سه ماه اول سال در مقایسه با از دست دادن خالص از 44,000 چنین اتصالات در طول مدت مشابه در سال قبل است. فروشگاه های خرده فروشی تعطیلی منجر به “کاهش قابل توجه” در مشتری فعالیت این شرکت اعلام کرد.

سیم کارت دائمی تلفن مشتریان در نظر گرفته سودآور زیرا آنها به طور معمول پرداخت صورتحساب ماهانه تحت دراز مدت قرارداد و کمتر احتمال دارد به سوئیچ حامل. AT&T اضافه شده 163,000 سیم کارت دائمی تلفن مشترکان در سه ماهه اول.

Verizon بسته شده است 70 درصد از فروشگاه های خرده فروشی. بسته فروشگاه در هاید پارک محله تمپا, فلوریدا, در مارس 2.

عکس: حوا Edelheit/مهر نیوز

مسکونی اینترنت و اتصال بی سیم تبدیل شده است مهم تر از همیشه به عنوان میلیونها نفر از مردم کار و یادگیری از راه دور. که می تواند منجر به برخی از خانواده های ایالات متحده برای ارتقاء سرعت خود را و یا سریع کسب و کار به استفاده از Vpn یا شبکه خصوصی مجازی به تونل به شرکت شبکه تحلیلگران می گویند.

هنوز عمده حامل توافق کرده اند که به کلاه خود را رومینگ و هزینه بطور متوسط و برخی از ارائه اطلاعات بیشتر از مصرف کنندگان پرداخت. مخابرات و ارائه دهندگان اینترنت باید تا کنون گفت: این تغییر به کار از راه دور و یادگیری به شکل استفاده, اما نه به طور قابل توجهی تیره و تار خود را در شبکه های.

Verizon بود 115.6 میلیون بی سیم دائمی اتصالات در سراسر کسب و کار خود را در پایان ماه مارس از جمله قرص, گوشی های هوشمند و ابزارهای دیگر مانند ساعت های هوشمند. ورایزون پرداخت-تلویزیون سرویس Fios, ویدئو, از دست 84,000 اتصالات در سه ماهه و افزود: شرکت 59,000 Fios اتصال به اینترنت.

Verizon بسته شده است 70 درصد از فروشگاه های خرده فروشی و می بیند مشتریان تنها با وقت قبلی و یا برای تماس وانت در امکانات که باز باقی می ماند. فروشگاه تعطیلی زیادی حمل می تواند به کاهش اونا اما همچنین ممکن است محدود کردن فروش از دستگاه های جدید و لوازم جانبی تحلیلگران می گویند.

آن را نیز متوقف اجازه می دهد تکنسین های برای ورود به خانه مشتری به جای کنار هم قرار دادن جعبه تجهیزات به ترک در آستان خود است. تکنسین سپس با استفاده از ویدئو کنفرانس به صحبت کردن با مشتریان از طریق نحوه نصب سرویس.

حامل هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد برای خرید ویدئو کنفرانس خدمات شلوار جین آبی Network, Inc.

درآمد خالص مربوط به Verizon بود $4.2 میلیارد دلار در سه ماهه اول در مقایسه با $5 میلیارد سال قبل. به جز یک بار اتهامات سود بالاتر از وال استریت انتظار می رود. درآمد کاهش یافت و به $31.6 میلیارد از $32.1 میلیارد سال پیش.

درآمد در شرکت رسانه ای واحد که شامل یاهو و AOL خواص سقوط 4% به 1.7 میلیارد. این شرکت گفت: کسانی که رد می شد تقریبا به طور کامل ناشی از کوروناویروس بحران را صدمه دیده است که درآمد حاصل از تبلیغات.

این شرکت با کاهش 6.3 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار در هزینه های که برای ریختن 2021. آن را به حال 135,500 کارکنان در پایان سه ماهه اول در مقایسه با 135,000 یک سال پیش.

نوشتن به سارا در julia davis [email protected]

اصلاحات & Amplifications
ورایزون ارتباطات از دست 68,000 سیم کارت دائمی تلفن اتصالات در طول سه ماه اول سال. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: آن را از دست داد که این ارتباطات در سه ماهه اول سال است. (اصلاح شده در آوریل 24)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>