Verizon درآمد قطره به همه گیر کاهش می یابد و تلفن خرید

ورایزون ارتباطات 5G نمایشگاه و تولید استودیو در لندن در ماه فوریه است. این شرکت در گزارش سه ماهه سود خالص از 173,000 دائمی اتصالات تلفن.

عکس: Hollie Adams/مهر نیوز

Verizon Communications , Inc. VZ 2.01% ادامه برای اضافه کردن به تلفن همراه مشتریان در طول همه گیر هر چند درآمد سه ماهه کاهش یافته و در آن هسته های بی سیم کسب و کار و واحد تبلیغات آنلاین.

ایالات متحده بزرگترین حامل تلفن همراه با مشترکین گزارش سود خالص از 173,000 سیم کارت دائمی تلفن اتصالات در طول سه ماه به پایان رسید که در ماه ژوئن. این رقم شامل گذشته-حساب دلیل است که هنوز در سرویس تحت فدرال حفظ آمریکایی ها متصل تعهد است.

Verizon شمارش 119.9 میلیون فعال اتصالات بی سیم که شامل قرص, ساعت های هوشمند و دیگر دستگاه های تلفن همراه در پایان ماه ژوئن است.

ایالات متحده بی سیم و پهنای باند-ارائه دهندگان خدمات مورد توافق در اوایل این سال به چشم پوشیدن از اواخر پرداخت و بطور متوسط هزینه ها و حفظ خدمات فعال برای مشتریان قادر به پرداخت صورتحساب خود را در طول یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر دهها میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از خانه. این برنامه به پایان رسید در ماه ژوئن قرار دادن صدها نفر از هزاران نفر از مشتریان در معرض خطر از دست دادن خدمات.

بیشتر درآمد شرکت ها

  • Schlumberger کاهش 21,000 شغل در میان تاریخی نفت رکود جولای 24, 2020
  • Honeywell ایمنی-فروش تجهیزات افزایش, اما هوافضا تقاضا می افتد جولای 24, 2020
  • امریکن اکسپرس گزارش 1.6 میلیارد دلار در مقررات مربوط به از دست دادن اعتبار جولای 24, 2020
  • AT&T سود Sags تحت فشار از تلویزیون های ماهواره ای Covid-19 ژوئیه 23 سال 2020

ورایزون آخرین گزارش تنها تحت پوشش در سه ماهه دوم زمانی که تعهد شد و هنوز هم فعال است. حامل آن گفت: ثبت نام بسیاری از مشتریان در بازپرداخت طولانی قصد دارد در ماه جولای به نگه داشتن آنها را در آن رول.

“ما اعتقاد داریم که اکثریت قریب به اتفاق این حساب می توان درمان در طول زمان” رئیس امور مالی مت الیس گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران هر چند او هشدار داد که انتظار لولا در محیط اقتصادی است.

رقیب AT&T Inc. به گزارش روز پنج شنبه از دست دادن خالص از 151,000 سیم کارت دائمی تلفن مشترکین یک شکل است که شمارش 338,000 گذشته به علت مشترکین به عنوان قطع اگر آنها نگهداری خدمات در تعهد.

Verizon که به طور موقت بسته شد و فروشگاه های خرده فروشی به عنوان coronavirus همه گیر در سراسر ایالات متحده گفت: آن دستگاه-ارتقاء نرخ کاهش یافت و به 3.7% از 4.3 درصد در سال قبل به عنوان ضعیف خرده فروشی ترافیک ديگر فروش گوشی های هوشمند. این شرکت گفت: بیش از 60 درصد از آن مکان باز بود تا پایان سه ماهه دوم و این انتظار را به طور کامل باز در پایان ماه ژوئیه.

به طور کلی درآمد کل شرکت تضعیف 5.1 ٪ به $30.4 میلیارد دلار است. بی سیم-خدمات درآمد کاهش 1.7% در سه ماهه دوم از یک سال پیش اما این شرکت پیش بینی آن خواهد بود تخت به پایین 1% در سه ماهه سوم. درآمد در این شرکت کسب و کار رسانه ای که شامل آن یاهو و AOL خواص کاهش 25% در سه ماهه برای $1.4 میلیارد دلار است.

درآمد خالص مربوط به Verizon دلار رسیده 4.7 میلیارد دلار یا $1.13 یک سهم در مقایسه با $3.9 میلیارد یا 95 سنت یک سهم از یک سال پیش از آن. کمتر فروش تلفن کمک افزایش Verizon خط پایین چون دستگاه های فروخته شده به مشتریان ارائه می دهیم حمل و کمی به هیچ سود. کل هزینه تجهیزات کاهش یافته و 18 درصد.

این Covid-19 pandemic طرح میتوانست شرکت سود پیش بینی این بهار و مجبور بسیاری به کنار پول بیشتر برای هزینه های غیر منتظره. Verizon در اوایل سال جاری کشیده درآمد خود را هدایت و کاهش سالانه خود تنظیم شده به ازای هر سهم سود طرح به یک محدوده بین رشد 2 ٪ و 2 ٪ کاهش. این شرکت در روز جمعه تصریح کرد که پیش بینی.

مدیران نیز گفت: ضروری طبیعت از تلفن همراه و خدمات اینترنت پرسرعت بهره مند می تواند درآمد. این شرکت در ماه آوریل توافق برای خرید شلوار جین آبی Network, Inc. یک ویدئو کنفرانس سرویس است که اهداف مشتریان شرکت های بزرگ به عنوان همه گیر باعث یک کار از خانه موج.

شرکت واحد مصرف کننده گزارش سود خالص 10000 Fios مشترکان باند پهن با وجود یک وقفه موقت در برخی از خانه ها و تاسیسات. Fios پرداخت-TV مشتریان کاهش یافته است 81,000 که بیشتر آمریکایی ها قطع طناب کابل در حمایت از ارزان تر جریان ویدئو گزینه های.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه خرده فروشی اعداد به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر coronavirus بیماری همه گیر. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

نوشتن به خود جلب کرد فیتزجرالد در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de