ونتیلاتور ساخت رمپ اما نه با سرعت کافی

از کوره در رفته تلاش جهانی در راه است به تولید بیشتر از دستگاه تنفس.

عکس: arnd wiegmann/ایسنا

تشدید تولید تلاش نیست در حال حرکت سریع به اندازه کافی برای دیدار از ایالات متحده نیاز به هواکش است که می تواند بحرانی coronavirus بیماران تنفسی در بیمارستان و پزشکی-دستگاه شرکت کردند.

از کوره در رفته تلاش جهانی در راه است به تولید بیشتر از دستگاه تنفس. سنتی دستگاه تهویه سازان از جمله Medtronic PLC و همیلتون پزشکی AG بیش از دو برابر هفتگی خود خروجی. کسانی که جدید Ford Motor Co. و General Motors Co. قول داده اند که چند هزار هواکش در اوایل این ماه قبل به شدت ramping تا تولید.

دولت فدرال نیز اقدامات برای پیدا کردن و توزیع هواکش, حمل و نقل, هواکش از ذخایر استراتژیک خود و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

هنوز تقویت نشده به احتمال زیاد برای رسیدن به زودی به اندازه کافی و در تعداد کافی برای ایالات متحده بيمارستان مقابله با موجی از موارد و یا آماده سازی برای موج بعدی بیمارستانی و پزشکی-دستگاه, صنعت, مقامات گفت.

بیمارستان در آمریکا است که حدود 60,000 هواکش در دست خواهد بود در مورد 25,000 کوتاه از آنچه آنها نیاز به زمانی که افزایش در coronavirus بیماران قله در اطراف وسط این ماه برآورد نیل نجار که مشورت برای بیمارستان ها در آرایه مشاوران.

“من واقعا به آنها نیاز دارید در حال حاضر گفت:” کریس ون Gorder مدیر اجرایی موسسه سلامت که در عمل پنج بیمارستان در شهرستان سان Diego کالیفرنیا.

Scripps قرار داده شده حدود 1 میلیون سفارش برای 30 هواکش در اوایل ماه مارس آقای ون Gorder گفت. هنوز تحویل برنامه ریزی شده است در هشت تا 10 هفته است که به احتمال زیاد بیش از حد دیر است. بدون سفارشات جدید پزشکان در حال آماده سازی برای استفاده از یک دستگاه تنفس مصنوعی برای دو نفر.

Scripps همچنین امیدوار است به امن تر هواکش از سن دیگو شهرستان قرار می گیرد که منظور خود را دارد. شهرستان هنوز موفق به دریافت یک تاریخ تحویل با توجه به تهیه آن ،

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

بیمارستان در خارج از ایالات متحده نیز در حال مبارزه با یک تعداد کافی از هواکش در دست و تحویل داده شود.

هواکش و پیچیده ماشین آلات اغلب به اندازه یک چاپگر رومیزی پدید آمده اند به عنوان یک سلاح مهم در بیمارستان coronavirus درمان است. آنها استفاده می شود برای کمک به بدحال coronavirus بیمارانی که عفونت اند اما ضعف ریه های خود و خفه کردن تنفس است. بسیاری از همین حالا برای زنده ماندن حتی پس از اینکه قلاب را به یکی.

بیمارستان ها که به طور معمول با استفاده از دستگاه های در نوزادان نارس و ذات الریه, بیماران, آیا به اندازه کافی از ماشین آلات برای مقابله با هجوم coronavirus بیماران. به عنوان تقاضای خود را شروع به پریدن کرد و امکانات گفت: آنها جستجو دیوانه وار برای هواکش برای پر کردن نصب نیاز دارد.

Northwell سلامت در شهر نیویورک و منطقه اطراف آن است تبدیل به حدود 270 بیهوشی ماشین آلات و تجهیز حدود 350 دستگاه های دیگر با 3-D چاپ قطعات به طوری که آنها می تواند تابع به عنوان هواکش سخنگوی گفت. آن است که انتظار در یک سفارش برای بیش از 500 هواکش قرار داده شده هفته پیش به صورت کاملا برآورده گفت: Phyllis McCready که مسئول نظارت بر سلامت سیستم زنجیره تامین.

روز جمعه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد گارد ملی به هواکش از بیمارستان ها در مناطق از دولت که نمی بسیاری از موارد و توزیع آنها را به بیمارستان نیاز دارند.

تولید کنندگان در حال تشدید تولید. در عین حال شرکت ها می گویند زمان آن طول می کشد به حرکت کارکنان در اطراف اضافه کردن خطوط تولید و ترتیب یک زنجیره تامین برای صدها نفر از قطعات در هر دستگاه.

در مجموع پزشکی-تولید کنندگان دستگاه در حال ساخت در دمای 2000 تا 3000 هواکش یک هفته در مقایسه با 700 یک هفته قبل از بحران گفت: پزشکی پیشرفته انجمن تکنولوژی صنعت ، این انتظار تولید به افزایش 5,000 7,000 هواکش یک هفته در هفته های آینده.

“ما می تواند دو یا سه برابر ظرفیت و هنوز هم قادر به پاسخگویی به تقاضای جهانی گفت:” اریک Honroth سر از آمریکای شمالی برای Getinge AB, سوئد-بر اساس سازنده هواکش که در حال حرکت است به افزایش تولید 60 درصد را 16,000 فن های این سال است.

جنرال موتورز در حال کار با ونتیلاتور ساز Ventec زندگی سیستم را 10,000 ماشین آلات یک ماه و احتمالا تا 20,000 اما آن را تا اواخر بهار و یا تابستان برای رسیدن به ظرفیت کامل.

جنرال الکتریک استخدام حدود 100 فعلی کارمندان و بازنشستگان در این منطقه به افزایش تولید در مدیسون, Wis., گیاه. شده است آموزش های جدید کارگران کارخانه قبل از دادن آنها به مشاغل مانند بازرسی کیفیت جابجایی مواد یا پر کردن یک نقطه در خط تولید.

Medtronic است که انتقال کارمندان از یک ضربان ساز کارخانه خود در نزدیکی یک کارخانه در گالوی, ایرلند قصد دارد با دو برابر تولید تا پایان این ماه و حدود 30,000 هواکش در شش ماه آینده گفت: باب سفید سر از شرکت های کم تهاجمی درمان واحد.

این شرکت همچنین در زمان غیر معمول گام های آنلاین طرح برای یکی از آن ونتيلاتور مدل های, پس از شرکت های دیگر می تواند مدل. توسط پنجشنبه, طرح های دریافت شده بود بیش از 84,000 بار یک سخنگوی گفت: اگر این شرکت نبود آگاه از هر شرکت قصد دارد تا دیگران را به ماشین آلات.

در فلوریدا مستقر در بیمارستان اپراتور AdventHealth که پروژه های این بیماری همه گیر را به اوج سراسر بازارهای آن در شروع در حال بررسی این که آیا آن خواهد بود قادر به دریافت بیش از حد هواکش از بیمارستان پس از گذشت اوج خود نیاز مسئولان اپراتور گفت. ضمن آن زده معاملات پنج شنبه با سه ونتیلاتور تولید کنندگان که تعهد به ارائه تجهیزات با شروع این ماه و به مه گفت: Marisa Farabaugh سیستم زنجیره عرضه کرد.

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected] و ملانی ایوانز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>